Kralj Alpa (Alpen-Masters-Sieger) po godinama

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2020, 12:28:53

« natrag - naprijed »

Bagy

Dao Bog svima po jedan novi GS u garaži pored Stroma. I mirna Bosna... :smijeh:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Kolovoz 03, 2020, 09:14:44
Dao Bog svima po jedan novi GS u garaži pored Stroma. I mirna Bosna... :smijeh:
Jel može umjesto Štroma, Tenere 700 RALLY? Kaj če mi dva enduro motora sa 19". Ako treba bum razliku nadoplatio.  :)


Bagy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 03, 2020, 13:05:44
Jel može umjesto Štroma, Tenere 700 RALLY? Kaj če mi dva enduro motora sa 19". Ako treba bum razliku nadoplatio.  :)



Ne može, ovo je ipak V Strom Forum s najvećom GS temom na svijetu! :smijeh:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Kolovoz 03, 2020, 15:43:05
Ne može, ovo je ipak V Strom Forum s najvećom GS temom na svijetu! :smijeh:
:huh: sory  :vino:
a jel može onda DR 650?  :)

Joke

Citat: iviccaa  u Srpanj 30, 2020, 14:38:40
Jos jedna BMW tema.... [emoji849]

Bolje da napisu oni koji su vozili i kenju i GS-a u ALPAMA i na PRIJEVOJIMA (jer o tome je tema, jel), zasto je GS uz toliko vecu tezinu bolji/upravljiviji/zabavniji motor.

Ćoso?
Ivice,
vozio sam stroma 2008 i obisao u dva puta 90 vrhova u Alpama. Cisto uzivanje. Stroma sam malo preuredio, brembo sa 4 plocice sa ducati 996 ili 969 ili tako nesto, progresivni federi sprijeda i ljubicasti straga. Akrapovic i smjesa podignuta 5% da ne puca kroz top. Znaci 2012 5 dana 50 vrhova i voznja full gas od 05:00 do 23:00. Cisti brutalni sex na dva kotaca, zasto neznam ali sam uzivao. Jedan dan smo odradili 13 vrhova Iron but i ja. Navecer je on bio mrtav a ja sam osjecao da mogu jos. Motor se vozio full gas non stop. Iron but je bio na zzr1400 ali se trebao namucit da me stigne. 2016 u 14 dana smo odradili 40 vrhova jer sve ostalo je bilo suludo. oba puta sam uzivao.
2018 sam uzeo gsa 1200 rely sa normalnim sjedalima i isao sam samo jednom u Alpe i uzivao. Koji mi je bolji motor? Zao mi je sto benveja nisam ranije uzeo a mnogo najzalije mi je sto sam stroma prodao. Volio bih da ih imam oba u garazi. Tako ovo sto kenjkaju po forumu koji je bolji je bez veze oba motora su dobra ali bmw je bolji, skuplji je. Kad god ga vozim smjesak mi je na licu. Benvej ima svoje lose strane. Suzuki ima lose strane ali su ga stromasi na forumu rjesavali tako da su rjesenja bila jeftina za clanove i normalno da je strom bio bozanstvo. Da bmw ima takav forum vjerojatno bi se sve mnogo bolje rjesavalo jer budimo posteni bmw servis u hrvatskoj je bez veze. Rakeli kad se radi servis cili motor se rastavlja i provjerava a meni se promine ulje i pici. To je stvarnost i onda cemo morati moliti lavandinica da nam dadne preporuku ili ce trailer radit i servis kod Joze u njemacku 😂
Tako ako ides u Alpe a imas za first class uzmi bmw iako i economy class(v-strom) neces se naljutiti isto ces uzivati.
Treba li jos?
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

agolac

Poštujem mišljenje, vozio isti dan za test cca 100 km po alpama GS i onda cca 100 km KTM1190. Dok sam vozio KTM, smješak na licu 100% non stop. Meni osobno KTM je fun machine kakav meni paše, GS nije. Ali zato smo smo svi različiti. Da smo svi isti ne bi nitko vozio Triumph 1200, supertenere, Africu itd. Nekima više leži jedno, drugima drugo, treći samo za kurčenje, četvrti samo glancanje i od kafane do kafane. Fala bogu pa ni strom ni GS nisu jedini motori i svi mogu birat šta žele...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa


Stjepko


Ćoso

Sve si rekao (jasno...gospodski [emoji1303])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Joke  u Kolovoz 04, 2020, 00:06:05
Ivice,
vozio sam stroma 2008 i obisao u dva puta 90 vrhova u Alpama. Cisto uzivanje. Stroma sam malo preuredio, brembo sa 4 plocice sa ducati 996 ili 969 ili tako nesto, progresivni federi sprijeda i ljubicasti straga. Akrapovic i smjesa podignuta 5% da ne puca kroz top. Znaci 2012 5 dana 50 vrhova i voznja full gas od 05:00 do 23:00. Cisti brutalni sex na dva kotaca, zasto neznam ali sam uzivao. Jedan dan smo odradili 13 vrhova Iron but i ja. Navecer je on bio mrtav a ja sam osjecao da mogu jos. Motor se vozio full gas non stop. Iron but je bio na zzr1400 ali se trebao namucit da me stigne. 2016 u 14 dana smo odradili 40 vrhova jer sve ostalo je bilo suludo. oba puta sam uzivao.
2018 sam uzeo gsa 1200 rely sa normalnim sjedalima i isao sam samo jednom u Alpe i uzivao. Koji mi je bolji motor? Zao mi je sto benveja nisam ranije uzeo a mnogo najzalije mi je sto sam stroma prodao. Volio bih da ih imam oba u garazi. Tako ovo sto kenjkaju po forumu koji je bolji je bez veze oba motora su dobra ali bmw je bolji, skuplji je. Kad god ga vozim smjesak mi je na licu. Benvej ima svoje lose strane. Suzuki ima lose strane ali su ga stromasi na forumu rjesavali tako da su rjesenja bila jeftina za clanove i normalno da je strom bio bozanstvo. Da bmw ima takav forum vjerojatno bi se sve mnogo bolje rjesavalo jer budimo posteni bmw servis u hrvatskoj je bez veze. Rakeli kad se radi servis cili motor se rastavlja i provjerava a meni se promine ulje i pici. To je stvarnost i onda cemo morati moliti lavandinica da nam dadne preporuku ili ce trailer radit i servis kod Joze u njemacku 😂
Tako ako ides u Alpe a imas za first class uzmi bmw iako i economy class(v-strom) neces se naljutiti isto ces uzivati.
Treba li jos?

Ovo je najduži post Joketa u cijelom njegovom životu  :smijeh:

bansi

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 03, 2020, 13:05:44
Jel može umjesto Štroma, Tenere 700 RALLY? Kaj če mi dva enduro motora sa 19". Ako treba bum razliku nadoplatio.  :)


Ne mere, nije kenjcu ni do fuzića :ooda: :smijeh: :)

zubakis

Citat: Joke  u Kolovoz 04, 2020, 00:06:05
Ivice,
vozio sam stroma 2008 i obisao u dva puta 90 vrhova u Alpama. Cisto uzivanje. Stroma sam malo preuredio, brembo sa 4 plocice sa ducati 996 ili 969 ili tako nesto, progresivni federi sprijeda i ljubicasti straga. Akrapovic i smjesa podignuta 5% da ne puca kroz top. Znaci 2012 5 dana 50 vrhova i voznja full gas od 05:00 do 23:00. Cisti brutalni sex na dva kotaca, zasto neznam ali sam uzivao. Jedan dan smo odradili 13 vrhova Iron but i ja. Navecer je on bio mrtav a ja sam osjecao da mogu jos. Motor se vozio full gas non stop. Iron but je bio na zzr1400 ali se trebao namucit da me stigne. 2016 u 14 dana smo odradili 40 vrhova jer sve ostalo je bilo suludo. oba puta sam uzivao.
2018 sam uzeo gsa 1200 rely sa normalnim sjedalima i isao sam samo jednom u Alpe i uzivao. Koji mi je bolji motor? Zao mi je sto benveja nisam ranije uzeo a mnogo najzalije mi je sto sam stroma prodao. Volio bih da ih imam oba u garazi. Tako ovo sto kenjkaju po forumu koji je bolji je bez veze oba motora su dobra ali bmw je bolji, skuplji je. Kad god ga vozim smjesak mi je na licu. Benvej ima svoje lose strane. Suzuki ima lose strane ali su ga stromasi na forumu rjesavali tako da su rjesenja bila jeftina za clanove i normalno da je strom bio bozanstvo. Da bmw ima takav forum vjerojatno bi se sve mnogo bolje rjesavalo jer budimo posteni bmw servis u hrvatskoj je bez veze. Rakeli kad se radi servis cili motor se rastavlja i provjerava a meni se promine ulje i pici. To je stvarnost i onda cemo morati moliti lavandinica da nam dadne preporuku ili ce trailer radit i servis kod Joze u njemacku [emoji23]
Tako ako ides u Alpe a imas za first class uzmi bmw iako i economy class(v-strom) neces se naljutiti isto ces uzivati.
Treba li jos?
Ja se ne bi složija sa ovim. Bzvz... [emoji107]

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

 :huh: Ne kužim, a pogotovo ovo sa Rakelom. On živi u drugom svjetu.

Joke

Citat: zubakis  u Kolovoz 04, 2020, 10:50:31
Ja se ne bi složija sa ovim. Bzvz... [emoji107]
Nu krvitiiznosa ko tebe išta pita. Jel ovo pises ti ili ti je zena uzela kompjuter?
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00