Kralj Alpa (Alpen-Masters-Sieger) po godinama

Autor Ćoso, Srpanj 30, 2020, 12:28:53

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Suki  u Srpanj 31, 2020, 11:50:26
...a jbt jeste svi finjaci u pm... sad bi još da je pevaljka vitka manekenka :bzvz: :).

Jbg, uz sisata i guzata, mora bit malo salasta ;). Onak da kad ju opališ s jedne strane, valom se tresnja prenese na drugu stranu :smijeh:.

Suki, ti nisi kralj...Ti si car!















http://www.mojivicevi.com/zivotinje/5422-ti-si-car/

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gianni

Pred jutro takva nije tak dobra, koliko bi dobro dosla :smijeh:

keko

..da mora biti salasta da kad ideš fukati moraš je pobrašniti da vidiš di je vlažno  :-\
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

098 737 604

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

bansi

Kao što rekoh već nekoliko puta nije da je kenja bolja od GS-a, nego onaj tko to tvrdi da bi radije kenju od GS-a ili mu fali para ili centimetara u visinu, treće solucije nema.  :ooda: ;)
Naravno da se razumijemo kenja nije loš motor, štoviše jako dobar švicarski nožić za ono koliko košta :-*

Ćoso

Citat: bansi  u Srpanj 31, 2020, 14:08:07
Kao što rekoh već nekoliko puta nije da je kenja bolja od GS-a, nego onaj tko to tvrdi da bi radije kenju od GS-a ili mu fali para ili centimetara u visinu, treće solucije nema.  :ooda: ;)
Naravno da se razumijemo kenja nije loš motor, štoviše jako dobar švicarski nožić za ono koliko košta :-*
Tako je


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Ja bih rekao da Suzuki kupuju ljudi koji se žele voziti a GS oni koji koji više vole putovati brodom, vlakom (s npr. Korzike) :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Citat: bansi  u Srpanj 31, 2020, 14:08:07
Kao što rekoh već nekoliko puta nije da je kenja bolja od GS-a, nego onaj tko to tvrdi da bi radije kenju od GS-a ili mu fali para ili centimetara u visinu, treće solucije nema.  :ooda: ;)
Naravno da se razumijemo kenja nije loš motor, štoviše jako dobar švicarski nožić za ono koliko košta :-*
Citat: Ćoso  u Srpanj 31, 2020, 14:19:54
Tako je


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ajme opet ovi snobovi....[emoji23][emoji23]

Ćoso

Evo danas na 32500 km na motoru napravljenom 2018 g.(registrirao ga neki dan, odradio servis i tehnički i (još [emoji33]) ništa nije otpalo)

Dobar motor.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

Citat: Ćoso  u Srpanj 31, 2020, 15:01:03
Evo danas na 32500 km na motoru napravljenom 2018 g.(registrirao ga neki dan, odradio servis i tehnički i (još [emoji33]) ništa nije otpalo)

Dobar motor.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:) žao mi je, ali kasniš par kilometara ... pače 46 !!!  :P
.. dooobro, nemoj se ljutit, ako ništa u prednosti si sa registracijom, ja tek  u osmom ... inače idem u Dvor na tehnički, imam prolaz ... šumari registriraju traktore, onda se ja provučen u svezi glede kardana ...  jeeeeel  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Srpanj 31, 2020, 15:40:34
:) žao mi je, ali kasniš par kilometara ... pače 46 !!!  :P
Bravo Beli...Koji ti imaš motor? Da li se kvari? Koliko si prešao?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!