Vespa et2

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 03, 2020, 13:24:02

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Prodajen ženinu vespu :samaranje:
Piaggio vespa et2
2003
20 000km.( na satu stoji 17500 al lani mi je pukla sajla od sata i kako je malo vozimo nije mi se dalo mjenjati je)
Original je bila plave boje al radi zene smo je dali farbati i izraditi naljepnice.
Udarena je bila u desni bok, tako sam je i dobija. Susjed je kupija zeni za rođendan, gospođica se odvezla 200m od kuce kupila spizu i kad je natovarila kese zanilo je i opizdila u betonski pitar, dan posli san je ja uzeja jer je nije tila vise voziti.
Lani zamjenjeno, remen, gume, valjci, kocnice, filter zraka, regler i lezajevi volana, akomulator i karburator je dan na ciscenje. Stoji u garazi i niko je ne vozi otkad smo kupili elektricni romobil.
Tehnicki vridi do 20.08 i ne mislim je dalje registrirati.
Cijena 8000kunica

Slikati cu bolje onome koga zanima da se sve vidi sve
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

...ti električni romobili su zlo :-X. Ljudi/žene/djeca piče s otom napravom ko sumanuti što po stazi što po cesti. Ne čuju se, samo zuje i lete :-\. Sve čekam kad će počet stradavat :-X.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Imaš kaku bakicu, 2t i 30 godnina stariju?

Danijel 23

Citat: Suki  u Kolovoz 03, 2020, 13:33:45
...ti električni romobili su zlo :-X. Ljudi/žene/djeca piče s otom napravom ko sumanuti što po stazi što po cesti. Ne čuju se, samo zuje i lete :-\. Sve čekam kad će počet stradavat :-X.
Tako ljudi pričaju i za nas bikere.

Suki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 03, 2020, 13:35:33
Tako ljudi pričaju i za nas bikere.
Ma katastrofa :thumbdown:. Nemoš više pijan ni po stazi hodat...satere te el. romobil :samaranje:.
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

Opasni su ko vrag ako vozis blesavo, al inace najbolje vozilo koje imamo, s njim na kupanje, do pijace,...   Inace smo to vespom rjesavali al ovo mos voziti di oces, netriba ti kaciga i mos ga staviti u auto da ne trazis parking u guzvi.

Ima mi kum neku staru vespu ako te zanima, mogu ti dati broj pa se cuj s njim, ja sam je mislija kupiti za zimski projekt al odusta san jer san slab s vrimenom
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Kolovoz 03, 2020, 14:10:02
Opasni su ko vrag ako vozis blesavo, al inace najbolje vozilo koje imamo, s njim na kupanje, do pijace,...   Inace smo to vespom rjesavali al ovo mos voziti di oces, netriba ti kaciga i mos ga staviti u auto da ne trazis parking u guzvi.

Ima mi kum neku staru vespu ako te zanima, mogu ti dati broj pa se cuj s njim, ja sam je mislija kupiti za zimski projekt al odusta san jer san slab s vrimenom
Može, šalji!