Koje h4 zarulje koristite?

Autor ToWaRR, Kolovoz 08, 2020, 22:36:18

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: ToWaRR  u Kolovoz 09, 2020, 12:59:03
Ma za led treba kidat dumu a to ne zelim. I strom ima w fara tako da 2 malo jace zarulje bi trebale odradit dobar posao. Koliko san vidia po netu philipsa vise hvale

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Kidat dumu? Kakva je to modifikacija? Dali ti imaš problem slabe vidljivosti po noći il da budeš vidljiv po danu?

Ćoso

Citat: ToWaRR  u Kolovoz 09, 2020, 12:59:03
Ma za led treba kidat dumu a to ne zelim. I strom ima w fara tako da 2 malo jace zarulje bi trebale odradit dobar posao. Koliko san vidia po netu philipsa vise hvale

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Ne moraš ništa kidati. K7 imaš?

Uostalom svatko po svom guštu radi [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

ToWaRR

Pisen priko mobitela tako da ima gresaka u pisanju :) mislin gumu sto zatvara far jer led imaju hladnjak i deblje su.
A poanta je bit vidjen i bolje vidit sto je i logicno, a opet ne potrosit tonu para na xenon koji je genialan osin po kisi (imao ga na cbr-u)
https://medium.com/thepaleobiker/v-strom-650-modifications-installing-led-h4-headlights-part-1-cdae31340022
Na ovom linku je primjer led zarulje

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zare

Ja sam pokidao zaštitnu gumu radi pletenica od pasivnog hlađenja prije dvije sezone, ne vidim problem, kad ga budem prodavao kupim novu gumu i dam je uz motor ako će to nekome smetati

Ćoso

Citat: zare  u Kolovoz 09, 2020, 13:17:07
Ja sam pokidao zaštitnu gumu radi pletenica od pasivnog hlađenja prije dvije sezone, ne vidim problem, kad ga budem prodavao kupim novu gumu i dam je uz motor ako će to nekome smetati
On gleda za K7 (nema tu kidanja...sve stane)

[mention]ToWaRR [/mention] nije ovo Xsenon (to imaš na golfu lll), već LED


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Citat: zare  u Kolovoz 09, 2020, 13:17:07
Ja sam pokidao zaštitnu gumu radi pletenica od pasivnog hlađenja prije dvije sezone, ne vidim problem, kad ga budem prodavao kupim novu gumu i dam je uz motor ako će to nekome smetati
Problem može biti kada ga pereš?

zare

Malo pripatim kad perem, za sad nisam primjetio problem  :thumbup:
Istina nisam se puno vozio zadnje vrijeme, al teško da će ući voda u far, jedino da crijevo kod pranja baš usmjerim u far

zorro

Na mojim led zaruljama sto sam imao.. hladnjak se odsarafljivao..tak da gume nisam morao kidati

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Riza san gume da bi sve upasa. Poliva ga vodon, miniwashem, prolazija kroz lokve itd itd....
Nikad nista...
Led je zakon. Na tehnickom sam prolazija i sa njima [emoji41]
Zadnji put je vika gasi, gasi, gasiiii jebate led, nemoj da ko vidi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Na BMW mi kazu da stavin Osram al me straj da mi sta ne crkne [emoji1787][emoji1787]


Osy

Citat: zubakis  u Kolovoz 09, 2020, 18:42:23
Riza san gume da bi sve upasa. Poliva ga vodon, miniwashem, prolazija kroz lokve itd itd....
Nikad nista...
Led je zakon. Na tehnickom sam prolazija i sa njima [emoji41]
Zadnji put je vika gasi, gasi, gasiiii jebate led, nemoj da ko vidi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Na BMW mi kazu da stavin Osram al me straj da mi sta ne crkne [emoji1787][emoji1787]

Stavio ja, ne brini...sve promjenio i poziciju i glavno svijetlo i maglenke. Canbus se nije bunio :thumbup:
Al sad me direktor zaintrigirao sa ovim Led-om od Erfolga.
Jel to može na najbolji motor :huh:

RoadRunner

Na najbolji bi moglo, ali na custom GSA nisam siguran  :beer:

Osy

E ako ti tako kažeš, onda ne pokušavam :thumbup: Iako, htio sam im poslati mail i pitati za njihovo mišljenje ;)

zubakis

Citat: Osy  u Kolovoz 09, 2020, 19:31:15
Stavio ja, ne brini...sve promjenio i poziciju i glavno svijetlo i maglenke. Canbus se nije bunio [emoji106]
Al sad me direktor zaintrigirao sa ovim Led-om od Erfolga.
Jel to može na najbolji motor :huh:
Nisam tako hrabar kao ti [emoji23]

Osy


Danijel 23

Citat: Osy  u Kolovoz 09, 2020, 19:31:15
Stavio ja, ne brini...sve promjenio i poziciju i glavno svijetlo i maglenke. Canbus se nije bunio :thumbup:
Al sad me direktor zaintrigirao sa ovim Led-om od Erfolga.
Jel to može na najbolji motor :huh:
Kako komuniciraš sa Canbusom da znaš da je sve OK?