Upalila mi se Check Engine lampica

Autor Saxi, Kolovoz 10, 2020, 08:57:53

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 12, 2020, 08:51:36
a dobro sad 100 jebate  :-\ ..a valjd imam i ja pravo na nekakvu malu provizijicu  :)

Imaš, dam ti bocu maslinovog ulja i ..... kapela .... jel se tako kaže?  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 12, 2020, 09:11:47
Imaš, dam ti bocu maslinovog ulja i ..... kapela .... jel se tako kaže?  :buahaha:
:'( ..da tak se kaže ..škrti vonabi dalmatinče  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Ovo je neka patka :ooda:. Pa nemre se na Stromu palit CHECK ENGINE :-X

zorro

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 08:56:37
Ovo je neka patka :ooda:. Pa nemre se na Stromu palit CHECK ENGINE :-X
A to je nekad netko u ovih 15 god. postojanja  V-Strom foruma rekao ili napisao :misli:
Mislim ono..ja sam član Strom foruma već 15 god. i nikad tak nešt nisam čuo  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 08:58:52
A to je nekad netko u ovih 15 god. postojanja  V-Strom foruma rekao ili napisao :misli:
Mislim ono..ja sam član Strom foruma već 15 god. i nikad tak nešt nisam čuo  :huh:

Veliš ovo se desi ko i rođenje Isusa, jednom u 2000 godina ;)

Ponti

To mu se upalila lampica za servis, za promjenu ulja. Ništa više, nikakav kvar. Čovjek promjenio ulje i lampica se ugasila.  :)

zorro

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 09:01:16
Veliš ovo se desi ko i rođenje Isusa, jednom u 2000 godina ;)
Ne..nego kažem da to nikad nitko nije rekao i da se lampica/greška CHECK ENGINE palila i palit će se vazda ..kao na Stromovima tako i na svim ostalim vozilima bilo dvo-tro-četvero ili više kotača
Naravno sem na mom motoru..najboljem motoru na svijetu  :-*  :blato: ..nikada ali baš nikad se ta lampica nije upalila i garantiram životom da se nikad neće ni upaliti  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 09:14:17
Ne..nego kažem da to nikad nitko nije rekao i da se lampica/greška CHECK ENGINE palila i palit će se vazda ..kao na Stromovima tako i na svim ostalim vozilima bilo dvo-tro-četvero ili više kotača
Naravno sem na mom motoru..najboljem motoru na svijetu  :-*  :blato: ..nikada ali baš nikad se ta lampica nije upalila i garantiram životom da se nikad neće ni upaliti  :)

Nema lampice  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 09:16:39
Nema lampice  :buahaha:
:-X
..ne samo da nema lampice..neg nema ni one pametne stvari koja će joj narediti da se upali  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Nekad davno sam vozio Suzuki DR 650...stavio mu nov lanac i lancanike , plocice i slatko se vozao 30tkm....onda je postao prespor i uzeo Stroma 1000....DR je sjajan motor i rado ga se secam :) :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 10:00:07
Nekad davno sam vozio Suzuki DR 650...stavio mu nov lanac i lancanike , plocice i slatko se vozao 30tkm....onda je postao prespor i uzeo Stroma 1000....DR je sjajan motor i rado ga se secam :) :ooda:
sa 650 sam išao i na Vrdovo i sad nedavno na Žumberak, a i prije toga sam ga vozio
I mogu reć, a to veli i Markan(vlasnik istog) da je motor..ha..neću reć loš..al ne oduševljava ama baš u nikom segmentu.
Za razliku od njega..DR-350 je u toj klasi..za te godine starosti i za namjenu za koju je napravljen..AVION  :blato: ..što se vidi i u cijeni ..npr. ista godina ta 2 modela ..ovo malo govno je ne duplo..nego 3-4 x skuplje od 650  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Blago vama što se sjećate svih tih modela [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Kolovoz 13, 2020, 10:23:21
Blago vama što se sjećate svih tih modela [emoji23][emoji23][emoji23]

sam se ti sprdaj..za razliku od toga što ćeš ti kad tad doći u naše godine..mi u tvoje nećemo nikad ..tak da JAČI SMO  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji1303][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]..Grunf


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Citat: Ćoso  u Kolovoz 13, 2020, 10:32:29
[emoji1303][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]..Grunf


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kakav Grunf, Gandalf :smijeh: :smijeh: :ooda: