Titan grane - poliranje

Autor Ćoso, Kolovoz 18, 2020, 10:20:00

« natrag - naprijed »

Dinko

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2020, 13:13:14
Pa kako će s tim proći tehnički  :smijeh:
Kod nas koliko znam nitko motorima ne radi kolonoskopiju tj nitko im ništa ne gura odozada na tehničkom tako da je što se toga tiče miran... :thumbup:

beli

Citat: zorro  u Kolovoz 26, 2020, 08:13:56
Ja bih vas molio da ne napadate Dinka i ne iznosite takove gnjusne objede ka tom čovjeku
Dinka znamo svi kao dobrog čovjeka koji nikad ne laže..sem što ponekad ne govori istinu ..( rekao bi Hebrang)  :)
:smijeh:  :smijeh: .... što bi rekli Indijanci 'bljedoliki govori dvostrukim jezikom' ....  :wind:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: Dinko  u Kolovoz 26, 2020, 16:35:38
Kod nas koliko znam nitko motorima ne radi kolonoskopiju tj nitko im ništa ne gura odozada na tehničkom tako da je što se toga tiče miran... :thumbup:
A i piše mi u knjižici Akrapovič (slip on je homologiran i upisan)

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Otkud ti ja to znam...Misliš da me briga [emoji23]

beli

FMD , pratim temu al ne kužim da li je uopće to moguće ispolirati da ne bude plavo ... ?
(ajd idem vidit na početak teme, da vidim da nešto nisam propustio ... )
malo kasnije: ništa, da li je moguće ispolirati i ove obične ? ... zapravo čemu polirati ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Kolovoz 27, 2020, 17:34:55
FMD , pratim temu al ne kužim da li je uopće to moguće ispolirati da ne bude plavo ... ?
(ajd idem vidit na početak teme, da vidim da nešto nisam propustio ... )
malo kasnije: ništa, da li je moguće ispolirati i ove obične ? ... zapravo čemu polirati ?
Pa zbog Šikljade

beli

daj, daj ... mislim poluozbiljno, pa nemreš polirati promjenu strukture ?
.... kad se janje ispeče, nema poliranja 'na staro', kožica je taman takve boje !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: Ćoso  u Kolovoz 27, 2020, 17:31:45
Otkud ti ja to znam...Misliš da me briga [emoji23]

Pa na tehničkom uvijek gledaju da je lambda sonda na svom mjestu jer to predpostavlja da su emisije pod kontrolom.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Kolovoz 27, 2020, 18:44:16
Pa na tehničkom uvijek gledaju da je lambda sonda na svom mjestu jer to predpostavlja da su emisije pod kontrolom.
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] na mome tehnockome ne gledaju niti jel motor moj.

beli

 :ooda: ... i kod nas je slično, ja zato odem u Dvor, tamo je bitno da nije njegov  :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: agolac  u Kolovoz 27, 2020, 18:44:16
Pa na tehničkom uvijek gledaju da je lambda sonda na svom mjestu jer to predpostavlja da su emisije pod kontrolom.
Mene frajer pita "Jel' troši puno?"...[emoji23]

Patak

Citat: Ćoso  u Kolovoz 23, 2020, 11:24:40
[emoji1303]kako se zove sredstvo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemam pojma, ukro od žene :smijeh: konzom/lidl... Uglavnom za čišćenje roštilja, inox mi je rešetka...

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 27, 2020, 18:44:16
Pa na tehničkom uvijek gledaju da je lambda sonda na svom mjestu jer to predpostavlja da su emisije pod kontrolom.
Ima sondu ali nema katalizatora i ako je tutto aperto di Akrap nem ni klapne! A za tehnički daš 2 glave i vozi. Bitno da se ne vidi na fotki.

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 27, 2020, 19:43:01
Ima sondu ali nema katalizatora i ako je tutto aperto di Akrap nem ni klapne! A za tehnički daš 2 glave i vozi. Bitno da se ne vidi na fotki.
Ma vi fakat pretjerujete...To zato što je bmw ili na vašim motorima sve by the book