Rev'it Discovery ...

Autor beli, Kolovoz 21, 2020, 21:00:33

« natrag - naprijed »

gogs


beli

ma heble me te čizme, šteta za vrijeme .... a dobro, malo neplanirane avanture ! 
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Black Betty

Men se čini da drugi Beli tokom noći smišlja kako da sjebe prvog,pa tokom dana vidimo rezultat....
Prepostavka je majka zajeba

beli

 :) nisi puno fulo' , sjebo me skroz, sutra ostaje doma, a pravi ispuco godišnji ...  :puke: 
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Cizme su super! :thumbup: i sreca da ih ima dve tako da oba Bela imaju svako svoju :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Kolovoz 24, 2020, 07:50:42
Cizme su super! :thumbup: i sreca da ih ima dve tako da oba Bela imaju svako svoju :smijeh:
Potpisujem :thumbup:.
Vuk sit, ovce na broju :).
:moto2:

098 9232180

Dinko

Citat: beli  u Kolovoz 23, 2020, 08:44:05
.... samo još ovo, Dinko, da znaš, ti si me nagovorio i na ovaj motor i od onda samo problemi, što u porodici a i općenito ... eto !

.....ja sam mislio da te tvoja guzica nagovorila u tvojoj "ironbutt" avanturi do Gruzije!  :smijeh:
.... zadnji motor na koji sam te nagovorio je bio upravo taj V-Strom s kojim si išao tamo - samo da svekoliko pučanstvo to zna!
.... a slažem se da pravi GS ovac mora imati Daytone - i to ručno rađene u Njemačkoj (naravno goretex)  :smijeh:

Suki

Citat: Dinko  u Kolovoz 25, 2020, 00:20:39

.... a slažem se da pravi GS ovac mora imati Daytone - i to ručno rađene u Njemačkoj (naravno goretex)  :smijeh:

...što će reć da oni koji ih imaju, a nemaju GS, su zapravo prikriveni GSovci, odnosno furaju se na njih, a nisu oni...što bi u Smogovcima rekli: oni su mali, ali su veliki, odnosno hoću reći, nisu više mali, ali su dosta veliki da ne budu mali :smijeh:...o Schubert kacigi i Held rukavicama da ne pričam :smijeh:...

...nabijem vas na teorije :P...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2020, 07:22:19
...što će reć da oni koji ih imaju, a nemaju GS, su zapravo prikriveni GSovci, odnosno furaju se na njih, a nisu oni...što bi u Smogovcima rekli: oni su mali, ali su veliki, odnosno hoću reći, nisu više mali, ali su dosta veliki da ne budu mali :smijeh:...o Schubert kacigi i Held rukavicama da ne pričam :smijeh:...

...nabijem vas na teorije :P...

Svi s Daytonom su prikriveni GS-ovci, a svi GS-ovci su prikriveni gejevi .... pa se ti misli  :buahaha:

Suki

:moto2:

098 9232180

Stjepko


Ponti


Ćoso

Ima i moja žena !!!! O fak


Sent from my iPhone using Tapatalk

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2020, 08:57:06
Oli imaš daytonu  :buahaha:
Imam i ja neke stare polovne  :bzvz: ..al njih obuvam samo kad idem kod ovih mojih Slavonaca  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: