Tlak u gumama?

Autor Borko, Kolovoz 22, 2020, 17:51:27

« natrag - naprijed »

Ponti

2.5 - 3.0 .....  ko vas šiša  :)

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 23, 2020, 18:04:58
2.5 - 3.0 .....  ko vas šiša  :)
Samo spusti zadnju za 0.1 i bit ces kralj

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 23, 2020, 18:13:02
Samo spusti zadnju za 0.1 i bit ces kralj

Poslano prek one stvari

Dajem kraljevstvo za konja....K   (Oliver Dragojević)  :smijeh:

munja

2,5-2,7

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk


zare

Ja sam od Gogsa naučio provjeravati tlak u gumama  ;)
Evo i sad prva vožnja od prošle godine tako sam provjerio  :)

Danijel 23

 :misli: I šta smo konstatirali, koliko se onda pumpaju gume na mallom kenjcu sa pilotom (bez suvozačice i prtljage) ?

Suki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 25, 2020, 18:26:34
:misli: I šta smo konstatirali, koliko se onda pumpaju gume na mallom kenjcu sa pilotom (bez suvozačice i prtljage) ?
...ha čuj, ovisi o težini vozača i temp asfalta ;)...ubroji u to u temp i tlak zraka i podijeliš sa dva jer dvije gume imaš, neš valjd s tri :ooda:.
:moto2:

098 9232180

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Kolovoz 25, 2020, 19:12:54
... :tongue:
:thumbup:To je za somaru, al kolega je pito za kenjca. I mislim da ti je neispravna naljepnica.

Danijel 23


Danijel 23


Danijel 23

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2020, 18:37:49
...ha čuj, ovisi o težini vozača i temp asfalta ;)...ubroji u to u temp i tlak zraka i podijeliš sa dva jer dvije gume imaš, neš valjd s tri :ooda:.
Suki, molim te poslikaj svoju naljepnicu.

Borko

Kenjac je bia glavni akter priče. Jbg, to se ima bit stvarno može pretvorit u debelu jednadžbu. Debelina šofera i teretnice, kuferi, asfalt... Ma ko ga jebe, pumpat ću napamet.  :)

Suki

Citat: Borko  u Kolovoz 25, 2020, 20:21:57
Kenjac je bia glavni akter priče. Jbg, to se ima bit stvarno može pretvorit u debelu jednadžbu. Debelina šofera i teretnice, kuferi, asfalt... Ma ko ga jebe, pumpat ću napamet.  :)
..:ha čuj, u najgorem slučaju kad ti počnu mjehuri izbijat na bočnoj strani gume znači da su sigurno dobro napumpo. Tu staneš i onda ispustaš 3 sec i eto te na pravom tlaku :ooda:. Pisofkejk :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 25, 2020, 19:16:13
:thumbup:To je za somaru, al kolega je pito za kenjca. I mislim da ti je neispravna naljepnica.
..naravno da je kriva, što kosooki znaju o pumpanju guma  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎