(Komentari) Južni Tirol, Italija 2020. by iviccaa

Autor iviccaa, Kolovoz 30, 2020, 18:48:18

« natrag - naprijed »

zorro

..eee..a zašt ne komentiramo u samoj temi  :huh: ovdi uopće nije fora i nekak mi je "plastično"  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Špoki

Kako je ovo dobro, predobro :thumbup: Slije, tekst, ajmo dalje :want:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 30, 2020, 21:26:18
Južni Tirol (to nepostoji) , kaj si ti neki AustoUgarski nostalgičar? To je Italia, regija Alto Adige, prosim lepo. :)
A za rutu  :bravo:  :vino:

Tamo svako selo ima dva imena, Talijansko i Germansko :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 30, 2020, 21:26:18
Južni Tirol (to nepostoji) , kaj si ti neki AustoUgarski nostalgičar? To je Italia, regija Alto Adige, prosim lepo. :)
A za rutu  :bravo:  :vino:
Prije ces tamo od domacih cuti njemacki nego talijanski...sve je to nemačka :smijeh:
btw nepogresiva moto destinacija :moto2:

iviccaa

Citat: Mrki  u Kolovoz 31, 2020, 08:50:46
Super Ivice, piši dalje ::humbup:

I još jedan dokaz da u Alpama ne možeš napraviti lošu sliku, makar slikao sa Nokiom 3310 :)

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Apsolutno netočno, vidio sam i puno gorih, a i puno boljih fotografija od naših. Nije dovoljno biti u dobrom okruženju i imati dobar foto(mobitel). Nešto je i do fotografa.
Pitaj Sašu, on je profi.
A i evo ti dokaz: od 600 slika na putovanju, ostavio samo 200 za privatni album, ovdje ću prikazati 70-80 kom. Od toga smatram sa su 20 baš dobrih. A pod dobru fotku mislim onu koju želim isprintati i objesiti na zid. Možda sam i puno rekao s ovih 20...
Citat: zorro  u Kolovoz 31, 2020, 09:30:51
..eee..a zašt ne komentiramo u samoj temi  :huh: ovdi uopće nije fora i nekak mi je "plastično"  :)
Baš je fora, podsjeća na uredni, nikad prežaljeni srednjak. [emoji16]
Citat: agolac  u Kolovoz 31, 2020, 12:32:35
Tamo svako selo ima dva imena, Talijansko i Germansko :)
Citat: gianni  u Kolovoz 31, 2020, 15:34:07
Prije ces tamo od domacih cuti njemacki nego talijanski...sve je to nemačka :smijeh:
btw nepogresiva moto destinacija :moto2:
Ne trljajte sol u ranu, dosta je bilo.
[emoji23][emoji23]

Mrki

Ma zezam se malo, jasno da je i do aparata a pogotovo do oka.

Ali dođi u Slavoniju sada i napravi takvu neku fotografiju, sunčano je isto kao i tamo.. ali je takva sparina da je sve mutno, i da je ne znam kako obradiš neće ispasti dobra, više sam na to mislio, fotografije u Alpama ispadnu tako dobre da ih praktički ne treba obrađivati koliko su oštre, jer je zrak čistiji. (Govorim o fotografijama prirode)

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


iviccaa

To je istina, a za Slavoniju cemo vidjeti. Budem probao jednom opalit koju fotku. [emoji106]

zander

Marmolada....bolesno zivota mi...fantasticno izgleda sve to tamo....nisam bio ali bice i to...hvala Ivice :) :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

iviccaa

Citat: zander  u Kolovoz 31, 2020, 21:30:33
Marmolada....bolesno zivota mi...fantasticno izgleda sve to tamo....nisam bio ali bice i to...hvala Ivice :) :thumbup:

Nema na čemu.  :beer: :thumbup:
Najbolje od prirode (bar za naš ukus) tek slijedi.  ;)
ali sutra, danas nemam volje više.

fatboy

Ja volim marmeladu od šipka, ali brate i ova djeluje dobra... :thumbup:

Tintom


Ćoso

Citat: zander  u Kolovoz 31, 2020, 21:30:33
Marmolada....bolesno zivota mi...fantasticno izgleda sve to tamo....nisam bio ali bice i to...hvala Ivice :) :thumbup:
Javi, pa odemo zajedno (nemaš ti još previše vremena  :P)

Ćoso

Tek sam sada pogledao fotke od 4 dana...Prekrasno  :bravo:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎