Prvenstvo Hrvatske i prvenstvo grada Zagreba u moto slalomu i moto rally-u

Autor Ćoso, Kolovoz 31, 2020, 19:45:16

« natrag - naprijed »

indian

Citat: Osy  u Rujan 08, 2020, 10:20:34
Kako misliš autom? Zašto? Mi Slavonci idemo motorima, imamo gdje prespavati, a robu ćemo nositi. Kontam da ćemo se presvlačiti zbog znojenja, a termin bi bio na proljeće
:strah:  Vjerujte mu...idite autom.. :thumbup:

Bagy

Citat: Osy  u Rujan 08, 2020, 10:20:34
Kako misliš autom? Zašto? Mi Slavonci idemo motorima, imamo gdje prespavati, a robu ćemo nositi. Kontam da ćemo se presvlačiti zbog znojenja, a termin bi bio na proljeće

Nakon tog poligona neće ti biti baš do vožnje motorom taj dan...  :ooda: Ja sam bio na poligonu od 9,00 h - 18,00 h! U grupi nas je bilo dvoje, znači s minimalnim pauzama.
mob: 095/573-6874

Osy


Ćoso

Citat: Ćoso  u Rujan 05, 2020, 23:25:07
https://youtu.be/lbvaI2Ha-4w
Hvala svima na pohvalama za snimanje filmića. Neki su od vas pomislili (iako to nisam niti jednom napisao spomenuo) da sam ja na filmu, pa se ispričavam što nisam odmah demantirao. Nisam želio pokvariti prepisku koja se baš lijepo razvila [emoji23]

Ovaj dečko koji vozi moj motor u mojoj jakni i s mojom kacigom se zove Josip i provodi sate i sate vježbajući kako bi mogao izvoditi ovakve majstorije. Svaka mu čast.

Zamolio sam ga da to napravi samo da vidim da se i to može s mojom kravom, a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)

Ponti


bajki

Citat: Ćoso  u Rujan 09, 2020, 08:59:26
Hvala svima na pohvalama za snimanje filmića. Neki su od vas pomislili (iako to nisam niti jednom napisao spomenuo) da sam ja na filmu, pa se ispričavam što nisam odmah demantirao. Nisam želio pokvariti prepisku koja se baš lijepo razvila [emoji23]

Ovaj dečko koji vozi moj motor u mojoj jakni i s mojom kacigom se zove Josip i provodi sate i sate vježbajući kako bi mogao izvoditi ovakve majstorije. Svaka mu čast.

Zamolio sam ga da to napravi samo da vidim da se i to može s mojom kravom, a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)

Ja ipak mislim da to nije do vozača, nego do motora! :smijeh:

keko

Citat: Ćoso  u Rujan 09, 2020, 08:59:26
Hvala svima na pohvalama za snimanje filmića. Neki su od vas pomislili (iako to nisam niti jednom napisao spomenuo) da sam ja na filmu, pa se ispričavam što nisam odmah demantirao. Nisam želio pokvariti prepisku koja se baš lijepo razvila [emoji23]

Ovaj dečko koji vozi moj motor u mojoj jakni i s mojom kacigom se zove Josip i provodi sate i sate vježbajući kako bi mogao izvoditi ovakve majstorije. Svaka mu čast.

Zamolio sam ga da to napravi samo da vidim da se i to može s mojom kravom, a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)

..  :smijeh:

..ps. Gogs ne daj se uvući u taj klan "svetih krava"  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

:moto2:

098 9232180

iviccaa


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Još si ja mislim, gle kak je Ćoso drastično promijenio stil vožnje, a i malo se "skvrčio" na tom GS-u...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

RatKO

Citat: Ćoso  u Rujan 09, 2020, 08:59:26
.. a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)..

:buahaha:   totalni lajk za ideju

fatboy


gogs

Citat: Ćoso  u Rujan 09, 2020, 08:59:26
Hvala svima na pohvalama za snimanje filmića. Neki su od vas pomislili (iako to nisam niti jednom napisao spomenuo) da sam ja na filmu, pa se ispričavam što nisam odmah demantirao. Nisam želio pokvariti prepisku koja se baš lijepo razvila [emoji23]

Ovaj dečko koji vozi moj motor u mojoj jakni i s mojom kacigom se zove Josip i provodi sate i sate vježbajući kako bi mogao izvoditi ovakve majstorije. Svaka mu čast.

Zamolio sam ga da to napravi samo da vidim da se i to može s mojom kravom, a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)

Šta je najbolje i ja sam nasjeo (mada mi je priznao već isti dan da to nije on) jer bili smo tamo zajedno i popilo se nešto piva i gemišta....morao sam ranije otići na dogovoreni ručak a Ćoso je istao s Indijanom u veselom tonu  :smijeh:

....pa rekoh sigurno je bila hrabrost od gemišta jer u "normalnim" uvjetima nema šanse onako odvozit  :samaranje: :smijeh:


Citat: keko  u Rujan 09, 2020, 09:34:54
..ps. Gogs ne daj se uvući u taj klan "svetih krava"  ;)

Još se borim hrabro protiv tih provokatora  :-\