Prvenstvo Hrvatske i prvenstvo grada Zagreba u moto slalomu i moto rally-u

Autor Ćoso, Kolovoz 31, 2020, 19:45:16

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Rujan 09, 2020, 13:02:22
Osyiii!!! Fake je!! Odkazuj tečaj, ne vrijedi ništa!!
Meni je osobno tečaj pomogao da naučim (još bolje) ulaziti u zavoje/serpentine...Svakako to odraditr

Osy

Nema predaje, idemooo :thumbup: Mislim, u planu je, kao i štošta za ovu godinu, ali :bzvz:


Grba

098 737 604

Saxi

Ćoso svaka čast na genijalno zafrkanciji, progutali smo svi priču [emoji869]
Ja sam pre 3 sezone zavrsio sličan kurs u Žandarmeriji, i ovo je bilo u opticaju, kruženje i pravljenje osmica i 2 moj mali Smor i novi GSA su najbolje odradili, ali na poligonu koji nema rizle i prašine. Ovoliko ga nikad ne bih zalegao na ulici jer prokliza točak očas posla i eto belaja.

MaRi0_St

svaka čast na hrabrosti radi zajebancije na forumu riskirat da ti neko tu kravu od 25 000 eura zguli o asfalt, valjda imaš kasko  :smijeh:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

indian

Citat: gogs  u Rujan 09, 2020, 11:53:39
Šta je najbolje i ja sam nasjeo (mada mi je priznao već isti dan da to nije on) jer bili smo tamo zajedno i popilo se nešto piva i gemišta....morao sam ranije otići na dogovoreni ručak a Ćoso je istao s Indijanom u veselom tonu  :smijeh:

....pa rekoh sigurno je bila hrabrost od gemišta jer u "normalnim" uvjetima nema šanse onako odvozit  :samaranje: :smijeh:


Još se borim hrabro protiv tih provokatora  :-\

:) :-*

Borko

Citat: Osy  u Rujan 09, 2020, 16:17:50
Nema predaje, idemooo :thumbup: Mislim, u planu je, kao i štošta za ovu godinu, ali :bzvz:
Čekaj, stani. Idem i ja učit vozit. Kad je to, da ne listam sve postove između Ćosinih troliranja? Ćoso, Ćoso... Crni Ćoso. :samaranje: :smijeh: :thumbup: Megatrol

Ćoso

Citat: MaRi0_St  u Rujan 10, 2020, 07:50:40
svaka čast na hrabrosti radi zajebancije na forumu riskirat da ti neko tu kravu od 25 000 eura zguli o asfalt, valjda imaš kasko  :smijeh:
GSA je motor koji možeš spustiti bez problema  :smijeh:

Ćoso

Citat: Borko  u Rujan 10, 2020, 13:48:26
Čekaj, stani. Idem i ja učit vozit. Kad je to, da ne listam sve postove između Ćosinih troliranja? Ćoso, Ćoso... Crni Ćoso. :samaranje: :smijeh: :thumbup: Megatrol

Prelistaj i vidjeti ćeš da nema troliranja

branimir

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2020, 14:40:21
GSA je motor koji možeš spustiti bez problema  :smijeh:
Spustit možeš svaki....
Al vratit ga bez trauma[emoji2957][emoji2957][emoji2957]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Borko  u Rujan 10, 2020, 13:48:26
Čekaj, stani. Idem i ja učit vozit. Kad je to, da ne listam sve postove između Ćosinih troliranja? Ćoso, Ćoso... Crni Ćoso. :samaranje: :smijeh: :thumbup: Megatrol
Proljeće 2021

Ćoso

Citat: Osy  u Rujan 10, 2020, 16:43:48
Proljeće 2021
Zašto ne odete sada u 9-10 mjesecu? Možeš  možda dobiti i neki Covid popust...Nekom rat, nekom brat

fatboy

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2020, 14:40:21
GSA je motor koji možeš spustiti bez problema  :smijeh:
Mozes i mene spustit...probaj me uspravit...😈😈😈