Prvenstvo Hrvatske i prvenstvo grada Zagreba u moto slalomu i moto rally-u

Autor Ćoso, Kolovoz 31, 2020, 19:45:16

« natrag - naprijed »

Borko

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2020, 19:18:50
Zašto ne odete sada u 9-10 mjesecu? Možeš  možda dobiti i neki Covid popust...Nekom rat, nekom brat
Pa ak ima sad nešto, dalo bi se. Ko će dočekat proliće, ostarit ću dotad.

zorro

Citat: Saxi  u Rujan 09, 2020, 16:57:38
.. progutali smo svi priču [emoji869]
..
paaaaa iskreno..ne baš svi ..zato nisam ni komentirao jer mi je na 1. bilo nestvarno da ćoso može ovak vozit. Igrom slučaja zadnja 2 druženja (Vrdovo i Žumberak)  sam se dosta vozio s njim ili iza njega..i nekak sam sumnjao da on može tak vrtit tu kravetinu.
Haj da je Gogs..još bi i povjerovao  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 10, 2020, 23:47:41
paaaaa iskreno..ne baš svi ..zato nisam ni komentirao jer mi je na 1. bilo nestvarno da ćoso može ovak vozit. Igrom slučaja zadnja 2 druženja (Vrdovo i Žumberak)  sam se dosta vozio s njim ili iza njega..i nekak sam sumnjao da on može tak vrtit tu kravetinu.
Haj da je Gogs..još bi i povjerovao  :smijeh:
Čekao sam tebe i tvoje komentare...mudro si šutio jer nisi bio ziher [emoji23][emoji23][emoji23]

Nego, hoćeš me naučiti vožnju na zadnjem?

zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 11, 2020, 00:06:41
Čekao sam tebe i tvoje komentare...mudro si šutio jer nisi bio ziher [emoji23][emoji23][emoji23]

Nego, hoćeš me naučiti vožnju na zadnjem?
Ha sad naučiti..nisam ni ja baš nekakav expert da bih podučavao  :)
Ali mogu ti dati savjete..pokušat te naučiti da shvatiš sinhronizaciju (kvačilo-gas), a to je najbitnije..i naravno..da ne griješiš na početku..tj. da se ne naučiš krivo kao što sqam ja..bez kočnice..sad i kad dižem pokušavam je koristiti..ali starog konja se teško naučit pravilno orati  ;)
Moš se vozit usporedno na metar razmaka samnom da pokušaš vidjeti kak to radim  :thumbup:
i za učenje na zadnjaka ti nebih baš preporučio GS-a od 20 iljada ojra  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 11, 2020, 01:10:09
Ha sad naučiti..nisam ni ja baš nekakav expert da bih podučavao  :)
Ali mogu ti dati savjete..pokušat te naučiti da shvatiš sinhronizaciju (kvačilo-gas), a to je najbitnije..i naravno..da ne griješiš na početku..tj. da se ne naučiš krivo kao što sqam ja..bez kočnice..sad i kad dižem pokušavam je koristiti..ali starog konja se teško naučit pravilno orati  ;)
Moš se vozit usporedno na metar razmaka samnom da pokušaš vidjeti kak to radim  :thumbup:
i za učenje na zadnjaka ti nebih baš preporučio GS-a od 20 iljada ojra  :huh:
A ja ću tebe naučiti osmice [emoji23][emoji23][emoji23]

bajki

Citat: Ćoso  u Rujan 10, 2020, 19:18:50
Zašto ne odete sada u 9-10 mjesecu? Možeš  možda dobiti i neki Covid popust...Nekom rat, nekom brat

Pa da zaboravimo do proljeća! :smijeh:


RatKO

Citat: fatboy  u Rujan 10, 2020, 19:44:47
Mozes i mene spustit...probaj me uspravit...😈😈😈

Ja pročitao "Možeš se i meni spustit..."  pa se već zabrinuo malo što se u biti dešava na tom "treningu"  :shhh:

fatboy


Grba

Citat: Ćoso  u Rujan 11, 2020, 01:18:21
A ja ću tebe naučiti osmice [emoji23][emoji23][emoji23]
S tvojim "iskustvom" ti bi već trebal na prednjem vozit 😎
098 737 604

Ćoso

Citat: Grba  u Rujan 11, 2020, 20:23:18
S tvojim "iskustvom" ti bi već trebal na prednjem vozit [emoji41]
[emoji23][emoji23][emoji23]

bansi

Citat: Ćoso  u Rujan 09, 2020, 08:59:26
Hvala svima na pohvalama za snimanje filmića. Neki su od vas pomislili (iako to nisam niti jednom napisao spomenuo) da sam ja na filmu, pa se ispričavam što nisam odmah demantirao. Nisam želio pokvariti prepisku koja se baš lijepo razvila [emoji23]

Ovaj dečko koji vozi moj motor u mojoj jakni i s mojom kacigom se zove Josip i provodi sate i sate vježbajući kako bi mogao izvoditi ovakve majstorije. Svaka mu čast.

Zamolio sam ga da to napravi samo da vidim da se i to može s mojom kravom, a onda mi je palo na pamet da bi i mogao malo "zafrkavati" dragog mi prijatelja koji baš razmišlja o sličnom motoru (a to još ni ne zna)

A zahvala meni kaj sam držal jezik za zubima? :-X :ooda: ;) :) :)

Ćoso