Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: tonciv666  u Studeni 24, 2020, 15:07:35
Je si gleda razliku u gramaži?

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
Kakva gramaza...briga mene za to...ako tresne,nece volanu pomoci ni programirani ni gramirani,ali Sminka sigurno jee,i jedan i drugi,a ako i jee lakse za 2-3 grama,jos bolje,laksi e Strom... ...  :kava:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 24, 2020, 15:56:56
o KTJ  :crashm:  :smijeh:
AAAAAAA,ope...sta sa tebi ne-valja...  :misli:

Grba

Nećeš proć na vaganju na tehničkom...
098 737 604

zubakis

Citat: tonciv666  u Studeni 24, 2020, 15:07:35
Je si gleda razliku u gramaži?

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
Ja san tija pitat isto, al vidim da je bolje da si ti....  :) :) :)

zubakis

Citat: Paf  u Studeni 24, 2020, 15:54:39
                Kakva gramaza...briga mene za to...ako tresne,nece volanu pomoci ni programirani ni gramirani,ali Sminka sigurno jee,i jedan i drugi,a ako i jee lakse za 2-3 grama,jos bolje,laksi e Strom... ...  :kava:
0,8 nikad neće biti gram. Neće nikadaaaaaaaa.....

Paf

Blablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...,u Nedilju bi moga biti Toplotni udar,pa ce pasti djir priko Majstorske ceste,a Zorro nek racuna gramazu,a ako si Ljubomoran,prodacu ti Stroma,pa da vozis motor,a ne elektrobicikletu,samo jos da dodje sve i postavim,pa da dodam jos malo i uzmem drugog   :kava:

zorro

Citat: Paf  u Studeni 24, 2020, 17:19:29
Blablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...,u Nedilju bi moga biti Toplotni udar,pa ce pasti djir priko Majstorske ceste,a Zorro nek racuna gramazu,a ako si Ljubomoran,prodacu ti Stroma,pa da vozis motor,a ne elektrobicikletu,samo jos da dodje sve i postavim,pa da dodam jos malo i uzmem drugog   :kava:
ne vrijedi ti se sJekirat stari moj  :-* ..đubre ljubomorno je to..pus ga u gujcu neke sere šta oće  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Paf  u Studeni 24, 2020, 17:19:29
Blablablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...,u Nedilju bi moga biti Toplotni udar,pa ce pasti djir priko Majstorske ceste,a Zorro nek racuna gramazu,a ako si Ljubomoran,prodacu ti Stroma,pa da vozis motor,a ne elektrobicikletu,samo jos da dodje sve i postavim,pa da dodam jos malo i uzmem drugog   :kava:
Neka si mu reko [emoji28]

Paf

Citat: tibertov  u Studeni 24, 2020, 19:11:37
Neka si mu reko [emoji28]
aa,jeste vidili Zorru kako Vepar trci za njim kroz sumu,nezna se koi e brži ...  :)

tibertov

Jesam, kaj je to bio Zorro? Ima srece...

Paf

Citat: tibertov  u Studeni 24, 2020, 21:44:22
Jesam, kaj je to bio Zorro? Ima srece...
aa,ko zna sta je bilo iza brezuljka...nema ga...ne javlja se...cudno...  :misli:

zorro

Citat: Paf  u Studeni 24, 2020, 21:26:50

                 aa,jeste vidili Zorru kako Vepar trci za njim kroz sumu,nezna se koi e brži ...  :)
nije vepar za mnom..neg sam ja za tim croserom..uništivačem prirode  :thumbdown: ..da sam ga stigo..buvelu bi mu izgrizo  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Paf  u Studeni 24, 2020, 21:51:13
               aa,ko zna sta je bilo iza brezuljka...nema ga...ne javlja se...cudno...  :misli:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: