Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: zorro  u Studeni 27, 2020, 23:06:02
zato imamo tebe avtomeančara za ostalu polovicu  :-*
Aahahaaaaabafgdasahahaha... da smo blize ja i ti ... zamisli...otvorimo radionu.,auuuu,za dvi godine,sve bi sjebali majstore okolo... ,oondaa bi zaposlili Sukia.,paa Bagya.,paa fatboya,more i Zubakisa,trebalo bi i okolicu uredjivati,prati alat...mi bi sad vec Sefovali...primili bi jos Grbu i Vucibatinu... a ! ,e... mos mislit...Ime radione bi bilo... Ako nisu u radioni-onda su u gostioni- ... :)

damjandugi

Citat: Paf  u Studeni 27, 2020, 23:33:26
                  Aahahaaaaabafgdasahahaha... da smo blize ja i ti ... zamisli...otvorimo radionu.,auuuu,za dvi godine,sve bi sjebali majstore okolo... ,oondaa bi zaposlili Sukia.,paa Bagya.,paa fatboya,more i Zubakisa,trebalo bi i okolicu uredjivati,prati alat...mi bi sad vec Sefovali...primili bi jos Grbu i Vucibatinu... a ! ,e... mos mislit...Ime radione bi bilo... Ako nisu u radioni-onda su u gostioni- ... :)

:thumbup: :buahaha: :bravo:

Grba

098 737 604

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

fatboy


Dadi

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 26, 2020, 12:44:39
Cek malo jesu to slideri ili je to ono di se stender zakaci?
šta ti znaš šta su slajderi :-*,
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

VUCIBATINA

Ona plastika na gacama kod kolina :belj: :tongue: :tongue:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

fatboy

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 29, 2020, 12:59:12
Ona plastika na gacama kod kolina :belj: :tongue: :tongue:

Gace ne idu juznije od jaja!!  :samaranje:

Paf

Citat: fatboy  u Studeni 29, 2020, 15:22:42
Gace ne idu juznije od jaja!!  :samaranje:
Koja plastika kod kolina  :misli: ... , rabatinkee  su zakon ...  :kava:

Paf

 Stigla ope sitnica...Kapice ventila...sitnica,al meni OK.,ovaj Aliexpress je OK.,malo vise cekas,al dodje sve,a cijene su supeergaaaa...  :)
                                       

Ćoso

Citat: Paf  u Studeni 30, 2020, 14:38:08
Stigla ope sitnica...Kapice ventila...sitnica,al meni OK.,ovaj Aliexpress je OK.,malo vise cekas,al dodje sve,a cijene su supeergaaaa...  :)
                                     
Pripazi da se ne "zapeku" ako nisu plastične

Paf

Citat: Ćoso  u Studeni 30, 2020, 14:56:03
Pripazi da se ne "zapeku" ako nisu plastične
thx., Nisu plasticne, vec aluminijske...nece zapeci,al pritega sam ja njih kombinirkama da kakav mulac ne odvida... a ja ka zatriba,lako odvidam...-  ;)

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 30, 2020, 15:08:06
:smijeh: svetca ti
Sta e sad.,taa nece tebi ukrast sa Bembure te katranisane kapice ventila...,to mi je navika...sto e sigurno e sigurno...  :kava:

VUCIBATINA

Krvi ti iz nosa  kako ces odvidati ako skuzis da triba nadopunpati po putu,nije to bmw pa da ide za tobom support vozilo s alatom
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948