Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 16:19:16
Zasto Ponty...jer ce mljeti zena,oli ti aparato komunikacije nisu OK..., aa,neznam,dogovor je bia dosad,da me jednom tucne prstom za stati,dvaput za nesto drugo...pa stalno tucka...kuhac...a sta ce bit ka mogne govoriti...  :misli:

Što bolji aparat, to gore po nas muške. Sve moto đinđe podržavam, pa i lutku na napuhavnje umjesto suvozačice.  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Listopad 15, 2020, 16:41:13
Što bolji aparat, to gore po nas muške. Sve moto đinđe podržavam, pa i lutku na napuhavnje umjesto suvozačice.  :smijeh:
Vidi se da smo generacija..podrzavam te u potpunosti [emoji108][emoji106]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Bahahah...pa nek melje...zar se nemore iskljuciti svoje slusalice...  :)

zorro

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 16:47:06
Bahahah...pa nek melje...zar se nemore iskljuciti svoje slusalice...  :)
Tek ces onda najebat kad skuzi da si iskljucio

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

eee,bees ga onda...oli e toliko opasan ta komunikacija.,pa i je pravo gledajuci,ona iza melje,a ti moras vozit i bit koncentriran...mislim da ce ona i dalje tuckati po ramenu,a ja cu iskljuciti zicu... :misli:

zorro

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 16:55:12
eee,bees ga onda...oli e toliko opasan ta komunikacija.,pa i je pravo gledajuci,ona iza melje,a ti moras vozit i bit koncentriran...mislim da ce ona i dalje tuckati po ramenu,a ja cu iskljuciti zicu... :misli:
Em je opasno em pokazujes s tim da si papak [emoji16]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

A šta radi kad se previše nagneš :misli: Jel bude po bubrezima :-\

zare

Ima nas i papučara koji smatraju da je to najbolji dio dodatne opreme koju je kupio  :P
Kupio sam Sena SMH 5 dual pack prije deesetak godina i još rade, to je onda bio jedan od početnih modela, iduća će biti neki bolji model.
S lupanjem u bubrege nemam problema jer ionako mi kaže da vozim ko tetkica  :huh:
Jeb ga nemru svi biti macho men

Ćoso

Citat: zare  u Listopad 15, 2020, 18:36:27
Ima nas i papučara koji smatraju da je to najbolji dio dodatne opreme koju je kupio  :P
Kupio sam Sena SMH 5 dual pack prije deesetak godina i još rade, to je onda bio jedan od početnih modela, iduća će biti neki bolji model.
S lupanjem u bubrege nemam problema jer ionako mi kaže da vozim ko tetkica  :huh:
Jeb ga nemru svi biti macho men
I voziti se sami (po svojoj okolici)  ;)

zorro

..i papci(papucari) su ljudi..i oni koji se voze ko tetke..al dopusti da ima i onih koji to nisu..i koji se voze muski [emoji123]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Zato sam narucio Highway pegs...tako voze papucari i uzivaju u okolini...zato sam uzeo kacigu koja ima vizir sve ukrug skoro,da imam lipo vidno polje...papucar nisam ni domar,al obozavam penzione voznju,tako ako se kad negdje bude islo,molim formirati se u dvi grupe u liniju...brzinske i penzione liniju...  :moto1:... :moto2:...

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 15, 2020, 19:56:59
..i papci(papucari) su ljudi..i oni koji se voze ko tetke..al dopusti da ima i onih koji to nisu..i koji se voze muski [emoji123]

Poslano prek one stvari
[emoji1303]