Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

Eto...to e ono,nismo papucari,al vozimo muski... mislim Stroma... bahahaha...  :kava:

Paf

kako je ovo glupo,ako narucis nesto sa Aliexpressa,priko 22 eur,se placaju kod nas pdv,porezi,dostava...ova komunikacija ima u paru 70-75 eur.,a ima na ebay.de.,95-100 eur.,pa je onda bolje sa ebaya,ako je u eu.,pa se ne placa nista,ili i tu ima nesto,mozda visina racuna...  :misli:

Suki

:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Paf  u Listopad 15, 2020, 23:07:42
kako je ovo glupo,ako narucis nesto sa Aliexpressa,priko 22 eur,se placaju kod nas pdv,porezi,dostava...ova komunikacija ima u paru 70-75 eur.,a ima na ebay.de.,95-100 eur.,pa je onda bolje sa ebaya,ako je u eu.,pa se ne placa nista,ili i tu ima nesto,mozda visina racuna...  :misli:
Provjeri od kuda dolazi s e-baya (daj link)

Paf

Pise send from deutschland...,ali nesto sam nasao neke zakone,izgleda da je ono priko 22 eur,za sve vridi,nema veze odakle je...nije puno dat 200 kn,dodatno,ako je kupljeno jos uvjek jeftinije nego kod nas... :)

2x 1000M BT-S2 Motorrad Helm Sprechanlage Intercom Headset Bluetooth FM 3 Reiter

                                        
EUR 87,49Sofort-Kaufen


                                    Versand:EUR 9,99 Standardversand | Weitere Details

Artikelstandort:
Bremen, Deutschland

Ćoso

Ne bi trebao platiti ništa ako je iz Njemačke

zorro

Ma i drito iz Kine sam znao uzimati sitnice za 30-40-50.. $ pa nisam plaćao carinu..do sad samo 2 puta..na kameru i top za motor
Nako godinu dana ponovo kupim istu kameru i prođe bez ičega..tak da..ovisi malo i o sreći  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 16, 2020, 09:20:34
Ma i drito iz Kine sam znao uzimati sitnice za 30-40-50.. $ pa nisam plaćao carinu..do sad samo 2 puta..na kameru i top za motor
Nako godinu dana ponovo kupim istu kameru i prođe bez ičega..tak da..ovisi malo i o sreći  ;)
Tako je...Meni je jednom prošla i narudžba od 150$ bez problema, međutim par puta su me carinili i za 30 USD

Saxi

Kineze uvek zamolim da prilikom slanja tehnike napišu da je dečija igračka a cenu višestruko smanje, i to prolazi i kod vas i kod nas. Pošto su u Srbiji pošte pretprpane i paketi se gomilaju, mesecima se čeka na isporuku od pošta do stana, Kinezi su nam uveli slanja FedEx-om i DHL-om a poštarine su ekstremne, pa sam okrenuo isporuku na Osyja pa mu pravim magacin od stana, jer  do njega poštarine nema ili su simbolične.

Osy

Citat: Saxi  u Listopad 16, 2020, 10:04:53
Kineze uvek zamolim da prilikom slanja tehnike napišu da je dečija igračka a cenu višestruko smanje, i to prolazi i kod vas i kod nas. Pošto su u Srbiji pošte pretprpane i paketi se gomilaju, mesecima se čeka na isporuku od pošta do stana, Kinezi su nam uveli slanja FedEx-om i DHL-om a poštarine su ekstremne, pa sam okrenuo isporuku na Osyja pa mu pravim magacin od stana, jer  do njega poštarine nema ili su simbolične.
Sve ću to naplatiti, mislim, ležarinu :) :smijeh:

Paf

 Super...ka narucim,montiram pa cu moci i sa Pontiem se cuti ...  :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: Paf  u Listopad 16, 2020, 10:53:06
Super...ka narucim,montiram pa cu moci i sa Pontiem se cuti ...  :)
Pričekaj 11.11 tada je veliki sale.Niže su cijene puno i velika vjerojatnost da će carina usljed masu narudžbi propustiti i ove s višom cijenom.Samo trebaš kad naručuješ nek napišu vrijednost paketa do 20-ak dolara
kapak
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Dadi

Citat: Dadi  u Listopad 16, 2020, 21:04:50
Pričekaj 11.11 tada je veliki sale.Niže su cijene puno i velika vjerojatnost da će carina usljed masu narudžbi propustiti i ove s višom cijenom.Samo trebaš kad naručuješ nek napišu vrijednost paketa do 20-ak dolara
kapak
Došo ja kući :kuri:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Martin

 :misli: Bože mili....šta je došlo na ovom forumu, svađaju se sami sa sobom, imaju dvojnike, citiraju sami svoj post....ne vole ponedjeljak  :bzvz:



















:buahaha: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)