Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Martin  u Listopad 16, 2020, 21:20:59
:misli: Bože mili....šta je došlo na ovom forumu, svađaju se sami sa sobom, imaju dvojnike, citiraju sami svoj post.
sve ih ufatio virus "Belitis"  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

 author=Dadi link=
Pričekaj 11.11 tada je veliki sale.Niže su cijene puno i velika vjerojatnost da će carina usljed masu narudžbi propustiti i ove s višom cijenom.Samo trebaš kad naručuješ nek napišu vrijednost paketa do 20-ak dolara
kapak
[/quote]

  Super.,i sad daju neke akcije Halowen...al nema prise,bice za bozic do N.godine akcija...  ;)

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Paf

 Koi e to Belitiss virus.,neki novi... ope...nie ni ovaj nesta...  :)

Paf

Bia e neki tip u Karlovcu,na Njuskalu prodava rostilje za zadnji kufer,sa e nesta,istekli mu oglasi,oli vise ne radi to...  :misli:

Paf

Sprejevi za podmazivanje Lanca...Cijene slicne.,Ucinak razlicit...,ja koristim Motul i dobar mi e...  :misli:
                     

Osy

Jel to nema svoju temu :misli:

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 02, 2020, 08:31:39
niža rasa :bzvz: :bzvz:
ko tebe ide onaa Tovatna Mast...Bljak...  :bzvz:

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 02, 2020, 08:31:39
niža rasa :bzvz: :bzvz:
Tako je..sprejevi su prošlost i za levate  :)  ..ko iole vrijedi taj leti..ili koristi scot oiler/cobrru ..ko to nema nit leti nit vrijedi  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 02, 2020, 09:45:26
Tako je..sprejevi su prošlost i za levate  :)  ..ko iole vrijedi taj leti..ili koristi scot oiler/cobrru ..ko to nema nit leti nit vrijedi  :bzvz:
aaa,ok.,mozda bi mogao staviti i tu Cobru jos,al to more pricekati servis tamo na prolice,pa otic do Noveme nek sve naprave...  :misli:

iviccaa

Kazes, veliki (auto) mehanicar? [emoji16]

zorro

Citat: iviccaa  u Studeni 02, 2020, 10:52:26
Kazes, veliki (auto) mehanicar? [emoji16]
..baš :buahaha:

moja hanuma kopkala u vrtu oko povrća..rekoh..de ostav motiku..ja ću to, a ti odi u garažu i spoji onaj podmazivač..i onak usput u mijenjanju međusobnih pozicije joj govorim kak da spoji.
Nisam ja okopao pa negdje oko 75 redova..ka eno nje iz garaže viče...RIJEEEEŠEEEENOOOOO  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..meni treba Google prevoditelj za pročitati neke postove 😱 k...a ne kužim  :misli:
..🤣🤣🤣
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Studeni 02, 2020, 12:10:12
..meni treba Google prevoditelj za pročitati neke postove 😱 k...a ne kužim  :misli:
..🤣🤣🤣
kolegstvo moje rođeno  :-* ..ak ti neš nije jasno u mojim postovima ti znaš da me uvik moš zvrcnut da ti objasnim i logički potkrijepim :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: