Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

zorro

Martine..esam ti rekao da neće znat stavit link  :samaranje:
jooooj joooooj ..sve ja moram  :-\

https://www.aliexpress.com/item/4000934033118.html?spm=2114.12010615.8148356.1.731d4eebve0GP5

:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Bahahaha...tebe san ceka,zna san da i ti nesto znas...  :buahaha:

Saxi

Ovaj Paf je otkrovenje zaista, multidisciplinaran lik, 2 u jedan, i glupan i tupan, oksimoron i klovn koji se oteo kontroli i prosipa bisere mudrosti unaokolo, bez premca i veze sa zdravim razumom, načisto u(šlag)iran i sladak do bola.
Vođen njegovom logikom skapirah da je nemoguće glupom čoveku objasniti da je glup jer je suviše glup da to i shvati. Ali sam isto tako došao do ironije postojana, u kome ispada da samo pametni ljudi znaju za sebe da su glupi.
Srećom, misli, logika, razum, osećanja, postoje odavno pa se setih divne misli velikog genija, glumca i čoveka, pokojnog Zorana Radmilovića
koji je izjavio, da kad umreš, ti i ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je tako i kad si glup.

Ćoso

Aj ti SAXI spavaj, a ne mudrovati usred noći
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ćoso


iviccaa


Suki

Citat: Saxi  u Studeni 12, 2020, 01:16:55
Ovaj Paf je otkrovenje zaista, multidisciplinaran lik, 2 u jedan, i glupan i tupan, oksimoron i klovn koji se oteo kontroli i prosipa bisere mudrosti unaokolo, bez premca i veze sa zdravim razumom, načisto u(šlag)iran i sladak do bola.
Vođen njegovom logikom skapirah da je nemoguće glupom čoveku objasniti da je glup jer je suviše glup da to i shvati. Ali sam isto tako došao do ironije postojana, u kome ispada da samo pametni ljudi znaju za sebe da su glupi.
Srećom, misli, logika, razum, osećanja, postoje odavno pa se setih divne misli velikog genija, glumca i čoveka, pokojnog Zorana Radmilovića
koji je izjavio, da kad umreš, ti i ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je tako i kad si glup.
:ooda: :thumbup: :bravo:
:moto2:

098 9232180

zorro

..ha najte tak ..meni osobno nije teško  :) ..pošto ođe slabo ima Munje  :'( .. drago mi je da imam kog zajebavat   :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 12, 2020, 01:16:55
Ovaj Paf je otkrovenje zaista, multidisciplinaran lik, 2 u jedan, i glupan i tupan, oksimoron i klovn koji se oteo kontroli i prosipa bisere mudrosti unaokolo, bez premca i veze sa zdravim razumom, načisto u(šlag)iran i sladak do bola.
Vođen njegovom logikom skapirah da je nemoguće glupom čoveku objasniti da je glup jer je suviše glup da to i shvati. Ali sam isto tako došao do ironije postojana, u kome ispada da samo pametni ljudi znaju za sebe da su glupi.
Srećom, misli, logika, razum, osećanja, postoje odavno pa se setih divne misli velikog genija, glumca i čoveka, pokojnog Zorana Radmilovića
koji je izjavio, da kad umreš, ti i ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je tako i kad si glup.
aaaaaaa,svako-malo me pogodis pjesnicki-umjetnickim opisom,neeevjerovatno...al mogu ti reci Prika,cini se meni malo da si ti u kuhcu, al nema veze...sve e to isto... po cemu si ti pametan,a ne glup,a bolje bit glup il bar malo gluplji,nego malo vise pametan, al ne mogu ja to ka i ti nit znam,nit mi triba...,meni vako super,a i moga bi se ti naljutiti,e, a meni e svejedno, ti mene jos nisi nasmija,a ja tebe jesam sigurno,ja sam uvik nasmijan i spreman...a i  posereen se u tvoju pjesnicku Logiku,a i toog pjesnika Radmilovica,je ti to brat...koi e taj...jerbo ka Umres,boli te kuhac za sve,jesi glup,oli pametan bia,ko te pozna vise,zato uzivaj coovice,zahebavaj se,jebavaj,trosi,radi, maa,al nemos Pametnom dokazat sta valja... ...    ;)

Paf

 Ouuu,kako se uklopilo,tocno 28min.rada,srica da imam magnetne Kacavide,origgigi e origgigi...  :-*
                                             

zorro

Citat: Paf  u Studeni 17, 2020, 18:16:36
Ouuu,kako se uklopilo,tocno 28min.rada,srica da imam magnetne Kacavide,origgigi e origgigi...  :-*
                                           
:buahaha:  za 28 min. napravim generalku  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 17, 2020, 18:32:58
:buahaha:  za 28 min. napravim generalku  :bzvz:
bagfahaha...ko bi to vise slozio...  :butt:

Paf

Pocele su stizati dalje sitnice...  ;)
                     

Paf

Evo ako nekome treba ove sto su bile,neka dodje po njih...,naravno Gratis za Forumase...  :)
                               

tonciv666

Je si gleda razliku u gramaži?

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk