Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 30, 2020, 17:10:03
Krvi ti iz nosa  kako ces odvidati ako skuzis da triba nadopunpati po putu,nije to bmw pa da ide za tobom support vozilo s alatom
Evo danas bia u Starigradu na Coffe to goo... Pa ja ne idem nigdje bez pumpe 12V.,kombinirki,2.kacavide,malo zica...ispitivaca,plast.shelni,kljuca 10-13,par malih gedorica...pribora za krpanje guma...to ti e osnovni alat,koi stane u djep,a putujuca radiona...  :)

Ponti

Citat: Paf  u Studeni 30, 2020, 22:51:36
               Evo danas bia u Starigradu na Coffe to goo... Pa ja ne idem nigdje bez pumpe 12V.,kombinirki,2.kacavide,malo zica...ispitivaca,plast.shelni,kljuca 10-13,par malih gedorica...pribora za krpanje guma...to ti e osnovni alat,koi stane u djep,a putujuca radiona...  :)

Ma, ne treba ti to, samo pun takuin i nema problema  :)

Paf

Citat: Ponti  u Prosinac 01, 2020, 08:14:22
Ma, ne treba ti to, samo pun takuin i nema problema  :)
a sta ce ti pun takuin ako se guma probusi naa vrh brda,a okolo na 15-20 KM.nikoga...,il da te negdi sritnem a nemas pumpu...a,e...   :misli:

Paf

 Cosoooooooo...evo stigose produzeci za reterovizore...,jos samo nabaciti...  :thumbup:
                           
                   

Ponti

Citat: Paf  u Prosinac 01, 2020, 14:32:58
               a sta ce ti pun takuin ako se guma probusi naa vrh brda,a okolo na 15-20 KM.nikoga...,il da te negdi sritnem a nemas pumpu...a,e...   :misli:

Zovneš hak, taxi i u hotel 5*  :)

Ćoso

Citat: Paf  u Prosinac 01, 2020, 14:45:52
Cosoooooooo...evo stigose produzeci za reterovizore...,jos samo nabaciti...  :thumbup:
                           
                 
Dobri su...Ako imaš viška plastiku koja pokriva vijak, šalji

ToWaRR

Kako si krenija moc ces sastavit jos jednog stroma :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Paf

Citat: Ćoso  u Prosinac 01, 2020, 15:20:42
Dobri su...Ako imaš viška plastiku koja pokriva vijak, šalji
Ti cepovi mi nisu ni dosli,upravo sam montira,al ti cepova ima raznih po zeljezarijama,stavicu nesto,odgovaraju i oni cepovi od namjestaja,ima bilih,sivih,crnih,samo po mjeri naci,...  ;)

Paf

Ope ja,nakon poste danas dostave,dodje DHL i stigla i zastita branika .tj. Crash Bara,jeerbo me neki ne razumu... eee..ovo e prava stvar,a posto duplo narucujem,jedan par ide na Njuskalo,a more i na Forum...
                               

VUCIBATINA

ako su vide obične promini ih za inx jer u imbusu ostaje vlaga pa izruzinaju brzo
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 01, 2020, 20:45:03
ako su vide obične promini ih za inx jer u imbusu ostaje vlaga pa izruzinaju brzo
Videe su prave,inox...Ne vide se,u rupi su,al recimo u slucaju kise,ta rupica more bit u vodi,treba samo naci neki cepic,malo kap silikona,pritisnuti,i OK...  ;)

zorro

Citat: Paf  u Prosinac 01, 2020, 20:44:50
.. eee..ovo e prava stvar,
                               
..je je prava stvar  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
To sranje je forumski puk naručivao kad ti nisi ni znao da postoji strom
..i to nije zaštita zaštite  :bzvz: nego ima svoju svrhu za sasvim nešto drugo..al ti neću reć za što..i ostani u neznaju kak i inače  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Prosinac 01, 2020, 21:25:40
..je je prava stvar  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
To sranje je forumski puk naručivao kad ti nisi ni znao da postoji strom
..i to nije zaštita zaštite  :bzvz: nego ima svoju svrhu za sasvim nešto drugo..al ti neću reć za što..i ostani u neznaju kak i inače  :smijeh:
Baltazaru ...  :bzvz:

Ćoso

Citat: Paf  u Prosinac 01, 2020, 20:26:26
               Ti cepovi mi nisu ni dosli,upravo sam montira,al ti cepova ima raznih po zeljezarijama,stavicu nesto,odgovaraju i oni cepovi od namjestaja,ima bilih,sivih,crnih,samo po mjeri naci,...  ;)
Bravo [emoji1303]

Paf

 Evo pitanje... narucia bi one Slamke il vec kako ce ih Zorro nazvati...za zice-felge,ima u bojama,meni to cak dobro izgleda,da i to nakitim...neego interesira me,ono ka u Belog cini mi se,kako te zbice nekome svako malo ruzinaju...jel te navlake zasticuju usput zbice,oli samo dobro izgleda tj.il e to BezVez,il e to samo za sumske motorice ...  :misli: