Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Paf  u Prosinac 02, 2020, 11:14:12
Evo pitanje... narucia bi one Slamke il vec kako ce ih Zorro nazvati...za zice-felge,ima u bojama,meni to cak dobro izgleda,da i to nakitim...neego interesira me,ono ka u Belog cini mi se,kako te zbice nekome svako malo ruzinaju...jel te navlake zasticuju usput zbice,oli samo dobro izgleda tj.il e to BezVez,il e to samo za sumske motorice ...  :misli:
Ne ruzinaju. Ja sam stavio te plastikice i ok (mi) je

VUCIBATINA

na bembašu recimo ne ruzinaju, čuja san da na tenerki ruzinaju a primjera radi prijatelju na kle500 jedna felga ima te slamke a druga nema. ova koja nema ne ruzina a ova koja ima kad smo ih skinuli je bila puna ruzine
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ćoso

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 02, 2020, 12:45:00
na bembašu recimo ne ruzinaju, čuja san da na tenerki ruzinaju a primjera radi prijatelju na kle500 jedna felga ima te slamke a druga nema. ova koja nema ne ruzina a ova koja ima kad smo ih skinuli je bila puna ruzine
...a ako mi i "ruzina", to ne vidim/ne znam...Blaženi oni koji ne znaju   O:-)

VUCIBATINA

briga tebe, skineš cvike i nema ruzine
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

branimir

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 02, 2020, 13:12:03
briga tebe, skineš cvike i nema ruzine
A ako i vidi popije još jednu pa ne vidi[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ili još jednu...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: branimir  u Prosinac 02, 2020, 13:35:10
A ako i vidi popije još jednu pa ne vidi[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ili još jednu...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
Ti si i dalje šokiran koliko smo nas petorica (Jalni, Tyson, Fatboy ti i ja) popili u subotu  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

branimir

Citat: Ćoso  u Prosinac 02, 2020, 14:11:02
Ti si i dalje šokiran koliko smo nas petorica (Jalni, Tyson, Fatboy ti i ja) popili u subotu  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Nisam ja šokiran, moji su isti takvi, mene je sram kaj vas ne mogu pratiti[emoji846][emoji846][emoji846]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: Ćoso  u Prosinac 02, 2020, 14:11:02
Ti si i dalje šokiran koliko smo nas petorica (Jalni, Tyson, Fatboy ti i ja) popili u subotu  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
:ebudale: :ebudale:

branimir

A i ljubomoran sam[emoji14][emoji12][emoji2957]

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


Paf

 Po svemu ovome,onda odustajem od slamkica...  :)

Paf

Po garazi se uvik nadje nesto,tako i ova gumica,to je od starog ormara...  :).,a onda 2 kapi super-power lipila,drzis 5 sekundi...i gotovooo...    ;)

Paf

     jutros rano oko 9.46min,DPD zvoni i donosi zracnu sirenu...,4 eur.,moracu moto-butigu otvoriti...sad je onaj kljun na Stromu dobar,ispod njega more stati toga kolko os... super... Akcia...  :)
                             

Paf

  Bio danas u Lidla,evo ima za garazu dobar- odlican - punjac, i nije skup...  :)
                       

Paf

      Evo stiga jutros produzetak,najduze dosad 42 dana... sve dolazi pomalo...jos cekam disc-plocice...kad jos to stigne.,narucicu mu i krila ...  :beer:

munja

Šta je to?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk