Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: zorro  u Listopad 10, 2020, 10:59:03
Slabo si ti onda osacovao Zubija i mene
..nekad davno Bora je ispjevao:
..savrsenstvo bez mane ..deo stromerskih snova...



Poslano prek one stvari
Molimo Martina da smanji malo rakiju, jer svrstati mene i Zorra u isti koš sa ostalim grdima sa foruma je van svake pameti. [emoji23][emoji23][emoji2380][emoji2380]

Paf

Martine,ko je njima kriv sto nemaju prave Obrve,zavist...e,e...bar se crne jos,haha...,e,da...i sto se tice ovog djira,stvarno sam primjetio da bi Highway pegs...zlata vridile,dok se stane,a duze vozi...sljedece ih sigurno narucivam...  :)

Martin

Citat: zubakis  u Listopad 10, 2020, 13:17:07
Molimo Martina da smanji malo rakiju, jer svrstati mene i Zorra u isti koš sa ostalim grdima sa foruma je van svake pameti. [emoji23][emoji23][emoji2380][emoji2380]
za Zorroa znam da je ćorav  :smijeh:, a i ti bi Zubko mogao okulisti  :P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Grba

Biranje mistera susreta 21.u najavi  :butt:
098 737 604

zubakis

Citat: Grba  u Listopad 10, 2020, 18:15:16
Biranje mistera susreta 21.u najavi  :butt:
Nemate šanse pored nas dva. [emoji2957]

Grba

Vidim se u žiriju...  :kuri:
098 737 604

Paf

 Vidim se u cetvrtfinalu ...  :)

Ponti

Hvala ti Paf na komadu, prava dama nema šta .... tako ću i ja tebi namještati babe od 80 godina  :belj:

Paf


Borko

Možete vi i gang bang dogovorit.  :smijeh:

Paf

Danas sam bio u Sibeniku,i naletio,upoznao Drazena.,il e on mene upoznao,nevjerovatno,niz ulicu covik mase i vice Pafeeeeeeee,a ja gledam ko me ovdi zove,a on... i mislio sam da si ti...koliki si...koi e to super tip,a bice e i neki vidovnjak,oli madjionicar,cisti i glanca Stroma u radioni u kojoj ima svasta,od igle do aviona,...koji da nema naljepnicu Strom...toliko je drukciji,da bi rekao mozda je i GS neki...koji je sad spreman ako treba,upalit i pravo za Tursku...Eto,pozdrav Sibeniku i Drazenu di god sad bio...  ;)
                                     

zorro

..kraj Pafa svak izgleda dobro..al Sir mi ne izgleda bas dobro..neprepoznatljiv [emoji848]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Listopad 31, 2020, 22:41:23
..kraj Pafa svak izgleda dobro..al Sir mi ne izgleda bas dobro..neprepoznatljiv [emoji848]

Poslano prek one stvari
Ja sam malo umoran od voznje i djirade cili dan,a on je rekao da je cili dan brao masline,i da ce biti nesto ulja,al slabo... pa mislim da su slike cak i OK.ispale...a i mrak je bio... :misli:

gianni