Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Osy


Paf

 Danas je bio lijep oblacno-suncani dan,izmamio je Stroma vani,te odjiradia nekih 100 KM.,usput svratio do Vucibatine koji je prao neke djelove od GSa,kad sam krenuo opet naisao lokalni poscjer i oce se slikati,malo dalje stavljam pojas jer cu malo izaci na otvoreno,mogao bi do Biograda,a onda naidje jedan bili Strom,stari friend...pa smo odradili jos nekih 50_tak kilometarcica...,u povratku opet kišica pocinje,ali Strom je ubrzo opet u garazi,mali vizualni pregled,sve OK.,do sljedeceg poziva iz garaze...  ;)
                 

Paf

  Nesto me kopka,sutra lipo vrime...moga bi djir do Splita na coffe to go... i mora bi naci neki dobar znak Hajduka di bi moga nabacit selfi ... :misli:  uveli su ope BiH,more se uci na 12.sati i mora se izaci,pa sam mislia do Medjugorja djir,al to cu drugi ljepsi dan...  :vino:

gianni

Ima u Biogradu jedan odlican crtez ;)
Bili cvitak :ooda:

zubakis

Citat: Paf  u Siječanj 19, 2021, 20:10:27
  Nesto me kopka,sutra lipo vrime...moga bi djir do Splita na coffe to go... i mora bi naci neki dobar znak Hajduka di bi moga nabacit selfi ... :misli:  uveli su ope BiH,more se uci na 12.sati i mora se izaci,pa sam mislia do Medjugorja djir,al to cu drugi ljepsi dan...  :vino:
Ne mozes samo tako u BiH. Moras imat poslovni, studenski, zdrastveni ili slican razlog. Nema malo se provozat pa nazad bzvz. Mislim mozes, ali se moras testirat.

Paf

Citat: zubakis  u Siječanj 19, 2021, 22:34:37
Ne mozes samo tako u BiH. Moras imat poslovni, studenski, zdrastveni ili slican razlog. Nema malo se provozat pa nazad bzvz. Mislim mozes, ali se moras testirat.
izostavio si obiteljski razlog...a posto je meni selo 8 KM.,od Medjugorja,...znaci 12. sati mi je ok.,za otici,/ razlog /...dobar rucak pod Peku...jedino steta sto se nesmi malo Bambusa drmnuti jer se mora nazad...  ;)
                  i ako bi uspia,imam nekog poslica u Kastel Starom...pa te zvrknem...jes ziv...  :vino:

Paf

Citat: gianni  u Siječanj 19, 2021, 21:54:04
Ima u Biogradu jedan odlican crtez ;)
Bili cvitak :ooda:
Bibinjci su zahebani...al ja mogu proc u svaka doba ...  ;)

Paf

          Danas sam se malo izvozao,i pred povratak u garazu na rezervi,a bilo je jos sigurno litru ipo-dvi...natocim pomalo do vrha cepa.malo iznad one granicne lime... stane tocno 20 litara jos...a rezervar  pise graviran na 20 L.,znaci da stane i 22...  :misli: ,jedino bi dodao da stvarno grabi po makadamu...sa onim se nisam bas usudjivao kao sa ovim...bas je XT... ,iako je to sve do iskustva...al s ovim je puno lakse i neznalici...
                                                 

munja

Isto jučer, malo zalutao

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


fatboy

Dobra fotka Munjeni... :thumbup:

munja

Citat: fatboy  u Veljača 06, 2021, 16:47:24
Dobra fotka Munjeni... [emoji106]
Evo od danas

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Mrki

[emoji106]

Najbolja kombinacija boja u zadnje vrijeme,  i to ne samo na Stromu.

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


vego

Lijep motor  :thumbup:
Sviđa mi se kombinacija boja.
Uz takvu grafiku i oštre linije paše mu i ovaj kontroverzni far.
Zamišljam neke druge oblike fara na njemu, ali nekako mi se čini da mu ovaj oblik najviše odgovara.
Prvo hopni, pa reci skoč...

fatboy

Ako bas mora novi Strom, onda samo u ovoj boji... :thumbup:

zorro

Bravo Munjara..onaj metalni mostić mislim da je prije Pakraca (od PŽ)
A ono tamo uz rijeku..el to Sava.. Davor ili  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: