Nordkapp

Autor beli, Listopad 05, 2020, 20:47:38

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: beli  u Listopad 13, 2020, 21:49:46

( :) ... ima vremena do '21 .... ja ionak idemo

..oćel vas pustit iz Vrapča do tad  :huh: ..ak pak ne bu..doći će Slavonci zamjenit vas(dvojicu) mi smo uvik tu da izvlačimo iz govana..kak državu tak i duete iz Vrapča  :)

Malo kasnije: ..zar vama dvojici nije "Lepica" bliža i adekvatno kompetentnija no Vrapče  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Citat: beli  u Listopad 13, 2020, 21:49:46
... molim ozbiljnosti obzirom na temu ! Osobni iskazi nisu poželjni !
Evo primjera kako može gordo zvučati neozbiljan osvrt na bilo koju temu npr. :
.... evo neki dan me nazove kum koji radi u bolnici Vrapče i veli (samo da nikom ne kažem...) kako ovaj forum puštaju 'ovima' pred kraj terapije kako bi se što bezbolnije vratili u stvarnost ....
( :) ... ima vremena do '21 .... ja ionak idemo)
Slavonci smirite se, nisam vam ja kriv !  ;)
E ako dobijem na Eurojackpotu idem prije tebe, dvaput :) :ebudale: :smijeh:

zorro

Citat: beli  u Listopad 14, 2020, 06:07:09
:)  jać' u ZG
Ma sjebo sam se  :-\ ..mislio sam Popovača  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

Citat: zorro  u Listopad 14, 2020, 09:35:46
Ma sjebo sam se  :-\ ..mislio sam Popovača  :smijeh:
Zore smiri se, ja sam t(s)voje dileme riješio, zamisli, čak već devedeset i prve  :). Poštenim radom i plaćanjem poreza svih nas, i btw. skromnih donacija nadograđen je u Popovači u dvorištu jedan mali 'blok' umjesto vrtića. Potražnja je prilična, al' vjeruj, mogu ti
srediti, neće nitko znati, kao bio si na moru ...
(aj ti lagano ukurac  :) )
... i kapela, na ovo ne odgovaraj... a ako ti se baš da, možeš, demokracija je ... al ok, ti si karakter, znam te ... nema šanse da ne odgovoriš, ak odgovoriš onda si najobičnija pička, a ti to jesi, pa izvoli odgovori  :)
... hm da, samo da napomenem da nisam ti ja kao naš prijatelj Agolac, ja sam kao ti, pa sad znaš s kim imaš posla  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: beli  u Listopad 14, 2020, 17:40:28
Zore smiri se, ja sam t(s)voje dileme riješio, zamisli, čak već devedeset i prve  :). Poštenim radom i plaćanjem poreza svih nas, i btw. skromnih donacija nadograđen je u Popovači u dvorištu jedan mali 'blok' umjesto vrtića. Potražnja je prilična, al' vjeruj, mogu ti
srediti, neće nitko znati, kao bio si na moru ...
(aj ti lagano ukurac  :) )
... i kapela, na ovo ne odgovaraj... a ako ti se baš da, možeš, demokracija je ... al ok, ti si karakter, znam te ... nema šanse da ne odgovoriš, ak odgovoriš onda si najobičnija pička, a ti to jesi, pa izvoli odgovori  :)
... hm da, samo da napomenem da nisam ti ja kao naš prijatelj Agolac, ja sam kao ti, pa sad znaš s kim imaš posla  :)
:thumbup: ma Beli svaka čast pa di si do sada bio, daj da se upoznamo ...  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

.... a ti isto ne seri, smiri se,  jebo te taj Zorro ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

RoadRunner


beli

Alooooooo  !!!  Aj' vas dvojica lagano kapela, nemojte da vam ja sad dođem ... dva na jednog,  aloooo !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

beli

 :smijeh: ... o hebote, evo baš čitam i  nemrem vjerovat' budaletina na sve strane, pa šta je ovo, kud to vodi .... daj reklame, kokice, bilo što, daj bilo što sam ne ovo  :smijeh: ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

 :) da, da, dobro mu je reko, šta veliš  :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

 :smijeh: ... ma ništa, zakon ...  :smijeh: :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

 :misli: hm, sam malo, jel si ti to piso', kao da ... !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu