traži se Kuća u lici za novu godinu

Autor VUCIBATINA, Listopad 10, 2020, 20:32:18

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Nema nas bas puno ličana al svak zna nekoga.
Ako neko iznajmljuje kuću na 2-3 dana za novu godinu za nekih 12 ljudi nek mi se javi :beer:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

 To bi trebalo bit lako nac...imas neko mjesto posebno,Lika e Lika...isto nije mala... oces u Srbu,Gracacu,Gospicu...Deringaju...  :)

zorro

Citat: Paf  u Listopad 10, 2020, 21:00:10
To bi trebalo bit lako nac...imas neko mjesto posebno,Lika e Lika...isto nije mala... oces u Srbu,Gracacu,Gospicu...Deringaju...  :)
Pa jeba ga ti kad već znaš da ima..riješi im neku kuću i odmah s njima proslavi novu god. kao da je bitno el 12 il 14 ljudi  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

es vidija mudraca!

nije bitno di,ima kuca za naci al pitan ode jer bi rradije platija nekome od forumasa kad vec placan,a mozda  bi neko iznajmija ko nije ni mislija niti se oglasija po njuskalu,bookingu...
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

 Posteno... ima jos dotle...nace se nesto...  :misli:

Ponti

Za 3 dana 1000€, na osami, doduše s praznim bazenom, ali unutra možete igrati tenis. Imate hifi s velikim zvučnicima za pravi party.
I da ne zaboravim.... nije Lika, nego Vela Luka  :smijeh:

https://www.croatialuxuryrent.com/hr/vile/villa-style-and-sea-dalmacija-hrvatska

PS... ponuda je ozbiljna

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

:moto2:

098 9232180

Paf

 na 12 osoba...nemere jeftinije... bice stete 1200 eur...  :misli:

Dadi

Prijatelji imaju u Rakovici,ali ne iznajmljuju za novu godinu jer imaju više štete nego šta naplate.Tako vele i susjedi oko njih
https://www.facebook.com/plitvicesun/?
Ovo je od tetka mi
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Paf

Pa ima starih porusenih kuca di oces,gratiss,mi liti odemo,ponese se sator...zarostiljamo koju kobasicu,chevape,drva ima kolko oces,malo se odmori i nazad...  :)

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 11, 2020, 10:46:41
Na sto ti ja licim na Todorića?

To je đabe .... dobijete 3 dana po cijeni jednoga  :)

VUCIBATINA

Ponuditi cu ekipi popodne pa cemo viditi.
Zasad imamo jednu ponudu u lici  za 1000kn po danu ali covik jos nije skroz siguran jer svi se boje stete a i jasno mi je
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 11, 2020, 14:35:45
Ponuditi cu ekipi popodne pa cemo viditi.
Zasad imamo jednu ponudu u lici  za 1000kn po danu ali covik jos nije skroz siguran jer svi se boje stete a i jasno mi je

Sve što skršite platiti ćete :buahaha:

Paf

Maa kakva steta,jes ti reka tom coviku da se ne brine,da dolazi OK.ekipa...  :)