BMW R1250 RT

Autor Ćoso, Listopad 15, 2020, 21:34:46

« natrag - naprijed »

Ćoso


Paf

 Koja e to kilaza...  :misli:

zare

Zar je bitno, neš s njim u šumu  :-\

Paf

author=zare link=
Zar je bitno, neš s njim u šumu  :-\
[/quote]

Pa nes u sumu,stroj je,al me bas ne tangira...  :kava:

Mrki

Po kojem kriteriju je ovo Adventure Touring motor? :)
Možda jer je BMW, pa je avantura ići s njim na put zbog neizvjesnosti hoće li izdržati :misli:

Paf

Di god krenes,to je Avantura,ali neznam more li se racunati bas i da ces svuda imati asfalt...  :misli:

iviccaa

Citat: Mrki  u Listopad 15, 2020, 22:00:39
Po kojem kriteriju je ovo Adventure Touring motor? :)
Možda jer je BMW, pa je avantura ići s njim na put zbog neizvjesnosti hoće li izdržati :misli:
Bas to! [emoji106]

Mrki brisi ovog okupatora, nije mu dovoljna  najveca tema na forumu.
[emoji16]

bansi

Citat: Mrki  u Listopad 15, 2020, 22:00:39
Po kojem kriteriju je ovo Adventure Touring motor? :)
Možda jer je BMW, pa je avantura ići s njim na put zbog neizvjesnosti hoće li izdržati :misli:

Ubo se muzički instrument pa su narasla krila :smijeh: :) :) ;)

Grba

Elem...sjedoh i mislim i nije tak velik,maska ustvari dominira a pola su zvučnici (radio na motoru WTF  :misli:) Batrljci su uredno na podu,visina sjedenja 805. Brekče ko da nije zdrav al to je boxer. Vozim za Jokeom,probijanac kroz St...težak je al ide to. Prvi zavoji i iznenadi me kolko se teško u zavoj baca,ko da se opire. Vjerujem da je do navike. Eh,onda otvorena cesta i to je to. Motor Se ustabili i leti. 180kmh nemam muda više pa 140-160 po pravcu. Tim tempom do Brinja ode rezervar  :'(
Vizir na gumbići ko jedro. Kad se digne skroz ni na 180 nema vjetra,malo po laktovima. No vidno polje je slabije,pri vrhu vizira ko da se lomi. Ubrzanja,kočnice,zaštita odlični. Dolaskom u Zg opet znojenje,čim sporije teže ga je vozit. Nogara mi zapela za oko,ispred motora je i teško ju je dohvatit,prekidači žmigavaca loše postavljeni i mali. Motor je za otvorene ceste,krstarica. Sjećanje na kratki izlet sa FJR kao malo bolji dojam. Prekratka vožnja za dublja promišljanja,kratki subjektivni osvrt dok putujem nazad za St po GS  ;)
098 737 604

Osy

Ne bi trebao biti težak, osim u mjestu...barem je takav GS. Nisko težište mu daje osjećaj kao da voziš bicikl, ali kao što kažeš premalo je kilometara, a i išao si autocestom. Jadranska magistrala bi bila pravi test ;)

Saxi

Osy nemoj da prevodiš šta je Grba napisao, svima je jasno da mu motor nije legao i da mu se nije svideo, znam da to tebi teško pada, al čovek je iskreno poslozio utiske i idemo dalje [emoji16]

Suki

Citat: Saxi  u Rujan 24, 2021, 08:40:47
Osy nemoj da prevodiš šta je Grba napisao, svima je jasno da mu motor nije legao i da mu se nije svideo, znam da to tebi teško pada, al čovek je iskreno poslozio utiske i idemo dalje [emoji16]
Ma Osy samo želi reći da Grba nema iskustva u vožnji motorom :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Grba

Nije da mi se nije svidio,jednostavno nije "maj kap of ti"...ja sam fan midlvejt kategorije
098 737 604

Grba

Kofkof pufpant grglja Gs ko stara kurva kad ispire grlo. Eh,ide naravno. 160kmh je puno ugodnije na Rt,zaštita i udobnost bolji. No Gs mi je ljepše vozit,potpuno drugačije se obara,divota. Neznam jel to ima veze s onim amortizerom na volanu Rt. Spržil rez do Sv.Roka sad po D1 prema braći Rusima. I da, naši Gs su Exluzive i ovaj dost jsadnije izgleda.
P.S. za gablec bažul, od večere pa sljedećih 6 dana samo oblizeki  ;)
098 737 604

indian

Citat: Grba  u Rujan 24, 2021, 04:06:22
Elem...sjedoh i mislim i nije tak velik,maska ustvari dominira a pola su zvučnici (radio na motoru WTF  :misli:) Batrljci su uredno na podu,visina sjedenja 805. Brekče ko da nije zdrav al to je boxer. Vozim za Jokeom,probijanac kroz St...težak je al ide to. Prvi zavoji i iznenadi me kolko se teško u zavoj baca,ko da se opire. Vjerujem da je do navike. Eh,onda otvorena cesta i to je to. Motor Se ustabili i leti. 180kmh nemam muda više pa 140-160 po pravcu. Tim tempom do Brinja ode rezervar  :'(
Vizir na gumbići ko jedro. Kad se digne skroz ni na 180 nema vjetra,malo po laktovima. No vidno polje je slabije,pri vrhu vizira ko da se lomi. Ubrzanja,kočnice,zaštita odlični. Dolaskom u Zg opet znojenje,čim sporije teže ga je vozit. Nogara mi zapela za oko,ispred motora je i teško ju je dohvatit,prekidači žmigavaca loše postavljeni i mali. Motor je za otvorene ceste,krstarica. Sjećanje na kratki izlet sa FJR kao malo bolji dojam. Prekratka vožnja za dublja promišljanja,kratki subjektivni osvrt dok putujem nazad za St po GS  ;)

Mozda je" težak" zbog manjeg pritiska u gumama .. :misli:
U svakom slučaju tnx
  :thumbup: