Retrovizori V-Strom

Autor Ćoso, Listopad 17, 2020, 18:16:24

« natrag - naprijed »

Ćoso

Danas sam malo pospremao, pa sam naletio (izmeđuostalog) i na retrovizore za V-Strom. Mislim da je sve ok (bio sam "onomad" kod Zjosa na montaži onog pimpeka za prikazivanje u kojoj sam brzini (nije to nikada radilo [emoji33]) kada me Zjos uputio na susjeda gdje sam kupio zamjenske jer su stari bili ogrebani)

Uglavnom, da malo napravimo akciju pokrećem aukciji "tko da više"

Početna cijena: litra rakije (da se razumijemo, ne "brlja" već rakija)



Ćoso

Zaboravio sam da nema takvih motora više [emoji23][emoji23][emoji23]

Žandar

sprdaj se sprdaj,znaš onu ko visoko leti.............haaaa!!!! aj ostav za mog dorata možda dobiješ litru dobre patoke haaaaa!!!  :beer:

Ćoso

Citat: Žandar  u Listopad 18, 2020, 10:33:47
sprdaj se sprdaj,znaš onu ko visoko leti.............haaaa!!!! aj ostav za mog dorata možda dobiješ litru dobre patoke haaaaa!!!  :beer:
Što je patoka?

Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Ćoso

S tim maži noge...

Ovo je rakija

Paf

Ja bi treba nekako produzit koi cm reterovizore prema van,jer sve zauzmem kad sidim,vidim,al se moram uvik malo saget...  :misli:

Ćoso

Citat: Paf  u Listopad 18, 2020, 16:56:25
Ja bi treba nekako produzit koi cm reterovizore prema van,jer sve zauzmem kad sidim,vidim,al se moram uvik malo saget...  :misli:
Za to kupi mirror extension...npr HRK 58.90  33% Off | CNC Universal Aluminum 10Mm Motorcycle Mirror Mount Riser Extenders Spacers Extension Adapter Adaptor Moto M10 Accessories
https://a.aliexpress.com/_BSaiBR

Paf

 Suuper...thx...narucujem,,,  ;)

Ćoso


Paf

Citat: Ćoso  u Listopad 18, 2020, 22:02:35
[emoji1303]
Upravo naruceno...8.50 eur... paa ka dod-J-e...  :thumbup: