Brum servis - iskustva

Autor Martin, Prosinac 09, 2020, 19:14:44

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Paf  u Prosinac 12, 2020, 18:33:25

              aha... kuzim...  :bzvz:
stotinke su u pitanju..troši se u stotinkama i pločice i bregasta..zato se tolerancije i mijenjaju vremenom, pa onda grijanja i hlađenja materijala..sve to utjeće na stotinke i desetinke tolerancije. Po tvojoj logici ventile nebi trebalo nikad štelat.
To je jedino moguće kod hidrauličnih podizača ventila koji automatski prilagođavanju potrebne zazore..ali i sami ti hidraulični podizači imaju svoj vijek pa se i oni moraju mijenjati..kako god..kontrola ventila je neophodna..za neka vozila češće za neke kraći interval..sve ovisi o puno čimbenika  ;)

malo kasnije: ..a kak Zare veli..i ventili sami od sebe usjedaju vremenom..opet su to stotinke ali usjedaju..jebat ih
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Grba  u Prosinac 12, 2020, 10:05:57
Ja sam mislil da ti nikako  nisi gledal ventile a ja svake 24tk pa oba motora natukla visoke kilometraže. No dobro.
Kad sam starog otvaral prvi put nakon 24 tk sve je bilo u toleranciji, tek na 48tk tri ventila su štelana. Novi stromek sad ima 25tk i ne sekiram se, odradit ću to u povoljnom trenutku sljedeće godine.

Tko zna, možda se DL650 od Belog već raspao a tvoj još vozi jer je bolje održavan  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Vidio ljetos Vladu i 650 od Belog ide on još bez problema

gianni

Nije sve do makine, puno je i do vozaca.
Isti broj km se ne mogu uopce usporedivati kod nekih vozaca ;)
Ima hrpa motora koji su u boljem stanju sa 80tkm, od nekih sa 40tkm

Paf

Ma Zorroy sve OK., stela sam dosta puta na autima ventile,u vagu i listice oli spijune, nastela se za tren,samo je bio uvijek jedino najveci problem doci do njih...a smatram da je i na motoru tako,ako ne i gore za doci do njih,i na ovom novom Stromu treba li vrijediti ista pravila ko i na klasu-dvi starijeg...na 25.000,ili je dovoljna kontrola i na 45.000,paa nije to svaki dan,treba i napraviti tu kilometražu...,ali koliko se sjecam,ljudi su dolazili obicno stelati ventile kad se pocnu cuti,-klackati-...onda treba sto prije prestelati i opet je sve OK.,ali ako se sa tim klackanjem nastavi voziti...ee onda dolazi do stete,ali ne brzo...samo je ruzno cuti...  ;)

Paf

Citat: gianni  u Prosinac 12, 2020, 18:56:42
Nije sve do makine, puno je i do vozaca.
Isti broj km se ne mogu uopce usporedivati kod nekih vozaca ;)
Ima hrpa motora koji su u boljem stanju sa 80tkm, od nekih sa 40tkm
:thumbup:    Tako je...ako ostane koji put bez vode,zakuva,oli se ulje ne minja kad treba,a to je najgore...onda upola brze sve odlazi...  :thumbup:

Dinko

Citat: beli  u Prosinac 12, 2020, 09:52:30
Btw. preporučujem, a što i Brum, prije svakog puta izvršiti vizualni pregled koji u konačnici produžuje vijek trajanja motora, a i na vrijeme se uočavaju  greške koje mogu kasnije skupo koštati. Ja sam to radio neizostavno, na način da pogledam s terase u dvorište i ustanovim da je 'pila' na svom mjestu ...

:smijeh: :smijeh: :bravo:

agolac

Citat: Paf  u Prosinac 12, 2020, 18:59:11
Ma Zorroy sve OK., stela sam dosta puta na autima ventile,u vagu i listice oli spijune, nastela se za tren,samo je bio uvijek jedino najveci problem doci do njih...a smatram da je i na motoru tako,ako ne i gore za doci do njih,i na ovom novom Stromu treba li vrijediti ista pravila ko i na klasu-dvi starijeg...na 25.000,ili je dovoljna kontrola i na 45.000,paa nije to svaki dan,treba i napraviti tu kilometražu...,ali koliko se sjecam,ljudi su dolazili obicno stelati ventile kad se pocnu cuti,-klackati-...onda treba sto prije prestelati i opet je sve OK.,ali ako se sa tim klackanjem nastavi voziti...ee onda dolazi do stete,ali ne brzo...samo je ruzno cuti...  ;)

Nije teško doći do ventila. Skine se poklopac i eto bregastih i ventila..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Meni je usred zime zatreba TPS senzor za drugarovu hiljadarku, izložim problem na forumu i zamolim Osyja koji mi je uvek rado pomagao oko nabavke svega i svačega u raznim situacijama, međutim ovaj put ga Brum pretekne i javi se da ima novi deo i daće ga po nabavnoj ceni. Još mi izadje u susret i odnese u Zagreb kome je trebao, čime je olakšao transport i baš mi pomogao. Gest vredan pomena, hvala mu još jednom.

pikas

Citat: gianni  u Prosinac 12, 2020, 18:56:42
Nije sve do makine, puno je i do vozaca.
Isti broj km se ne mogu uopce usporedivati kod nekih vozaca ;)
Ima hrpa motora koji su u boljem stanju sa 80tkm, od nekih sa 40tkm
[emoji106].. Moj K6 650 sa dvije svjećice je imal 70tkm i nikad nije motor otvaran. Novi vlasnik je iz Gorice i slučajno je dobar s Brumom jer ima ranč blizu njega pa je motor dal na provjeru i servis kod njega.Brum je provjeraval ventile i rekel da je u izvrsnom stanju i da čak nije trebalo niš dirat.Naravno servisi su bili redovni a sve drugo prema potrebi.. Eto sto motora sto čuda...

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Paf

Citat: pikas  u Prosinac 14, 2020, 08:35:05
[emoji106].. Moj K6 650 sa dvije svjećice je imal 70tkm i nikad nije motor otvaran. Novi vlasnik je iz Gorice i slučajno je dobar s Brumom jer ima ranč blizu njega pa je motor dal na provjeru i servis kod njega.Brum je provjeraval ventile i rekel da je u izvrsnom stanju i da čak nije trebalo niš dirat.Naravno servisi su bili redovni a sve drugo prema potrebi.. Eto sto motora sto čuda...

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
je otvara uopce ...  :misli:

bansi

Citat: Paf  u Prosinac 12, 2020, 18:59:11
Ma Zorroy sve OK., stela sam dosta puta na autima ventile,u vagu i listice oli spijune, nastela se za tren,samo je bio uvijek jedino najveci problem doci do njih...a smatram da je i na motoru tako,ako ne i gore za doci do njih,i na ovom novom Stromu treba li vrijediti ista pravila ko i na klasu-dvi starijeg...na 25.000,ili je dovoljna kontrola i na 45.000,paa nije to svaki dan,treba i napraviti tu kilometražu...,ali koliko se sjecam,ljudi su dolazili obicno stelati ventile kad se pocnu cuti,-klackati-...onda treba sto prije prestelati i opet je sve OK.,ali ako se sa tim klackanjem nastavi voziti...ee onda dolazi do stete,ali ne brzo...samo je ruzno cuti...  ;)

Paf bolje da oni klepeću nego da se ne čuju. Veća šteta može biti ako se ne čuju, naravno tu se ne računa nečujnost kod svježe poštelanih ;)

Branac

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 09, 2020, 19:41:46
i ode cijena servisa u tri pi** materine  :smijeh:
mislim da je taj veliki seris koštao oko tri i pol soma kuna
Jaz pa sploh ne vem kaj je narobe z Brumovih cenah servisnih storitev, kajti za mene (Slovenca) so zares poštene  :smijeh:

Paf

Citat: Branac  u Prosinac 29, 2020, 20:27:16
Jaz pa sploh ne vem kaj je narobe z Brumovih cenah servisnih storitev, kajti za mene (Slovenca) so zares poštene  :smijeh:
ni ja ne kuzim,ide se kod njega,a ne valja... cudno,ja obozavam zagonetke...   :kava:

1Bulldog

Preporuka servisera u splitu potrebna izmjena tps sensora itd...DL 1000 2007.