Kula i vidikovac na vrhu Učke (Vojak)

Autor agolac, Kolovoz 07, 2017, 17:45:44

« natrag - naprijed »

agolac

03/06/2010

Tko nije bio, svakako neka se provoza do gore i uživa u 360 stupnjeva pogledu na Rijeku i na Istru. Kažu da se za vedrih dana vidi i Italija  :icon_mrhappy:
Cesta do vrha je asfaltirana.
























Pogled prema Rijeci




Pogled prema Istri






Rampa za paraglidere









"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2017, 18:12:36
Al je znak zabrane s vozilima :-)
...bez beda motorom ideš gore do te bijele kugle :), pješke imaš 150m makadama do vidikovca :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Čuo puno puta o odašiljaću Učka ali samo u poslovnom smisli..  :)

Stvarno super pogled..  :thumbup:

agolac

Citat: Mrki  u Kolovoz 07, 2017, 21:46:27
Čuo puno puta o odašiljaću Učka ali samo u poslovnom smisli..  :)

Stvarno super pogled..  :thumbup:

:) Drugi put kad budeš u prolazu baci oko u živo
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Kinooko

Ja sam prošle godine ujesen gore bio autom. Stao u restoranu prije i pitao čovjeka može li se gore autom, kaže slobodno ne brinite bez obzira na znak. Otišao gore i bilo još nekoliko automobila.

agolac

Citat: Kinooko  u Kolovoz 07, 2017, 22:29:45
Ja sam prošle godine ujesen gore bio autom. Stao u restoranu prije i pitao čovjeka može li se gore autom, kaže slobodno ne brinite bez obzira na znak. Otišao gore i bilo još nekoliko automobila.

Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 22:45:04
Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:

Štreber  :buahaha:

JZ

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2017, 22:45:04
Pa to i ja kažem. Ovaj naš pravnik je sigurno otišao gore pješke  :buahaha:

Zato prodaje one cizme...100% dobio zuljeve u njima dok je hodao do gore :buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Kaj ti ja ličim na planinara  :smijeh: Pješke ne idem ni na wc  :buahaha:

zander

Hvala ti za ovaj mali prikaz tako velike lepote....nisam imao pojma da je tako dobro....bio na Sv.Juri slicno je  i repetitor isto....samo je Jure vislji...sigurno cu se popeti tamo kad budem u prolazu, mozda i ove sezone jer imam prijatelja i Klenovici  ....bas bi bilo lepo da se svrcnem u taj prelepi deo obale... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

aladin

Citat: Suki  u Kolovoz 07, 2017, 18:29:02
...bez beda motorom ideš gore do te bijele kugle :), pješke imaš 150m makadama do vidikovca [emoji106]
Bijela kugla se zove Radom. Čik pogodi što je u njoj[emoji848][emoji848][emoji848]

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk