P: Renault Scenic

Autor Ponti, Siječanj 10, 2021, 13:31:54

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 11:50:33
Primjeti da ja nigdje nisam rekao da su talijanski ili francuski auti losi. Samo sam sugerirao da nisu najsretniji izbor za ogromnu kilometrazu bez cestih popravaka. Dok je kilometraza relativno razumna, problema nece biti...Uostalom, svatko nek za svoje pare kupuje sto hoce.

Ja bih ih isto kupio opet, pod uvjetom da ide dalje od mene prije nego sranja krenu...

Primjeti ti da se ja zajebavam, ali baš u svakom postu ;) :). Jedini ozbiljni je bio o onom unosu motora, al to je bilo na prošlom forumu :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

munja

Neznam.Primječujem da na autoputu pretežno Bmw stoji sa strane sjeban.Golf 5 na oglasu sa 240000 ima ko dreka za 3te .

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


RoadRunner

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 12:02:32
Ok, koja je marka auta po tvom iskustvu najbolja?

To je kao da pitas majku koje dijete najvise voli!
Ja osobno preferiram neka japanska vozila i neka svapska... a najbolji, nisam siguran... teska borba je izmedu Yuga, Lade, Moskvica. Trabant i Wartburg sam morao iskljucit iz razmatranja zbog eko normi  :ebudale: :smijeh:

Osy

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 14:02:18
To je kao da pitas majku koje dijete najvise voli!
Ja osobno preferiram neka japanska vozila i neka svapska... a najbolji, nisam siguran... teska borba je izmedu Yuga, Lade, Moskvica. Trabant i Wartburg sam morao iskljucit iz razmatranja zbog eko normi  :ebudale: :smijeh:
Jel ona Astra još na životu?

gianni

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 14:02:18
To je kao da pitas majku koje dijete najvise voli!
Ja osobno preferiram neka japanska vozila i neka svapska... a najbolji, nisam siguran... teska borba je izmedu Yuga, Lade, Moskvica. Trabant i Wartburg sam morao iskljucit iz razmatranja zbog eko normi  :ebudale: :smijeh:
Simca?
Francuz je  ;D

RoadRunner

Citat: Osy  u Siječanj 12, 2021, 15:12:25
Jel ona Astra još na životu?

Je, živa je, stoji konzervirana u garaži, pored stroma  :)
U prošloj godini je korištena samo za najdelikatnije zadatke, da ju se odveze na tehnički i da doveze (očišćenog) odojka prije Božića  :smijeh:

Ćoso

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 16:01:58
Je, živa je, stoji konzervirana u garaži, pored stroma  :)
U prošloj godini je korištena samo za najdelikatnije zadatke, da ju se odveze na tehnički i da doveze (očišćenog) odojka prije Božića  :smijeh:
Nešto slično kao i Strom (ali bez odojka)

RoadRunner

Citat: gianni  u Siječanj 12, 2021, 16:01:35
Simca?

I ona je na životu... al nju baš, baš nikako ne volim.
Baš mi nikad nije legla... i mislim da sam uspio uvjerit i vlasnika joj da ju treba šutirat i uparkirat nekog posebnijeg oldtimera.

RoadRunner

Citat: Ćoso  u Siječanj 12, 2021, 16:03:24
Nešto slično kao i Strom (ali bez odojka)

Baš tako... Znaš sve  ;)

fatboy

Ja na ovaj ili onaj nacin zivim od automobila i servisa vise od 20 godina i odgovorno mogu reci da je samo jedna vrsta auta s kojom neces imati problema. To je sluzbeni auto...a uz to, najbrzi je na makadamu... :belj:
Sve ostalo je kako ti horoskop ispadne... :-*

Ponti

Citat: RoadRunner  u Siječanj 12, 2021, 14:02:18
To je kao da pitas majku koje dijete najvise voli!
Ja osobno preferiram neka japanska vozila i neka svapska... a najbolji, nisam siguran... teska borba je izmedu Yuga, Lade, Moskvica. Trabant i Wartburg sam morao iskljucit iz razmatranja zbog eko normi  :ebudale: :smijeh:

Tako nekonkretan odgovor sam dobio, kao da mi je odgovorio Mate Granić.  :smijeh:
Ne znam čemu strah od konkretnosti, pa ako kažeš Opel ili Subaru nećemo te pojesti. Pitao sam koji je tebi, po nekom tvom iskustvu, po tvom sudu najbolji.

Suki

:moto2:

098 9232180

munja

Citat: Suki  u Siječanj 12, 2021, 18:13:01
...ajd mene pitaj!

:buahaha:
Ti si se drla rješio,mislimo da si se sad opametio.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Grba

Simca 1000 s Chrysler motorom moj prvi auto 💟
098 737 604

Suki

Citat: munja  u Siječanj 12, 2021, 18:53:51
Ti si se drla rješio,mislimo da si se sad opametio.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Ja sam oduvijek govorio da je NISSAN :-* :-* najbolji auto ikad :ooda: :).
:moto2:

098 9232180