P: Renault Scenic

Autor Ponti, Siječanj 10, 2021, 13:31:54

« natrag - naprijed »

RoadRunner

Citat: fatboy  u Siječanj 13, 2021, 00:10:26
O jbt pogubili smo se u prijevodu...  :ebudale:

Kad si rekao da ako se sve ostvari, kupit ces auto neke druge marke, ja sam se nadovezao na to, aludirajući na Mercedes, jer radim u Merc servisu zadnjih godinu i pol...cisto sam se pravio pametan... :beer:

A za zlato znam da je skupo i najcesce zuto... :-\

A pa Merc svakako u ponudi ima zanimljivih primjeraka i za najizbirljivije mušterije  ;)

gianni

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 21:11:50
To sam te pitao, šta ti misliš. Dakle, audi. OK!  :thumbup:

Znaš li da audi plaćaš barem 10% više zbog malo bolje kozmetike u odnosu na volkswagen.  :smijeh:  I malo drugačiji softwer, ne bolji, nego drugačiji. To su riječi jednog od tamo nekog direktorčića u VAG-u. U cijelom koncernu najmanje razlike između brendova su audi - vw.  Ako on mene laže, ja tebe lažem. ;)
Tak si i ti vauvau platil vise od skodilaka ili seada,  cak su neki njihovi modeli ljepsi od fauvea , tehnicki su isti drek, to nije premium klasa  ;D
Porš je druga štorija ;)

Ponti

Citat: gianni  u Siječanj 13, 2021, 09:46:11
Tak si i ti vauvau platil vise od skodilaka ili seada,  cak su neki njihovi modeli ljepsi od fauvea , tehnicki su isti drek, to nije premium klasa  ;D
Porš je druga štorija ;)

Ja sam zato vozio dva modela ferarija, sjedio u 2 ferari formule 1 i u još 4 cestovna modela, a ti nisi  :belj:

gianni

 :smijeh:Bio sam i ja u Maranellu, ima tih kanti i po djubravama :ooda:  :smijeh:

fatboy

Ja bih isto sjeo u formule...ako ih spoje u jednu...

MaRi0_St

Otvorilo mi je oči ovo.... Ja naručio Škodu kad ono zapravo san uštedia i kupia Lamborghini Urusa s malo drugačijim softwareom :smijeh:

Pratite me za još financijskih savjeta :novac: :smijeh: :smijeh:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Ponti


fatboy

Ponti, bavis se stylingom u zadnje vrijeme?  :ebudale:


branimir

Citat: fatboy  u Siječanj 14, 2021, 19:21:38
Ponti, bavis se stylingom u zadnje vrijeme?  :ebudale:
I bez žutog je ovo spektakl...

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk


gianni

Toe bivsi Ćosin Cosworth, bio je crveni prije pozlate  :vino: :smijeh:

Ćoso

Citat: gianni  u Siječanj 14, 2021, 20:52:05
Toe bivsi Ćosin Cosworth, bio je crveni prije pozlate  :vino: :smijeh:
Taj je bio sapphire blue