DL1000A L4> Remus Okami

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 10:45:44

« natrag - naprijed »

tibertov

Ajd da završimo i ovu sumrak sagu...dakle nakon što sam kontaktirao Francuza da mi je kapica ostecena isti je poceo sa zajebancijom...najprije je reko da Remus odbacuje svoju odgovornost ali da ce oni poslat kapicu kao znak dobre volje.

Ja sam se s tim slozio, ali kapica dolazila nije, niti je dosla sljedecih 2 tj.

Nakon par poslanih i na njih neogovorenih mailova otvaram dispute.

Francuzic cijelo vrijeme prica kako sam vec koristio Remus, postavio ga na motor i vozio se i da on ne misli vratit meni novce ali da ce poslat kapicu.

Ebay mi se javlja i kaze da je prodavacu dao rok od 5 dana da se mi dogovorimo za postarinu kako bi mu mogao vratiti auspuh.

Javljam francuzicu da mi posalje 40 eura kako bi mu poslao auspuh...

5 dana je proslo danas i ebay mi javlja da posaljem remus francuzicu...dogovaram sve sa dpd-om...u međuvremenu francuzic salje mail da nema šanse da on prihvati auspuh natrag i salje mi moj video sa youtuba (otkud mu opce ideja da tamo trazi) i uvjerava me da se na videu vidi da kapica opce nije ostecena i da ja lazem...

Saljem mail opet ebayu i objasnjavam im uz predocenje emaila od francuzica da ovaj ne zeli opce prihvatit paket i ako ja isti posaljem vratit ce mi se natrag i da s tim nis nisam napravio.

Nakon toga javlja se ebay i kaze "zatvorili smo slucaj u vasu korist jer prodavac nije ispostovao uvjete koje smo mu dali, te smo vam upravo preko paypala uplatili 495 eura"

Eto, Remus je kod mene, a novci isto. Francuzic preklinje balkance ali zaboli me. Arogancija mu je došla glave [emoji1] [emoji1]

SirOliver

Sad znamo točno koliko si ga platija

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Peco

Više su mu vratili neg šta košta 🤣

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


Ponti

 :bravo:

Vratio si mu odlično zbog onog kako su nas Francuzi šamarali u rukometu  :smijeh:

Ponti

E da, daj link na aukciju ..... čisto da i ja dobijem taj auspuh besplatno :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 18, 2017, 17:41:34
E da, daj link na aukciju ..... čisto da i ja dobijem taj auspuh besplatno :buahaha:

Nakon ovoga, vjerovatno više ne šalje u Hrvatsku  :shhh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 18, 2017, 17:42:45
Nakon ovoga, vjerovatno više ne šalje u Hrvatsku  :shhh:

He, he ..... mora po onom novom zakonu slati u sve zemlje EU-a. :)

Ćoso

Znači na kraju si izgubio samo 40€ za poštarinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mrki

Još da je Akrapović mogao bi ga odmah Pontiju prodati :)

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 18, 2017, 18:05:29
Još da je Akrapović mogao bi ga odmah Pontiju prodati :)

100% bih ga uzeo .... i ovako se razmišljam pljunuti 900 eurona za jedini PRAVI auspuh u svemiru, ali ipak ću prvo vidjeti onu BOS kantu kako zvuči :)

JZ

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2017, 17:58:20
Znači na kraju si izgubio samo 40€ za poštarinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako je on tu sta izgubio,ja ga jebem....
Dobio lovu i top...jos najbolje da dobije i lovu i za konektore sto je platio u alpama...nek kaze da je francuz kriv...da je top bio glasan pa konektori otpali :)
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2017, 17:58:20
Znači na kraju si izgubio samo 40€ za poštarinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam nis izgubio. Remus je kostao 495 eura i bila je besplatna postarina. 40 eura je on meni trebao platit da posaljem Remus natrag, al se pravio grbav pa je sad ostao i bez Remusa i bez 495 eura.

Ćoso

Pa zar mu nećeš vratiti auspuh?


Sent from my iPhone using Tapatalk

agolac

Citat: Ćoso  u Rujan 18, 2017, 18:49:25
Pa zar mu nećeš vratiti auspuh?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad mu pošalje 40 EUR za poštarinu onda može  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 18, 2017, 18:50:08
Kad mu pošalje 40 EUR za poštarinu onda može  :)
Poslati ću mu ja 80, pa neka pošalje meni  :)