DL1000A L4> GPR Exhaust

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 11:04:11

« natrag - naprijed »

agolac

Ovaj GPR jede malu djecu  :smijeh:
Više modela...

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Jel toga ima sa papirima za cestu?

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Muha

ja sam to imao na malom kaj sam kupio od Juresa, imao je homologaciju. Odlično se je čuo.

bajki

U originalnom topu je katalizator ako se nevaram, a ovi zamjenski pretpostavljam da toga nemaju?

agolac

Citat: bajki  u Kolovoz 08, 2017, 12:54:55
U originalnom topu je katalizator ako se nevaram, a ovi zamjenski pretpostavljam da toga nemaju?

Vjerovatno moraj imati inače nisu street legal  :huh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Da, zao i kažem, ali nekako mi izgled mal da bi u njemu bio katalizator.

Kod one Cobre stoji da se može naručiti sa katalizatorom ili bez njega. Katalizator može biti euro2  ili euro 3, euro4 ne spominju.

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 08, 2017, 12:57:21
Vjerovatno moraj imati inače nisu street legal  :huh:
hmmm..ne znam baš..no..nisam o tome nikad ni razmišlja  :huh: ..ali znam dosta legalnih topova koje ljudi imaju na motorima a nemaju katalizator u njima ..navodno je samo reducirana buka u zakonski dozvoljenim okvirima
:shhh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

hebo vas katalizator  :tongue:...tko to opće gleda...pa meni na tehničkom niš ne gledaju...ali ako bas žele stavim im natrag oriđiđi za 5 min  :P

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 13:10:54
hebo vas katalizator  :tongue:...tko to opće gleda...pa meni na tehničkom niš ne gledaju...ali ako bas žele stavim im natrag oriđiđi za 5 min  :P

Zašto, dobit ćeš papire da je street legal i mogu da ti ga cuclaju  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Pa ne bih htio da mi ga cuclaju jer su tamo sami muški  :smijeh: :buahaha: :rofl:

zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 13:10:54
hebo vas katalizator  :tongue:...tko to opće gleda...pa meni na tehničkom niš ne gledaju...ali ako bas žele stavim im natrag oriđiđi za 5 min  :P
ma ok..na motoru nisu (bar meni) nikad mjerili co2 ..ali nekak mi ni jasno..ak ima katalizator..kak onda dobije takav otvoren zvuk..a znamo koliko je katalizator "gust" i ne propušta  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Ma uopće nije bitno, ako imaš papire, ali čisto me zanimalo dali ima ili ne.

zare

Ovi se odlicno cuju  :thumbup:
Al ja ipak cujem ono cvilenje iz masine

agolac

Citat: zare  u Kolovoz 08, 2017, 13:20:12
Ovi se odlicno cuju  :thumbup:
Al ja ipak cujem ono cvilenje iz masine

Meni je taj žviždeći zvuk koji proizdvode zupčanisci brgastih baš  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain