DL1000A L4> Cobra Hypershots

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 11:28:47

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Jel taj homologiran? Bome taj jede malu djecu isto  :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2017, 11:34:35
Jel taj homologiran? Bome taj jede malu djecu isto  :smijeh:

Je, pogledaj link iznad videa
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


agolac

Da, neloše. Super izgledaju, zvuče, cijene pristojne...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

Boyza_Os

Ja sam bas isto zagrizao za upravo te auspuhe.. Nekako mi se najvise svidjaju od ponude. Naime uzimam za 2 tjedna 2018 Vstroma 1000 pa vec gledam sta bi se dalo staviti. Da li ih ima netko od forumasa? Pozdrav

Saxi

Boyza svaka čast na izboru, znao sam ja da u vašoj divnoj familiji i nisu svi bludni I grešni pa da biraju svabska drla, bas si me obradovao izborom, samo da te se brat sada me odrekne [emoji23][emoji23][emoji23]

Boyza_Os

Ne brini Saxi. Jednom Strom uvijek Strom.. Udje ti u krv. A brat nikad Stroma nije vozio i to je problem. Vozio je samo neku narancastu kopiju  :tongue: :smijeh:

Saxi

Bolje i nandzarastu kopiju nego original falsifikata pa smo sad svi u strahu za kardan, ali bitno je da ima i brata i drugare, a mi ćemo već naći načina da mu uteramo dobro i isteramo loše [emoji23][emoji1787][emoji23]

Danijel 23

2 u1 pa opet u 2 + klapna!  :huh:  :thumbdown:
:puke:
Nek spigaju 2 u 2 full otvoren pa da vidimo...... jel bu močniji od Sir Olivra!  :)