DL1000 K3-L3 MIVV

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 17:16:40

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Bagy  u Travanj 29, 2019, 21:19:54
Pa nisu baš svi ko iz viceva...

U vicu su redovito glupi ali dobroćudni.
Uživo nisu baš dobroćudni.
 
:smijeh:

Mrki

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 18:30:08
Ja ti savjetujem da si ostaviš 300-400 kn u pdžeu te reagiraš samo ako tko šta pita, izvučeš karticu. Vani ih zaboli kuki za naše upisivanje. Briga ih samo za tu karticu...

I to nije loša opcija  :thumbup:

Ali slažem se sa tobom što se tiče tog atesta, on će na temelju kartice na kojoj piše da je za motor upisati nešto što več piše na kartici u prometnu i to vrijedi za hrvatsku samo, jer vani više vrijedi ta kartica nego što piše u našoj prometnoj.. čisto uzimanje novaca.. :puke:

agolac

Citat: Mrki  u Travanj 29, 2019, 21:52:22
I to nije loša opcija  :thumbup:

Ali slažem se sa tobom što se tiče tog atesta, on će na temelju kartice na kojoj piše da je za motor upisati nešto što več piše na kartici u prometnu i to vrijedi za hrvatsku samo, jer vani više vrijedi ta kartica nego što piše u našoj prometnoj.. čisto uzimanje novaca.. :puke:

Moje iskustvo, ako imaš dbkillere i ne bučiš, prolaziš.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 21:25:02
Rvati su gamad jer sve što ionako ima EU certifikat naplaćuju. Vani ih samo briga da imaš certifikat. To naplaćivanje je besmisleno. Nešto šta ima certifikat za vozilo je certificirano. Čemu naplata? Zašto samo ne upišu?
Slažem se. Aj ti lijepo napiši pisamce i pošalji gosponu Friganoviću. Baš me zanima koji bu bio odgovor.

agolac

Citat: Danijel 23  u Travanj 29, 2019, 22:12:51
Slažem se. Aj ti lijepo napiši pisamce i pošalji gosponu Friganoviću. Baš me zanima koji bu bio odgovor.

Znam odgovor. Šišanje ovaca  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 21:25:02
Rvati su gamad jer sve što ionako ima EU certifikat naplaćuju. Vani ih samo briga da imaš certifikat. To naplaćivanje je besmisleno. Nešto šta ima certifikat za vozilo je certificirano. Čemu naplata? Zašto samo ne upišu?

.ebeš certifikat. Napravim kakav god hoćeš! Takav "nekakav papir" ima i Špoki, ali neprolazi na tehničkom!

Špoki

Istina, imam papir, ali "nekome" na tehničkom je Remus bio preglasan i morao sam se vratiti na stock. Za sad mir, za nagodinu ću vidjeti što ću, imam neke planove :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Travanj 30, 2019, 07:17:17
Istina, imam papir, ali "nekome" na tehničkom je Remus bio preglasan i morao sam se vratiti na stock. Za sad mir, za nagodinu ću vidjeti što ću, imam neke planove :ooda:
Ma nije uopće to, nego je Remus sa Ajbijeve Somare, a njega ne vole na Tehničkom pa zato nisi prošo :) :smijeh:

Suki

Citat: Špoki  u Travanj 30, 2019, 07:17:17
Istina, imam papir, ali "nekome" na tehničkom je Remus bio preglasan i morao sam se vratiti na stock. Za sad mir, za nagodinu ću vidjeti što ću, imam neke planove :ooda:
...zbog pokušaja homologacije sa krivotvorenim ispravama, ja bi te u zatvor strpo :belj:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

:D

Eto Suki ti objasnio.. nisi ti pao što je preglasan, već što nije za tvoj motor i još si išao s krivotvorenim papirima ga upisati :)
Zbog takvih kao ti nas pošten narod muče :)

Špoki

Da sam ove godine išao s Remusom ne bi mi nitko ništa rekao, nego se našao jedan "pametan" lane pa se htio pokazati da je baja, i ispao baja, bez jaja :smijeh: ma nabijem ga :bzvz:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

i odmah se usro ki pičkica , skinuo ga i vratio original  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: Mrki  u Travanj 29, 2019, 21:52:22
I to nije loša opcija  :thumbup:

Ali slažem se sa tobom što se tiče tog atesta, on će na temelju kartice na kojoj piše da je za motor upisati nešto što več piše na kartici u prometnu i to vrijedi za hrvatsku samo, jer vani više vrijedi ta kartica nego što piše u našoj prometnoj.. čisto uzimanje novaca.. :puke:
Dogovori atest (ne znam da li imate u Osijeku (ja sam dobio termin za 14 dana od narudžbe i platio 262 kn)) i neka ti upišu u prometnu i neće te nitko zezati. Ako te baš želi netko zezati, naći će nešto ionako


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Ćoso  u Travanj 30, 2019, 08:03:40
Dogovori atest (ne znam da li imate u Osijeku (ja sam dobio termin za 14 dana od narudžbe i platio 262 kn)) i neka ti upišu u prometnu i neće te nitko zezati. Ako te baš želi netko zezati, naći će nešto ionako


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

:smijeh:

...ovo me odmah podsjeti na Žabljak 2014, Gianni, Zizu i ja ulazimo u Žabljak, a na početku mjesta odmah iza table murija :). Srećom ususret nam je išao neki Strom i dao znak da je murija ispred nas. Mi usporili i vozimo po PeeSu :). Svejedno ovaj nas zaustavi, traži papire, trenira strogoću, i kad ga je Gianni pitao zašto nas je sad zaustavio kad se vozimo po propisima, ovaj s rukama prekriženim iza guzice, držeći palicu ide u krug oko nas i govori:"A naći ćemo nešta, naći ćemo nešta".

:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy