Michelin Anakee 3

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 22:07:24

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

U sridu... :thumbup:

Bas gde i treba...meni odgovaraju...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Kolovoz 09, 2017, 07:46:26
U sridu... :thumbup:

Bas gde i treba...meni odgovaraju...
Da...pucaju po sridi! Rez ko sa žiletom!

keko

..o čemu ti to, kakvo pucanje po sridi  :what:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23


JZ

Ja sam imaondva seta...odlicne...nikakvih problema...
Kupujem polovnu kacigu

keko

..moje imaju za sada nekih 14000 i nikakvih problema ni nekakvih pucanja po sredini, niti sam čuo za to, čekam susedovu fotku da vidimo kaj on ima za reči po tom pitanju
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Evo...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Evo sused

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Stjepko

Pito neke za to. Objašnjenje da ima neka kao nit koja služi zs uzemljenje jer ima puno silice a to je guma. Da je i njima na PR3 isto tako. Osto sam s upitnikom poviše glave. Inače samo Michelin.  ???

agolac

Jesi ti jedini s tim problemom? :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Inače ovo mi je drugi set i na oba je uvijek crta. Gumama sam zadovoljan,ali bi provo nešto drugo.

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Kolovoz 09, 2017, 16:04:26
Inače ovo mi je drugi set i na oba je uvijek crta. Gumama sam zadovoljan,ali bi provo nešto drugo.
Je...ti se dešava ba A3 i to bez pisljedica. Vjerovatno loši konac- dok su spajali dvije polovice. :)

JZ

Tu crtu sam imao i ja...na prednjoj gumi...
Navodno sto pise po forumima to su napravili da sprijece prednju gumu da se pretvara u "kocku" neko ludo spajanje razlicitih komponenata...

Ali evo kako je to objasnjeno generalno za sve gume.

http://www.rattlebars.com/tirewear/index.html
Kupujem polovnu kacigu

Saxi

Anakee 2 mi je bila super ali 3 duže traje ali manje daje, meni nije legla i zato sam hteo Pilot Road 4 ali sudbina mi namenila Pireli Scorpion Trail 2 i ja prezadovoljan [emoji11]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka