Michelin Anakee 3

Autor agolac, Kolovoz 08, 2017, 22:07:24

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: Saxi  u Kolovoz 09, 2017, 21:34:42
Anakee 2 mi je bila super ali 3 duže traje ali manje daje, meni nije legla i zato sam hteo Pilot Road 4 ali sudbina mi namenila Pireli Scorpion Trail 2 i ja prezadovoljan [emoji11]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

ovo je prvi glas da anakee 3 traje duze od 2...
Meni je 3 trajala 9000km....
Kupujem polovnu kacigu

Saxi

Na GS-u predpostavljam, kod mene na malom Smoru je ovako bilo, 2 je na 15000 bila potrošena a 3 je imala još mesa ohoho.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

To koliko traje guma je realno, a najviše ovisi o desnoj šaci! Poanta je da guma drži i da se neraspadne i pri tomr da nusmo došlii do indexa istrošenosti.

Black Betty

Tri lita,ja nakon toga mjenjam gume,ako ih ubijem i prije
Prepostavka je majka zajeba

Renči

Po mojem  iskustvu, to su gume koje su me najviše razočarale, trajale su 13 tkm, a bile su najavljivane kao trajnije od 2. Čudno su se potrošile(asimetrično),ali bez crta i popuštale su više od 2.
S time da sam prednju reklamiral 2 puta jer je tresla i svaka nova je i dalje tresla.
Stavil 2, niti dabi!

Golileo

Anake 2 majko!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Tomo

Citat: Golileo  u Kolovoz 10, 2017, 10:55:48
Anake 2 majko!

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
:thumbup: 27000

sasaa

Trenutno vozim ovo... cca 7k km odvozio.. tc se dosta cesto pali i onako popusti zadnja tu i tamo... ne vjerujem da izdrze 10k km.
Svaka cast vama sta vozite to po 15ak tisuca km.

Koja je alternativa ovoj gumi, mozda od nekog drugog proizvodjaca, nikad prije nisam kupovao turing gume, svajeti dobrodosli. 
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Bagy

Citat: sasaa  u Kolovoz 24, 2017, 08:38:34
Trenutno vozim ovo... cca 7k km odvozio.. tc se dosta cesto pali i onako popusti zadnja tu i tamo... ne vjerujem da izdrze 10k km.
Svaka cast vama sta vozite to po 15ak tisuca km.

Koja je alternativa ovoj gumi, mozda od nekog drugog proizvodjaca, nikad prije nisam kupovao turing gume, svajeti dobrodosli.

Potvrđujem sve napisano! Bacio ih na 16,000 km stavio Pirelli Angel GT i preporodio se! Evo, na istoj sam kilometraži i vozit ću ih do kraja sezone. Na proljeće idu opet Angel GT!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

agolac

Ja ću isto na Pirelli Angel GT. Nek se troši koliko hoće, samo nek drži cestu... :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Kolovoz 24, 2017, 10:47:02
Ja ću isto na Pirelli Angel GT. Nek se troši koliko hoće, samo nek drži cestu... :ooda:

Ne primjećujem da se nešto posebno troše - Anakke 3 su se više trošile a manje držale cestu! S ovim Angel GT se čak više vozim sa supatnicom i više sam prešao po autocesti nego s Anakkicama...
mob: 095/573-6874

JZ

Pirelli scorpion trail 2 mislim da je neki optimum za nase motore.
I svi koji su imali scorpion gumu ,hvale je. Nitko se jos nije zalio.

Nazalost ne mogu naci ovaj broj motorevije....ali ako se ne varam mislim da je tu osvojila No1

http://www.motorevija.com.hr/vijesti/motorevija-6-2015-na-svim-kioscima
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Kolovoz 24, 2017, 11:29:09
Pirelli scorpion trail 2 mislim da je neki optimum za nase motore.
I svi koji su imali scorpion gumu ,hvale je. Nitko se jos nije zalio.

Nazalost ne mogu naci ovaj broj motorevije....ali ako se ne varam mislim da je tu osvojila No1

http://www.motorevija.com.hr/vijesti/motorevija-6-2015-na-svim-kioscima

Meni je Scorpion Trail 1 bila odlična guma. Ali kako nisam probao Angel GT.... Ona bi trebala još bolje držati cestu jer je više cestovna guma od Trail
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Kolovoz 24, 2017, 10:47:02
Ja ću isto na Pirelli Angel GT. Nek se troši koliko hoće, samo nek drži cestu... :ooda:
Nemoj to ako boga znaš!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Kolovoz 24, 2017, 22:23:32
Nemoj to ako boga znaš!

..zašt..onaj frend iz freekovaca što ti ne vjeruje za boju motora  :smijeh:  vozi na takvima..i sve freekovce napalio na te gume..vele svi da su super  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: