Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Grba

Dolazim tamo od kad znam za sebe. Moje susjedstvo, najljepše malo mjesto na svijetu  :sunce:
098 737 604

Osy

Paa kaaak...meni se reko da su to Čamagajevci :bzvz:

bansi

Malo smo posjetili stranačke prostorije stranke koja će na nadolazećim izborima dobiti moj glas. Čak je i vođa stranke Pero dozvolio da napravim jedan selfie sa njim.
Ekipa glasajte za stranku DPK (Družba Pere Kvržice). Oni iz starog i ništavnog mlina napravili dobar koji radi, a to nama u HR treba. Netko sposoban da obnovi sve ono što su ovi do sada razhebali😉💪👍
Drugi dan se malo kruzalo po zagorskim bregima.

Saxi

Odlične fotke i zabava i podržavam plan i program DPK, veliko poštovanje [emoji869][emoji3059]

beli

Citat: tibertov  u Svibanj 24, 2020, 22:26:35
Sami manekeni [emoji1]
nemoj tako Tibi, evo pokušaj dokaza da svatko od nas koji jednog dana kupi bemveja može izgledati skromno i zadovoljno, pa čak u jednu ruku, ajmo reć normalno ... evo, ak treba, ja ću svog GS-a rado s nekim mijenjat za Stroma, samo bojim se da ću teško naći takvu 'budalu' ...  ;) :beer:
... (fotka je od subote, da se držimo teme, a GS sa ženoidom i koferom ide 220 , al ajd to je ona tema u svezi glede autoputa , hebo vas autoput... )
malo kasnije: sad kad gledam, lijeva noga djeluje malo natečeno, al to je zbog šaltanja jel je friško ulje pa teže ide ... a mijenjao sam i u kočnicama pa otud i desna djeluje...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Svibanj 26, 2020, 18:50:49
nemoj tako Tibi, evo pokušaj dokaza da svatko od nas koji jednog dana kupi bemveja može izgledati skromno i zadovoljno, pa čak u jednu ruku, ajmo reć normalno ... evo, ak treba, ja ću svog GS-a rado s nekim mijenjat za Stroma, samo bojim se da ću teško naći takvu 'budalu' ...  ;) :beer:
... (fotka je od subote, da se držimo teme, a GS sa ženoidom i koferom ide 220 , al ajd to je ona tema u svezi glede autoputa , hebo vas autoput... )
Sjećam se ja izjave na ovom forumu..."Nebi ja GS-a vozio i da mi ga poklone" [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2020, 18:57:45
Sjećam se ja izjave na ovom forumu..."Nebi ja GS-a vozio i da mi ga poklone" [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
... ma da, ne znam ... btw, ovih dana mi je inače nekako teško u životu i sve razmišljam da se vratim na onaj srednji forum, otvorim dušu i kažem jednom za svagda 'popu pop i bobu bob' ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Koji srednji forum? Onaj s Zorrom, Chimpom i IB-em?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Beli si se ovo posro il ti je scurilo ulje iz kardana  :misli:
098 737 604

tibertov

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2020, 20:03:26
Koji srednji forum? Onaj s Zorrom, Chimpom i IB-em?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
[emoji28][emoji28]

zorro

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2020, 18:57:45
Sjećam se ja izjave na ovom forumu..."Nebi ja GS-a vozio i da mi ga poklone" [emoji23][emoji23][emoji23]

..koj to izjavio  :huh:  :) molim nick

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2020, 20:03:26
Koji srednji forum? Onaj s Zorrom, Chimpom i IB-em?

..jebo te zorro  :finger: ..umjesto tog svetog nicka tu treba stajati dado goebbels  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Podaci poznati u režiji (A.G. [emoji23])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Citat: Grba  u Svibanj 26, 2020, 20:56:22
Beli si se ovo posro il ti je scurilo ulje iz kardana  :misli:

Scurilo mu za šeflicu :)

zorro

Citat: Ćoso  u Svibanj 27, 2020, 07:47:43
Podaci poznati u režiji (A.G. [emoji23])


Ja sam slične izjave dao isto ne znam koliko puta..ali samo za čopere
U subotu sa Sukijem, Munjom i Bagyem u bircu sam rekao da mi netko da naj skupljeg Harleya ..ALI DA GA NE SMIJEM PRODATI, nego ga moram voziti  :-\
Lijepo bi se zahvalio i šutnou nogom u dupe  :butt: i tog koji mi nudi, a i tu gomilu željeza koje se pokušava nazvati motorom  :puke:

:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 27, 2020, 08:24:23
Ja sam slične izjave dao isto ne znam koliko puta..ali samo za čopere
U subotu sa Sukijem, Munjom i Bagyem u bircu sam rekao da mi netko da naj skupljeg Harleya ..ALI DA GA NE SMIJEM PRODATI, nego ga moram voziti  :-\
Lijepo bi se zahvalio i šutnou nogom u dupe  :butt: i tog koji mi nudi, a i tu gomilu željeza koje se pokušava nazvati motorom  :puke:

:blato:
Al zato se za jednog GW ne bi ljutio :misli: