Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 07:04:05
E ebemti krajolik kad su ti sve zavoji i odlične ceste oko kuće... Mi više ne znamo gdje da se uđemo vozit...
Levanjska, KRRndija, Kapela-PŽ, Pakrac, Kutjevo-Orahovica, Kamenska-Voćin, Pakrac-Daruvar..... ima ima  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Prekrasne ceste, ko naručene za mene...taman kad ih sve prođem naučit ću što je i kako se primjenjuje podupravljanje i kako se fuzićima iskri po zavoju :) tzv.iskra turneja :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: Špoki  u Kolovoz 02, 2017, 08:11:47
Prekrasne ceste, ko naručene za mene...taman kad ih sve prođem naučit ću što je i kako se primjenjuje podupravljanje i kako se fuzićima iskri po zavoju :) tzv.iskra turneja :smijeh:
Vi iz Đa ste u mal boljoj poziciji neg oni..za tili ćas ste na Leavnjskoj  :thumbup: ..dok oni iz OS moraju preći 50-70 km pa čistom ravnišu di je bundeva najveće brdo..da bi došli do neke iole dobre ceste za vozit se
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 02, 2017, 08:37:46
Vi iz Đa ste u mal boljoj poziciji neg oni..za tili ćas ste na Leavnjskoj  :thumbup: ..dok oni iz OS moraju preći 50-70 km pa čistom ravnišu di je bundeva najveće brdo..da bi došli do neke iole dobre ceste za vozit se

A šta misliš zašto sam ja pobjegao od tamo  :smijeh: :smijeh:

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

glažar

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2017, 07:04:05
E ebemti krajolik kad su ti sve zavoji i odlične ceste oko kuće... Mi više ne znamo gdje da se uđemo vozit...

Pa ajde malo u naše kraje da vas provozam  ima toga dosta u krugu 150 km  :thumbup:

glažar

Evo jedna kratka furica u SENJ  :smijeh: :tongue:

preko Majstorske ceste - SVETOG ROKA , Josipdola,Plitvic, Svetog Roka,Paklenice,Senja,Gorskok Kotara  (Prezid ) ,doma ukopno taj dan 800km od toga 30 km makadama  :ooda:

glažar

Sveti Rok  ovo je za Zorro ide i sa svetim kravama BMW i cestovnim gumama  :buahaha:

glažar


glažar




zorro

Citat: glažar  u Kolovoz 16, 2017, 13:00:28
Sveti Rok  ovo je za Zorro ide i sa svetim kravama BMW i cestovnim gumama  :buahaha:
..Ceste /makadam na tim fotkama  :huh: ..kod nas u Slavoniji su takve asfaltirane ceste  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Citat: zorro  u Kolovoz 16, 2017, 13:13:33
..Ceste /makadam na tim fotkama  :huh: ..kod nas u Slavoniji su takve asfaltirane ceste  :smijeh:

Kod nas jih nema  :shhh:zato je treba tražit :ooda:

Suki

:moto2:

098 9232180