Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Mrki


Mrki

Radi..

Eee znam.... nemoj ići na privitak.. već idi na galeriju i tamo izaberi sliku koju želiš..

Kada ti ponudi tamo:

Kamera
Galerija
Privitak

Ideš na galeriju i tamo odaberi sliku..


Edit 3 puta..

Jel ideš na mobitelu preko browser-a (iliti preglednika po naški) ili preko Tapatalk-a?

Black Betty

Preko browsera,nisam uturio još taj taptalk,di ga nač( možda malo smješno pitanje al bolje pitat ,nego se pravit pametan)
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Srpanj 28, 2017, 23:27:33
Preko browsera,nisam uturio još taj taptalk,di ga nač( možda malo smješno pitanje al bolje pitat ,nego se pravit pametan)
ponudi ti ga kad ideš na  browser
a možeš i u trgplay otići i instalirat ga
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Meni je ovo jedan od najjacih putopisa ikad... naravno, uz onaj prethodni, s drugog foruma  :beer: :beer: :beer: :) :)

Suki

...danas jednodnevni đir do Tuzle na ćevape, pa preko Bijeljine i etno sela Stanišići krug prema doma :). Ljuta ekipa Osy, Špoki i ja ;) :gimme5:...
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Srpanj 29, 2017, 07:08:07
...danas jednodnevni đir do Tuzle na ćevape, pa preko Bijeljine i etno sela Stanišići krug prema doma :). Ljuta ekipa Osy, Špoki i ja ;) :gimme5:...
Mmmmmm, jedva čekam, alaj ćemo se provozati :bravo:

Ponti


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 17:27:16
Šta je ostao bez benge?

Dva puta  :smijeh:   na prvoj većoj vožnji, onda mu je Suki nosio gorivo .... dva puta :buahaha:

..... lagao mu onaj sat koji preračunava koliko ima još km do tankanja, kao još 100 km a bemve stane :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 17:29:47
Dva puta  :smijeh:   na prvoj većoj vožnji, onda mu je Suki nosio gorivo .... dva puta :buahaha:

..... lagao mu onaj sat koji preračunava koliko ima još km do tankanja, kao još 100 km a bemve stane :buahaha:

Ček, šta nema taj adventure, ono, 40 litara rezervar? Čak je i to uspio skuriti do zadnje kapi? :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 17:31:35
Ček, šta nema taj adventure, ono, 40 litara rezervar? Čak je i to uspio skuriti do zadnje kapi? :smijeh:

A valjda nije punio do čepa ... ne znam detalje, samo znam da je dvapt dvaput  :smijeh:

Mrki

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 17:31:35
Ček, šta nema taj adventure, ono, 40 litara rezervar? Čak je i to uspio skuriti do zadnje kapi? :smijeh:
Jbga treba 40l natočiti do čepa.. ;D

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Stjepko