Pirelli Scorpion Trail 2

Autor agolac, Kolovoz 09, 2017, 15:31:26

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Gledajući radar chart, trebale bi biti bolje nego Scorpion Trail I koje su meni bile super.... :kava:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Pratim . Bravo za otvorene teme o pojedinim gumama. :kava:

Zoran

Prijatelj mi ih ima na BMW R1200GS prezadovoljan.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Neven

Meni odlične gume, po suhom i mokrom.
Trošim drugi set.

Ponti

Kližem s njima i po suhom i po mokrom. :grrr:


Ovo mi je treći set .... prvi, zadnji i nikad više  :smijeh: :smijeh:

Saxi

Posle Anakee 3 odlične gume, lepe jao lude za moj agresivni stil vožnje po putu dušu dale, e sad po gradu i ovim vrucinama gde se asfalt topi a sve živo curi po ulicama umeju da kliznu ali za put su fantazija, prešao sam oko 4000 i prezadovoljan :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Citat: Saxi  u Kolovoz 09, 2017, 21:32:47
Posle Anakee 3 odlične gume, lepe jao lude za moj agresivni stil vožnje po putu dušu dale, e sad po gradu i ovim vrucinama gde se asfalt topi a sve živo curi po ulicama umeju da kliznu ali za put su fantazija, prešao sam oko 4000 i prezadovoljan :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


..kako si bio zadovoljan sa MA3 i koliko si sa njima naparavio :kokice:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Zadovoljan nisam bio, malo bucnije od MA2, po kiši slabije, mogle su da pređu više od MA2 ali sam ih bacio sa nekih 14-15000 km, na početku 4 sezone su zamenjene drugim, u krivini pri obaranju i sportskoj vožnji nisu lepo ležale tj prijanjale kao MA2, 2 bi opet rado vozio ali 3 nikada više.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: Saxi  u Kolovoz 09, 2017, 21:50:46
Zadovoljan nisam bio, malo bucnije od MA2, po kiši slabije, mogle su da pređu više od MA2 ali sam ih bacio sa nekih 14-15000 km, na početku 4 sezone su zamenjene drugim, u krivini pri obaranju i sportskoj vožnji nisu lepo ležale tj prijanjale kao MA2, 2 bi opet rado vozio ali 3 nikada više.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Mislim da bi ti nakon Scorpion Trail MA2 bio smeće :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Nije bas drastično lošiji ali ovom sam gumom više zadovoljan svakako I na Anakee se ne vraćam to je sigurno.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zizu

I ja imam scorpion trail 2 i zasad sam zadovoljan napravio nekih 4500km, samo po gradu mi malo leti zadnji kraj al mozda nije tolko do guma kolko do mene tj jos ponekad zabravim da imam somaru [emoji15] [emoji15]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Saxi

Pošto sam na planini do pre 2 dana bio i bez motora, dosao u grad poslovno, vrućina, sparina, i eto povoda da sinoc provozam drugarovu somaru, stari model... pa naspram mog malog ovo tako skače djipa, tuče korpa kao ruske kaćuše, zadnji točak nestalan... brzo sam mu vratio a on kaže što se ne voziš, ma reko batali me fino ovog nervoznog motora, kao da sam uzjahao tempiranu bombu 🤥

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Kolovoz 10, 2017, 00:49:24
Pošto sam na planini do pre 2 dana bio i bez motora, dosao u grad poslovno, vrućina, sparina, i eto povoda da sinoc provozam drugarovu somaru, stari model... pa naspram mog malog ovo tako skače djipa, tuče korpa kao ruske kaćuše, zadnji točak nestalan... brzo sam mu vratio a on kaže što se ne voziš, ma reko batali me fino ovog nervoznog motora, kao da sam uzjahao tempiranu bombu 🤥

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain