Pirelli Scorpion Trail 2

Autor agolac, Kolovoz 09, 2017, 15:31:26

« natrag - naprijed »

aladin

Meni najljepša guma za ovaj tip motora a da je uglavnom cestovna, nekako mu baš paše 8) Kupio na preporuku Jeevsa nakon što sam potrošio Metzeler TN. Prvih par tisuća km ajme majko. Bila je vrućina, asfalt užaren i na potezu od Karlovca do Josipdola zadnji kraj je plesao svaki put kada bih naletio na crne bitumenske trake. A tamo ih stvarno ima. Onda sam skužio da se ista stvar događa svaki put na istom mjestu gdje su friško ofarbali pješački prijelaz i nakeljili još onaj crveni dio za bicikle. I to redovite bez da se sada nešto pegla u vožnji. :thumbdown:
Međutim, po kiši čisto savršenstvo, niti jedan put nisam imao problem s njima :thumbup:
To je sve bilo prošle godine, ove godine se stvar skroz smirila ??? Sada imaju 11.000 i čini mi se da su bolje nego ikada. Pretpostavljam da su mi utjerale strah u kosti pa se onda i korigiram u vožnji. Da mi je po ovogodišnjem iskustvu, odmah bi bile za preporuku. Osim navedenih nedostataka, baš ulijevaju povjerenje u vožnji i može se s njima i preko granice :ooda:. Istina, to se moglo i sa Metzelerkama ali su se nekako brzo skockale i postale teške za zavoje.

damjandugi

Gume su se odlično pokazale u ovoj vožnji u karavani.Nijednom nisu proklizile ni na kočenju ni na ubrzavanju,ni u vožni po AC kod 140 km/h.
Za sad sam sa njima napravio 9tkm,pa su ko nove.
Sledeči set bit če sigurno ponovo ove gume. :thumbup: :thumbup:

Patak

Imao jedinicu, odlična guma, kad ju zagriješ drži odlično, auto put je pojede samo tako, potrošio ju za 5tkm :shhh: Možda je problem u meni :P

damjandugi

Ja se jako puno vozim po AC  ali sam nježan sa gasom i kočnicom.Možda zbog toga? :shhh:

sasaa

Na preporuku par forumasa, odlucio se za Pirelli.
Stigao set danas, vidimo kad krene sezona kakve su u odnosu na Anake 3.




Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Toni

Bas me interesira kakve su. Mislio sam  se između nih i Conty atack2 i ipak uzeo Conty.
Nije mi nista.

sasaa

Citat: Toni  u Ožujak 01, 2018, 09:58:56
Bas me interesira kakve su. Mislio sam  se između nih i Conty atack2 i ipak uzeo Conty.

I mene, tamo negdje 5ti mjesec ih stavim... to mi je plan.



Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Mrki

Par forumaša se usaglasilo sa nečim.. nevjerojatno :D

Javi utiske, meni su isto u užem izboru za sljedeće gume..

Osy

Citat: Mrki  u Ožujak 01, 2018, 11:06:05
Par forumaša se usaglasilo sa nečim.. nevjerojatno :D

Javi utiske, meni su isto u užem izboru za sljedeće gume..
Daaaa :smijeh:

sasaa

Citat: Mrki  u Ožujak 01, 2018, 11:06:05
Par forumaša se usaglasilo sa nečim.. nevjerojatno :D

Javi utiske, meni su isto u užem izboru za sljedeće gume..

Probat pa vidjet, makar cijela ta fama oko guma je onako dosta subjektivna. Koliko odgovaraju na tvoj stil voznje.





Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Citat: Toni  u Ožujak 01, 2018, 09:58:56
Bas me interesira kakve su. Mislio sam  se između nih i Conty atack2 i ipak uzeo Conty.
Pa zar imaju Scorpion Trail 2 u dimenzijama za Afriku [emoji848]
Inače posle Anakee 2 kojima sam bio oduševljen vozio sam Anakee 3, duže trajale, pp kiši slabije držale, za krivine slabije, a stil vožnje mi je agresivan, volim zavrnuti gas po krivinama, autoput samo kad moram, to ne smatram vožnjom i uzitkom nego smaranjem. A Pirelijem posle 7000km odusevljen, bolje u svakom pogledu, nećete zazaliti, voleo bih jos Pilot Road neke da probam [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Ožujak 01, 2018, 13:39:55
Pa zar imaju Scorpion Trail 2 u dimenzijama za Afriku [emoji848]
Inače posle Anakee 2 kojima sam bio oduševljen vozio sam Anakee 3, duže trajale, pp kiši slabije držale, za krivine slabije, a stil vožnje mi je agresivan, volim zavrnuti gas po krivinama, autoput samo kad moram, to ne smatram vožnjom i uzitkom nego smaranjem. A Pirelijem posle 7000km odusevljen, bolje u svakom pogledu, nećete zazaliti, voleo bih jos Pilot Road neke da probam [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Kada dođeš k meni, probati ćeš pilot road na somari  :)

sasaa

Citat: Saxi  u Ožujak 01, 2018, 13:39:55
Pa zar imaju Scorpion Trail 2 u dimenzijama za Afriku [emoji848]
Inače posle Anakee 2 kojima sam bio oduševljen vozio sam Anakee 3, duže trajale, pp kiši slabije držale, za krivine slabije, a stil vožnje mi je agresivan, volim zavrnuti gas po krivinama, autoput samo kad moram, to ne smatram vožnjom i uzitkom nego smaranjem. A Pirelijem posle 7000km odusevljen, bolje u svakom pogledu, nećete zazaliti, voleo bih jos Pilot Road neke da probam [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Radi ovakvih komentara sam se i odlucio na njih. Nadam se da bude tako, jer pri agresivnijoj voznji Anake 3 popusta.



Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Bagy

Stavio sam Pirelli Angel GT nakon Anakee 3. Razlika derastična...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Lavandić

Citat: Bagy  u Ožujak 01, 2018, 14:25:05
Stavio sam Pirelli Angel GT nakon Anakee 3. Razlika derastična...  [emoji106]
Čini mi se da je sve to osobna stvar. Imao te Pirelli Angel GT i rekao da nema šanse da mi motor ima te gume. Po suhom je super ali po kiši i našim cestama ajme, ne bih joj - 2 dao.

Anakee 3 isto bzvze guma, 2 i 4 su puno bolje.