Michelin Anakee 2

Autor Mrki, Kolovoz 09, 2017, 19:21:21

« natrag - naprijed »

Mrki

70% road use and 30% off-road use





70% road use and 30% offroad use.

The MICHELIN Anakee 2 tyre's construction and tread pattern are designed for road use but can also be used off-road.

Excellent grip on wet surfaces
With tread grooves that increase from the centre to the shoulders, these tyres now displace water even more effectively.

Long-lasting
To ensure optimal wearing across the whole tread, the tread depth is shallower at the edge of the sculpting where the two grooves cross. Its rubber compound mix takes its inspiration from tyres used in MotoGP and ensures maximum longevity.

agolac

Nisam bio zadovoljan ovim gumama. Traju cijelu vječnost ali zato slabo (za moj pojam) drže cestu. Te gume su mi znale skosati da bi se skoro usro. Nije to za mene. Da li se uopće još proizvode?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Skosati?

Proizvode se još uvijek, imaš ih na njihovoj službenoj stranici, a i u trgovinama za kupiti?

zubakis

Citat: Mrki  u Kolovoz 10, 2017, 07:42:32
Skosati?

Proizvode se još uvijek, imaš ih na njihovoj službenoj stranici, a i u trgovinama za kupiti?
Ja ih taman narucija. Prominija san dva seta PR4 i sad se vracam na A2.
PR4 je majka svih guma, al traje mi prekratko. [emoji17] A2 je trajnija al i manje daje.

Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Mrki  u Kolovoz 10, 2017, 07:42:32
Skosati?

Proizvode se još uvijek, imaš ih na njihovoj službenoj stranici, a i u trgovinama za kupiti?

Proklizavati
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

ja san prezadovoljan s njima i opet ću je uzeti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Ko ne divlja po putu a poželi da sidje i malo van puta 2 je pravi izbor, ko želi da vozi preko granica 'pristojnosti' za njega je PR4 bolji izbor, ma nek se troši brže, bitno da imas dobru gumu koja lepi :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki


Black Betty

Citat: Saxi  u Kolovoz 10, 2017, 23:11:23
Ko ne divlja po putu a poželi da sidje i malo van puta 2 je pravi izbor, ko želi da vozi preko granica 'pristojnosti' za njega je PR4 bolji izbor, ma nek se troši brže, bitno da imas dobru gumu koja lepi :-)

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Podržavam
Prepostavka je majka zajeba

gogs

Moj motor ima 85000km i nakon orginalnih stalno sam na A2....i opet ću ih kupiti. A bogumi zna biti i oštrijih vožnjica....
Za bolje ne znam....nisam probao.

zorro

Citat: gogs  u Kolovoz 11, 2017, 09:14:27
Moj motor ima 85000km i nakon orginalnih stalno sam na A2....i opet ću ih kupiti. A bogumi zna biti i oštrijih vožnjica....
Za bolje ne znam....nisam probao.
:bravo:
..guma s kojom se može jako dobro peglati.  :thumbup:
Meni se zamjerila jednom na kiši ..skoro sam izletio u endek  :smijeh: ..i zato mi se zamjerila..po kiši je katastrofa..bar za mene..dok neki vele da im je super po kiši..sve ovisi o stilu vožnje  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Kolovoz 11, 2017, 09:21:56
  :bravo:
..guma s kojom se može jako dobro peglati.  :thumbup:
Meni se zamjerila jednom na kiši ..skoro sam izletio u endek  :smijeh: ..i zato mi se zamjerila..po kiši je katastrofa..bar za mene..dok neki vele da im je super po kiši..sve ovisi o stilu vožnje  :thumbup:

Nisam ni ja baš najsretniji po kiši.  Pogotovo ako je onaj bijeli skliski asfalt.  Onda vozim ko.po jajima.

Ako.je dobra podloga i relativno nova guma....može se. Inače jok.

gogs

...a i ti si ganjao somaru.  Ipak je to veća snaga kod ispucavanja pa samim time se drugačije i ponaša guma.
Nama na kenjama može bilo šta....samo da je okrugla  :)

zubakis

Stigle gume iz Moto Experta...
Sad samo triba da ih dobro poderem. [emoji41]  Anake 2  san ima na Pegasu, a na stromu nikad. Javim dojmove sa puta...
DOT izvaredan [emoji106]




Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


Danijel 23