Continental Trail Attack 2

Autor Mrki, Kolovoz 09, 2017, 19:29:14

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 10, 2017, 21:22:28
A što bi tukla. Kupi konja ako hoćeš mekano  :buahaha:
A da vi skupite hrabrost i pocnete vozit RRove? :)

Toni

Ja imam conty atack 2 i za sada se guma
Pokazala izvanredno. Nisam je uspio testirati po mokrome ali ovo sta sam odvozio po suhom je odlicna i serpentine radi super. Kako je prednja 21 a zadnja 18 obe idu do rubova i nikad mi nije pobigla ni jedna a moran priznat da se vozim polakse zadnje vrime. Tu i tamo podivljam ali uglavnom mi je gust serpentine di su manje brzine a veliki nagibi. Ne derem vise duge brze zavoje od kad sam kupija AT. Nekako motor ne voli brzinu ili se ja ne osjecam ugodno. U svakom slucaju dobra gume za normalnu voznju i po suhome. Vidit cu kad me kisa uvati kakva je na mokrom. Mislim da nece bit dobra kao MPR ali o tome kad probam.
Nije mi nista.

Ponti

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:19:42
Ja imam conty atack 2 i za sada se guma
Pokazala izvanredno. Nisam je uspio testirati po mokrome ali ovo sta sam odvozio po suhom je odlicna i serpentine radi super. Kako je prednja 21 a zadnja 18 obe idu do rubova i nikad mi nije pobigla ni jedna a moran priznat da se vozim polakse zadnje vrime. Tu i tamo podivljam ali uglavnom mi je gust serpentine di su manje brzine a veliki nagibi. Ne derem vise duge brze zavoje od kad sam kupija AT. Nekako motor ne voli brzinu ili se ja ne osjecam ugodno. U svakom slucaju dobra gume za normalnu voznju i po suhome. Vidit cu kad me kisa uvati kakva je na mokrom. Mislim da nece bit dobra kao MPR ali o tome kad probam.

Kako misliš da motor ne voli brzinu?
To ima ili nema veze s gumama?

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 03, 2017, 13:36:30
Kako misliš da motor ne voli brzinu?
To ima ili nema veze s gumama?
Prednji 21 zadnji ..općenito enduro motori "ne vole" brze dugačke zavoje..imaš onaj osjećaj da se rama izvija..al zato po kratkim i sporim je majka
RR-ovi su opet şuprotno ovom
Bar mislim da je na to mislio..jer i moj osjećaj u vožnji je takav (bio)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 03, 2017, 13:44:12
Prednji 21 zadnji ..općenito enduro motori "ne vole" brze dugačke zavoje..imaš onaj osjećaj da se rama izvija..al zato po kratkim i sporim je majka
RR-ovi su opet şuprotno ovom
Bar mislim da je na to mislio..jer i moj osjećaj u vožnji je takav (bio)

Znači..... cijeli motor ne valja  :buahaha:

Toni

Ne znam kako bi se izrazio. Motor je dosta meksi od svega do sada i na brzinama do 130 pp zavojima uzivam. Recimo kad se vozim oddubrovnika doma sve sam u 6 brzinu i sve skoro zavoje oko 100-130. Sicam se da se to moze dosta brze sa Fjr. Sad nekako mi motor ne uljeva povjerenje na vece brzine a zna i zaplesat kad ojdes do 200 na sat iako moze do 230 po satu sta je nekih 198 po GPs. Nije jednostavno napravljen za brzinu priko 160. Zato ja uglavnom do 120-130 vozim. U tim granicama je odlicna i bas je gust klizit. Eto nekako sam smanjija đire.
Nije mi nista.

Toni

Citat: Ponti  u Rujan 03, 2017, 13:51:02
Znači..... cijeli motor ne valja  :buahaha:
Valja toliko da me ne bi moga pratit sa drlon alida je to ono bas da bi uteka ka sa FJr nije. Mora bi dosta raditi.
Nije mi nista.

Ponti

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:51:18
Ne znam kako bi se izrazio. Motor je dosta meksi od svega do sada i na brzinama do 130 pp zavojima uzivam. Recimo kad se vozim oddubrovnika doma sve sam u 6 brzinu i sve skoro zavoje oko 100-130. Sicam se da se to moze dosta brze sa Fjr. Sad nekako mi motor ne uljeva povjerenje na vece brzine a zna i zaplesat kad ojdes do 200 na sat iako moze do 230 po satu sta je nekih 198 po GPs. Nije jednostavno napravljen za brzinu priko 160. Zato ja uglavnom do 120-130 vozim. U tim granicama je odlicna i bas je gust klizit. Eto nekako sam smanjija đire.

To plesanje, ustvari izvijanje na brzim zavojima i ja sam osjećao na stromu ..... onda sam stavio na vilice onaj fork brace i smanjio sam to na minimum.... sa 150-160 kmh prođem zavoj bez jačeg izvijanja, osjetim ali puno manje nego prije.

Ponti

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:53:43
Valja toliko da me ne bi moga pratit sa drlon alida je to ono bas da bi uteka ka sa FJr nije. Mora bi dosta raditi.

Pa, ako bih te mogao s mojim pratiti onda stvarno africa ne bi valjala ništa. :smijeh:

zorro

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:53:43
Valja toliko da me ne bi moga pratit sa drlon alida je to ono bas da bi uteka ka sa FJr nije. Mora bi dosta raditi.
Da se nisam provozao nedavno sa Sukijem skoro pa nebih vjerovao  :klanjase:
..mislim..znao sam i prije da kenja nema šanse sa somarom..jer je Gato baš zato prodao jer se nije mogao vozit sa freekovcima koji imaju uglavnom somare i više.

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Citat: Ponti  u Rujan 03, 2017, 13:55:24
To plesanje, ustvari izvijanje na brzim zavojima i ja sam osjećao na stromu ..... onda sam stavio na vilice onaj fork brace i smanjio sam to na minimum.... sa 150-160 kmh prođem zavoj bez jačeg izvijanja, osjetim ali puno manje nego prije.
Meknit cu joj ja progresivne federe za pocetak ali u principu me i nije briga da tako brzo vozim po zavojima. Meni su serpentine zakon i kad ti mrav saplje na uvo . Past ces past ces. Toje meni gula. 2.3.4.3.4.3.2 i tako dok ima ceste. Honda ima slatki gas . Vuce od malih điri i ne trza. Fino se dozira. Ko mali strom. A opet jaca.
Nije mi nista.

agolac

Kad vozač DL1000 ide u pemziju, kupuje Africu, da mu bude "ko mali strom" :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:59:30
Meknit cu joj ja progresivne federe za pocetak ali u principu me i nije briga da tako brzo vozim po zavojima. Meni su serpentine zakon i kad ti mrav saplje na uvo . Past ces past ces. Toje meni gula. 2.3.4.3.4.3.2 i tako dok ima ceste. Honda ima slatki gas . Vuce od malih điri i ne trza. Fino se dozira. Ko mali strom. A opet jaca.

Svakim danom smo stariji, fala Bogu da smo živi kakva smo sranja radili na cesti .... svjestan sam da treba lakše i sigurnije.
Zato te podržavam 100%  :thumbup:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 03, 2017, 14:03:57
Svakim danom smo stariji, fala Bogu da smo živi kakva smo sranja radili na cesti .... svjestan sam da treba lakše i sigurnije.
Zato te podržavam 100%  :thumbup:
..ufff..kad se samo sjetim  :zbunj:  ..bez kacige..sa gumama ćelstonkama starim 7-8 god ..traženje suvozača da ga mogu dignut na zadnji jer na solo mi guma proklizavala..pa kroz naselje 150-200  :thumbdown:
--što nas/me je čuvalo..sam bog zna  :klanjase:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:53:43
Valja toliko da me ne bi moga pratit sa drlon alida je to ono bas da bi uteka ka sa FJr nije. Mora bi dosta raditi.
Toni koje gume su ti najbolje odgovarale na FJR?