Continental Trail Attack 2

Autor Mrki, Kolovoz 09, 2017, 19:29:14

« natrag - naprijed »

Toni

Citat: gianni  u Rujan 03, 2017, 16:04:27
Toni koje gume su ti najbolje odgovarale na FJR?
Zadnje sta sam imao gore su MPR 3 i pokazale su mi se odlicne. 14000 sam napravi sa njima bez problema immogle jos. Po kisi kao po suhome sam vozio ali karlobag di je asfalt dobar. Ma za sve su bile dobre. Ako ti se pali ABS precesto i imas duzinu nogu da podignes malo zadnji kraj zlata  ce ti vridit na kocenju i kad si opterecen neces zapinjat po kornizima. Ja sam stavio 5mm krace dogbonse i zadnje kolo je jos bilo u zraku na centralnoj. Bilo je lakse i dignuti na centralnu nogaru. Sad ako su ti krace noge onda stavis 2-3 mm da malo opteretis prednju gumu. Zlata vridi na kocenju.Inace FJR jede prednje gume brze od zadnjih.
Nije mi nista.

gianni

Sad vozim na MPR 4GT, ovjes je stalno na hard, motor je udoban i stabilan.
Ako zadrzim motor ipak cu probati i Metzeler Road, rađe bi Sport ali to motor tipa FJR pojede za 3-4 tkm

Danijel 23

Citat: gianni  u Rujan 03, 2017, 17:05:23
Sad vozim na MPR 4GT, ovjes je stalno na hard, motor je udoban i stabilan.
Ako zadrzim motor ipak cu probati i Metzeler Road, rađe bi Sport ali to motor tipa FJR pojede za 3-4 tkm
Ma buš ZIHER  zadržo motor.....do prolječa! Tri mjeseca svagog motora dosta. :buahaha:

tibertov

Sljedeci motor mu je kenja od ćose  :smijeh:

zorro

..pa čovjek se traži ..zato do sad nije ni pokušao uzeti Stroma..jer zna da bi se tad našao  :smijeh:  ..a još je mlad i neobuzdan   :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Belajboy

Citat: Toni  u Rujan 03, 2017, 13:19:42
Ja imam conty atack 2 i za sada se guma
Pokazala izvanredno. Nisam je uspio testirati po mokrome ali ovo sta sam odvozio po suhom je odlicna i serpentine radi super. Kako je prednja 21 a zadnja 18 obe idu do rubova i nikad mi nije pobigla ni jedna a moran priznat da se vozim polakse zadnje vrime. Tu i tamo podivljam ali uglavnom mi je gust serpentine di su manje brzine a veliki nagibi. Ne derem vise duge brze zavoje od kad sam kupija AT. Nekako motor ne voli brzinu ili se ja ne osjecam ugodno. U svakom slucaju dobra gume za normalnu voznju i po suhome. Vidit cu kad me kisa uvati kakva je na mokrom. Mislim da nece bit dobra kao MPR ali o tome kad probam.
Tu gumu hvali Varahannes koji je sa Varaderom napravio preko 530.000 km i od Honde dobio da testira Afriku .
Evo u dvije godine je napravio 100.000 km .
Nekoliko garnitura Continentalki
Ja od pocetka god vozim Heidenau Scout K60 .
Extra guma u svim uvjetima ,u dziru ide do nogare ;-)
Vozim bez beda 180 km/h .
Bucna je ,ali ionako slusam MP3 :-)
Kosta u setu oko 180 eura .Mnogi je hvale i odvoze preko 10.000 km .
Mozes bez beda i po makedamu ;-)
Pozz Denis
Samo jednom se zivi

gianni

Citat: zorro  u Rujan 03, 2017, 20:20:12
..pa čovjek se traži ..zato do sad nije ni pokušao uzeti Stroma..jer zna da bi se tad našao  :smijeh:  ..a još je mlad i neobuzdan   :tongue:
Ipak je ovo Strom forum iako je Stromova sve manje, pa cu se suzdrzati he he

btw razuzdan i lud, ali sve je bilo uzalud, jer ona je  zauvijek otisla u noc :)

Ćoso

Citat: tibertov  u Rujan 03, 2017, 20:11:45
Sljedeci motor mu je kenja od ćose  :smijeh:
Prevelik je za njega


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !