Michelin Pilot Road 4

Autor joze, Kolovoz 09, 2017, 19:51:24

« natrag - naprijed »

joze

Najbolja guma  :thumbup: :)





Kraći zaustavni put

Zahvaljujući novom XST+, nove Michelin Pilot Road 4 gume mogu se pohvaliti 17% kraćim zaustavnim putem kočenja u odnosu na najbliže konkurente. Nezavisni testovi dokazuju da se osim toga novi Michelin Pilot Road 4 zaustavlja 24% brže na mokroj skliskoj površini. Sve što znači da bi vožnja na kiši trebala biti napokon sigurnija i s puno manje stresa.

Duži vijek trajanja

Zahvaljujući 2CT tehnologiji, nove Michelin Pilot Road 4 gume traju duže i do 20% više u odnosu na prethodnika, Michelin Pilot Road 3. U konačnici mijenjate manje kompleta guma i smanjujete ukupni trošak korištenja svog motocikla.

Izvrsno držanje ceste u svim uvjetima

Sasvim nova silica smjesa napravljena je za nove Michelin Pilot Road 4 gume. Sastav smjese posebno je formuliran da bi se pružilo izvrsno držanje na temperaturama od -5 ° C na suhoj cesti i do 45 ° C na širokom rasponu cestovnih površina, uključujući bijele crte i pješačke prijelaze, što više nego ikad omogućuje vožnju s povjerenjem u gotovo svim uvjetima na cesti.

S novim Michelin Pilot Road 4 gumama na svom motociklu, voziti ćete se sigurnije i s više samopouzdanja u svim uvjetima, bilo da se radi o kišnom ili sunčanom vremenu, višim ili nižim vanjskim temperaturama, te vožnji u gradu ili na otvorenoj cesti.

Patentirana 2AT tehnologija pruža maksimalnu stabilnost za motocikle u GT klasi

    Ima sve iste karakteristike kao i standardni model Pilot Road 4, uključujući i isti profil gume
    Ovaj model sa 2AT ima tvrđu konstrukciju gume za GT motocikle koji se ujedno najčešće vozi s prtljagom i dva putnika

2AT pruža dodatnu stabilnost za veće težine
Bilo da vozite Vaš GT motocikl solo, u dvoje ili s prtljagom, cijenit ćete dodatnu stabilnost koja je omogućena korištenjem Michelinove nove 2AT tehnologije. S 2AT tehnologijom prilikom vožnje Vašeg teškog touring motocikla osijećati ćete se stabilno i sigurno na pravcu i u zavojima.

Ponti

I ja kažem :thumbup: .... al nitko ne sluša  :cupakosu:

Mrki

Joze ne možeš napisati da je to najbolja guma.. ti si moderator, moraš biti nepristran :D

Muha

Odlicna guma

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


joze

Citat: Mrki  u Kolovoz 09, 2017, 20:10:03
Joze ne možeš napisati da je to najbolja guma.. ti si moderator, moraš biti nepristran :D
nemoj izazivat jer bi moga bit baniran  :buahaha: :smijeh:

agolac

Trenutno mi je na oba motora, ali vrijeme je da probam nešto drugo. Kažu da je najbolja za kišu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

glažar

NA  mom Bmw-ju Michelin pilot road 4 gt  najbolja guma do sada prešao sa njom 13.000 km i na kraju je izgledala tako  :smijeh:

glažar


agolac

Citat: glažar  u Listopad 08, 2017, 12:24:34
NA  mom Bmw-ju Michelin pilot road 4 gt  najbolja guma do sada prešao sa njom 13.000 km i na kraju je izgledala tako  :smijeh:

Ljudi obično ogule sredinu a ti obratno. Svaka čast :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

glažar

 :ooda: :shhh: :smijeh:

Ponti i ja to kažem najbolja do sada što sam vozio  i vozi sve :ooda:

Saxi

A koje si sve promenio, interesuje me dal si vozio Metzeler Tourance Next i Pirelli Scorpion Trail 2?

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


glažar

Citat: Saxi  u Listopad 08, 2017, 14:21:48
A koje si sve promenio, interesuje me dal si vozio Metzeler Tourance Next i Pirelli Scorpion Trail 2?

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Metzeler ti je guma za turističko vožnjo sa njom nema jurnjave  po cestama jel te vrlo brzo upomene lagano  ,i do 8,000 km bilo ok a nakon toga je počelo proklizavanje prvog točka i neki put i zadnjeg i tu je došlo kraj moje ljubavi sa Metzelerom :ooda:
A pireli ti je slična ko michelin a njie za naše hladne krajeve  a troši se isto   

Danijel 23

Citat: glažar  u Listopad 08, 2017, 12:27:04
:ooda: :shhh: :smijeh:

Ponti i ja to kažem najbolja do sada što sam vozio  i vozi sve :ooda:
Svak čast Đorđu što učini od gume!  :thumbup:

Saxi

Citat: glažar  u Listopad 08, 2017, 15:40:51
Metzeler ti je guma za turističko vožnjo sa njom nema jurnjave  po cestama jel te vrlo brzo upomene lagano  ,i do 8,000 km bilo ok a nakon toga je počelo proklizavanje prvog točka i neki put i zadnjeg i tu je došlo kraj moje ljubavi sa Metzelerom :ooda:
A pireli ti je slična ko michelin a njie za naše hladne krajeve  a troši se isto
Kad neko sa toliko iskustva da savet onda je zlata vredan, ja sam hteo da uzmem isto tu, nagovarali me za Tourance Next, ali sam uzeo Scorpion Trail 2 i guma mi se sviđa za jurnjavu po putu [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Citat: glažar  u Listopad 08, 2017, 12:24:34
NA  mom Bmw-ju Michelin pilot road 4 gt  najbolja guma do sada prešao sa njom 13.000 km i na kraju je izgledala tako  :smijeh:
Glažaru, znam fa te nije briga ali  kolko pije Đorđ da tako obrije gume...sigurno nije ona leggero vožnja od 4,5 l i ne vrtis ga preko 4500 oretaja.