Michelin Pilot Road 4

Autor joze, Kolovoz 09, 2017, 19:51:24

« natrag - naprijed »

zare

Citat: glažar  u Listopad 08, 2017, 12:27:04
:ooda: :shhh: :smijeh:

Ponti i ja to kažem najbolja do sada što sam vozio  i vozi sve :ooda:
Majstore  :thumbup: i prije par godina si isto stavio sliku gume koja je jednako izgledala
Ajd nadi koja je to guma bila  :thumbup:
U stvari tebi je svejedno koja je guma  :)

glažar

Citat: zare  u Listopad 08, 2017, 18:40:56
Majstore  :thumbup: i prije par godina si isto stavio sliku gume koja je jednako izgledala
Ajd nadi koja je to guma bila  :thumbup:
U stvari tebi je svejedno koja je guma  :)

Bilo isto Michelin pilot raod  samo da sam jo tamo ugulio sa Selmom i do sada tako sve  jedino ova je trajala 13,000 km možda zbog toga jel je bila sa oznakom GT ,to znači da je ojačana sredina i stavlja se na težke motore Yamaha FJR 1300,kavasaki 1,400 gt i tako dalje :thumbup:

Osy

A kako je s njom na makadamu, s obzirom da ti voliš skrenuti...?

Ćoso

Baš sam danas gledao kada sam ih stavio. 11000 km su mi na motoru i još mi nisu proklizale (jednom kada izgubim povjerenje idu nove).
Koliko ste vi (ne govorim o jačim motorima (s "jačim" vozačima) već 650-ice) napravili s MPR4?


Sent from my iPhone using Tapatalk

glažar

Citat: Osy  u Listopad 08, 2017, 20:47:06
A kako je s njom na makadamu, s obzirom da ti voliš skrenuti...?

:ooda: ide polako :smijeh:

jeeves

Stigle danas, set sa dostavom 1670kn

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Osy


Ćoso


jeeves


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: jeeves  u Siječanj 25, 2018, 10:42:42
Stigle danas, set sa dostavom 1670kn
....

Čestitam :thumbup: , baš me zanima tvoje mišljenje o tim gumama.

Milanezi

Danas poručujem gume, dvoumim se izmedju pilot4 i scorpion2. Ima li još neko da je vozio ove 2 gume?
Scorpion mi je trenutno na motoru, zadovoljan sam sa gumom, nisam neki trkač, ne jurcam, tek ponekad.
Bitno mi je da iscedim dobru kilometrazu iz nje, da ne moram da menjam 2 seta po sezoni :))
E sada, sta uzeti od ove 2, probao bih i pilot4, čak me dodje i jeftinija, mada me prodavac ubedjuje da je losija od pirelija.

Saxi

Ponti i Glazar su ih vozili obe i hvale četvorke GT ispred svih (Glazar prešao preko 13000 km na GSA sa njima, a rekao bih da vozi isto kao i ti, da ne juri, sem ponekad [emoji23][emoji23][emoji23]), nek me isprave ako grešim [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zare

Vidi si michelin road 5
Meni su legle ko budali samar
4-tvorku sam kratko vozio (par tkm) jer sam ubrzo prodao motor, al sjecam se da sam bio zadovoljan
Sa scorpion 2 sam napravio 12-13 tkm  isto sam bio zadovoljan, kad sam njih stavio umjesto orginalnih nisam mogao doci sebi koliko je motor vozniji, i ako su mi kliznule par puta po meni je to dobra guma
Scorpionke sam zamjenio s road 5 i opet se odusevio

Milanezi

Nema tu greske ni sa jednom, ali eto mislio sam da ce jos neko da kaže svoje iskustvo, čisto da lakše prelomim, haha.
Ovi sto su vozili na 650, koliko km može da izvuče pr4 ?