Metzeler Tourance Next

Autor tibertov, Kolovoz 10, 2017, 16:11:42

« natrag - naprijed »

Milanezi

Citat: Ponti  u Lipanj 13, 2019, 16:04:29

Prodaj Saxiju, on ih obožava  :smijeh: :smijeh:

Saxi ima više božanstava koje obožava, jedno od njih je i moj motor. Stalno ga pominje i kad ga se pita i kad se ne pita, obožava ga. Simpatičan dečko baš.

Sad motam film i ne mogu se setiti da je dirao moje next-ce, jer da jeste bilo bi mi lakše. Šta on dodirne to počinje da se kvari, raspada, trune....jednim dodirom stvari rastavlja na proste činioce, nije to lako ljudi.

Ipak, mislim da nije zainteresovan zs moje next-ce ali pitaću ga kada ga budem video.

Milanezi

Citat: Danijel 23  u Lipanj 13, 2019, 19:20:00
Gdje su prizvedene u PRCu il Vijetnamu?

Prednja Germany, zadnja China. I Pirelli scorpion 2 identično dolazi, barem ova 2 seta koja sam potrošio, iako sa njima nisam imao nijedan problem.
Ko bi rek'o da 'talijani sem ekspres lonca znaju da naprave i dobru gumu, štaviše odličnu...
Viva Italia, viva Pirelli iako je Pirelli u stvari polu kinez polu švabO.

Saxi

Kinezi su vlasnici oba brenda tako da zemlja porekla nije bitna... po meni, kao što ni ovaj dragi pokvarenjak ne ume da vozi ali mlad je, naučiće a ja cu ga voleti i tako felericnog, bez obzira dal koristio krutone ili kurtone ove ili one marke [emoji23]

jeeves



Citat: Milanezi  u Lipanj 14, 2019, 00:13:30

Sad motam film i ne mogu se setiti da je dirao moje next-ce, jer da jeste bilo bi mi lakše. Šta on dodirne to počinje da se kvari, raspada, trune....jednim dodirom stvari rastavlja na proste činioce, nije to lako ljudi.


[emoji16]

https://youtu.be/uQjVxcAqLFI



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ponti

Citat: Milanezi  u Lipanj 14, 2019, 00:13:30
....Šta on dodirne to počinje da se kvari, raspada, trune....jednim dodirom stvari rastavlja na proste činioce, nije to lako ljudi.

.....

Ima ljudi koji sve što taknu se pokvari.
Prošle godine jedan gost, inače Nijemac ..... trebao mu je onaj mali kompresor za napumpati onog velikog labuda ili flaminga, spalio je kompresor, kupio mi drugog. Čačkao je po daljinskom od klime i odjednom više klima nije radila, trebalo mi je dobrih sat vremena da sve dovedem u red, s restartanjem same klime, ali i daljinskog. Uspio je zablokirati prozor da se ne može zatvoriti. Propuh mu je zalupio vrata i izbio štok. Uspio je i štap na metli slomiti, a kao išao samo pomesti nešto  :smijeh:

fatboy

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2019, 09:05:57
Ima ljudi koji sve što taknu se pokvari.
Prošle godine jedan gost, inače Nijemac ..... trebao mu je onaj mali kompresor za napumpati onog velikog labuda ili flaminga, spalio je kompresor, kupio mi drugog. Čačkao je po daljinskom od klime i odjednom više klima nije radila, trebalo mi je dobrih sat vremena da sve dovedem u red, s restartanjem same klime, ali i daljinskog. Uspio je zablokirati prozor da se ne može zatvoriti. Propuh mu je zalupio vrata i izbio štok. Uspio je i štap na metli slomiti, a kao išao samo pomesti nešto  :smijeh:

Šta se Saxi prodao pod švabu?  :smijeh: :smijeh:

Ponti

Citat: fatboy  u Lipanj 14, 2019, 09:32:47
Šta se Saxi prodao pod švabu?  :smijeh: :smijeh:

Ma, Saxi je mala beba za ovog  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2019, 09:05:57
Ima ljudi koji sve što taknu se pokvari.
Prošle godine jedan gost, inače Nijemac ..... trebao mu je onaj mali kompresor za napumpati onog velikog labuda ili flaminga, spalio je kompresor, kupio mi drugog. Čačkao je po daljinskom od klime i odjednom više klima nije radila, trebalo mi je dobrih sat vremena da sve dovedem u red, s restartanjem same klime, ali i daljinskog. Uspio je zablokirati prozor da se ne može zatvoriti. Propuh mu je zalupio vrata i izbio štok. Uspio je i štap na metli slomiti, a kao išao samo pomesti nešto  :smijeh:
Zar je moguće da te moj sin zajebo predstavljajući se pod švabu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 14, 2019, 09:52:51
Zar je moguće da te moj sin zajebo predstavljajući se pod švabu  :smijeh:

:buahaha: :buahaha:   mislio sam da su te priče samo mitovi, ali sada znam da zaista postoje takvi ljudi. Nisam znao da ti je mali pripadnik takve elite  :smijeh:

Milanezi


Milanezi

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2019, 09:05:57
Ima ljudi koji sve što taknu se pokvari.
Prošle godine jedan gost, inače Nijemac ..... trebao mu je onaj mali kompresor za napumpati onog velikog labuda ili flaminga, spalio je kompresor, kupio mi drugog. Čačkao je po daljinskom od klime i odjednom više klima nije radila, trebalo mi je dobrih sat vremena da sve dovedem u red, s restartanjem same klime, ali i daljinskog. Uspio je zablokirati prozor da se ne može zatvoriti. Propuh mu je zalupio vrata i izbio štok. Uspio je i štap na metli slomiti, a kao išao samo pomesti nešto  :smijeh:

Ovom našem su specijalnost daljinski upravljači, u stvari više su mu kao fetiš, posebno ga pale  :))
Neka ispriča ako sme kako je u toku vožnje rastavio radio kasetofon na proste činioce i izlazeći iz kola unezverenoj vlasnici pružio te dugmiće i delove u ruku.
Legenda kaže da ta žena i dalje sedi u kolima unezverene face, ne shvatajući šta je taj monstrum uradio od njenog radio prijemnika.
A taj Nemac garant mu je neki rodjak po babine linije.

Grba

Kod mene za takve vele "ti bi i geviht potrgal"
098 737 604

Danijel 23

Citat: Grba  u Lipanj 14, 2019, 11:47:36
Kod mene za takve vele "ti bi i geviht potrgal"
:thumbup: pravi staro hrvatski naziv!

Dadi

Citat: zorro  u Lipanj 14, 2019, 09:52:51
Zar je moguće da te moj sin zajebo predstavljajući se pod švabu  :smijeh:
[/quote
Kod nas ima definicija za to:"očma vidi rukama razvali"
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

beli

sve mi se više čini da je 'Hitler' u konačnici bio u pravu ... ispada na kraju da su mediji ipak toga previše napuhali ... jel' da !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu