Metzeler Tourance Next

Autor tibertov, Kolovoz 10, 2017, 16:11:42

« natrag - naprijed »

niko

Citat: Grba  u Lipanj 14, 2019, 11:47:36
Kod mene za takve vele "ti bi i geviht potrgal"

Rekli bi kod nas, cekic bi pokvario :smijeh:

beli

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2019, 09:05:57
Ima ljudi koji sve što taknu se pokvari.
Prošle godine jedan gost, inače Nijemac ..... trebao mu je onaj mali kompresor za napumpati onog velikog labuda ili flaminga, spalio je kompresor, kupio mi drugog. Čačkao je po daljinskom od klime i odjednom više klima nije radila, trebalo mi je dobrih sat vremena da sve dovedem u red, s restartanjem same klime, ali i daljinskog. Uspio je zablokirati prozor da se ne može zatvoriti. Propuh mu je zalupio vrata i izbio štok. Uspio je i štap na metli slomiti, a kao išao samo pomesti nešto  :smijeh:
.... odi u Feroterm, kupi najskuplju pipu i najskuplji kotlić ..... nabi pet zvjezdica u dogovoru sa lokalnom inspekcijom i riješi problem .... bolje soma eura u komadu nego deset po sto ... riješio si se boranije i usput produžio sezonu unutar sezone  ;) ... ista lova za kraći broj dana ..... 
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

znam ja koji su na ladi otkinuli pretinac 'za  rukavice' jel su mislili da se  otvara odozgo .... eeee da, bila su to dobra stara vremena  :ooda:
btw teme dok mi nije istekao bonus za uređivanje...kolko vidim next (slijedeće, iduće) neće bit ... Pirelli ipak (najvjerojatnije možda) !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Saxi

U davna vremena rasklapao sam ribe a posle se prešlo na radio kasetofon, daj šta daš [emoji1787]
A u mom selu se kaže, kakav je stručnjak i kliker bi pokvario ali nisam ja od te fele, u mene kurtoni i motor rade kako treba, nikad bolje [emoji23]
Okrenuo sam se drugim stvarima i uzivanjima, jer kažu da velike ljude jako uveseljavaju i ispunjavaju male stvari, sem kad je slatkiš, kurac ili godišnji odmor u pitanju, ali ne bunim se sto uskoro polecem sa klincima za Egipat, snaći ćemo se već, a nadam se i ovo moje kukavce uspe da preobuje opanke, kad oduzmem gas da ga lepo vidim u retrovizoru, a ne da mi leluja na sve strane [emoji23][emoji23][emoji23]

Ponti

Citat: Saxi  u Lipanj 15, 2019, 00:38:36
U davna vremena rasklapao sam ribe a posle se prešlo na radio kasetofon, daj šta daš [emoji1787]
A u mom selu se kaže, kakav je stručnjak i kliker bi pokvario ali nisam ja od te fele, u mene kurtoni i motor rade kako treba, nikad bolje [emoji23]
Okrenuo sam se drugim stvarima i uzivanjima, jer kažu da velike ljude jako uveseljavaju i ispunjavaju male stvari, sem kad je slatkiš, kurac ili godišnji odmor u pitanju, ali ne bunim se sto uskoro polecem sa klincima za Egipat, snaći ćemo se već, a nadam se i ovo moje kukavce uspe da preobuje opanke, kad oduzmem gas da ga lepo vidim u retrovizoru, a ne da mi leluja na sve strane [emoji23][emoji23][emoji23]

Pozdravi mi faraona u Egiptu, prošle godine bio do mene i napili se ko majke  :smijeh:

Milanezi

Citat: Saxi  u Lipanj 15, 2019, 00:38:36
U davna vremena rasklapao sam ribe a posle se prešlo na radio kasetofon, daj šta daš [emoji1787]
A u mom selu se kaže, kakav je stručnjak i kliker bi pokvario ali nisam ja od te fele, u mene kurtoni i motor rade kako treba, nikad bolje [emoji23]
Okrenuo sam se drugim stvarima i uzivanjima, jer kažu da velike ljude jako uveseljavaju i ispunjavaju male stvari, sem kad je slatkiš, kurac ili godišnji odmor u pitanju, ali ne bunim se sto uskoro polecem sa klincima za Egipat, snaći ćemo se već, a nadam se i ovo moje kukavce uspe da preobuje opanke, kad oduzmem gas da ga lepo vidim u retrovizoru, a ne da mi leluja na sve strane [emoji23][emoji23][emoji23]

Hehe, i tebi smešno kad pročitaš šta si sve nadrobio   :)

Lep provod u Egiptu i drži se dalje od piramida. Stare su, trošne, a i oni ljudi tamo žive od njih. Ne diraj, ne pipaj, ne čačkaj.
Kamile ne moraš da izbegavaš, one su izdržljive  ;)

zander

Vec zamisljam kako ulazi u piramidu  :shhh: i jedno 150m od ulaza pipa neki kamen :shhh:....otvara se tajna prostorija sa blagom i zmijama i bubama... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

damjandugi

Nije tako loše bilo u Egiptu. :blato: :thumbup: :sunce: :sunce:

Macak

Citat: damjandugi  u Lipanj 15, 2019, 20:01:53
Nije tako loše bilo u Egiptu. :blato: :thumbup: :sunce: :sunce:
Jel su to nexice na qadu,,,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

damjandugi

Nemam pojma.Neko vozilo,da se ubere što više novca od turista.

iviccaa

Danas skinuo ove gume, nakon odvozenih 13k km.
Prednja je bila pri kraju, mozda je jos mozda 1000 km, a na zadnjoj je bilo jos profila.
Iako je puno bolja od tvornicke gume meni se ova guma jednostavno nije svidjela.
Nisam nikad dosao u neku opasnu situaciju da je proklizala ili tako nesto, stvarno moze guma vise nego ja [emoji16],
ali nije mi legla.
Lako pada u zavoj zbog spicastog profila i super drzi taj zavoj, ali ako se trebas cesto prebacivati s jedne na drugu stranu osjecam kao da je motor dosta tezi.
Sad su montirane Dunlop Trailmax Meridian. Novi model, navodno dobra guma. [emoji16]