Reflektirajući prsluk

Autor bajki, Kolovoz 11, 2017, 09:03:56

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: željko  u Kolovoz 11, 2017, 10:33:53
Bio nedavno u Bihaću a nekidan u Livnu.........niko ništa nije pitao
Jedino su me sve kamere slikale od granice do Bihaća. To je slikano od napred pa mislim da ništa od posljedica. Za nazad je bila vožnja po propisu.

Doš'o ja neki dan iz Bosne - i ništa me nisu pitali za prsluče. Još i to da sam nosio, pa bilo je 40 u hladu! Al da slikaju - slikaju! Samo me jedna ublicala, al đaba joj odnaprijed!   :tongue: Al' zato prije svake stoji upozorenje, da ne bi bilo - nisam znao!  :thumbup:

Inače, Bosna je zakon! I ceste i ljudi i klopa... i 5 x jeftinije nego otić' u Alpe...
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Kolovoz 13, 2017, 15:27:37
Doš'o ja neki dan iz Bosne - i ništa me nisu pitali za prsluče. Još i to da sam nosio, pa bilo je 40 u hladu! Al da slikaju - slikaju! Samo me jedna ublicala, al đaba joj odnaprijed!   :tongue: Al' zato prije svake stoji upozorenje, da ne bi bilo - nisam znao!  :thumbup:

Inače, Bosna je zakon! I ceste i ljudi i klopa... i 5 x jeftinije nego otić' u Alpe...
[/b]

Svaka im čast :thumbup:. Gdje god je fiksna kamera, na ulazu u mjesto stoji znak obavijesti.

Mećite prsluke ljudi, nemojte bit zatucani :tongue:.
Slično je bilo prije 20 godina s kacigama...tko god ju je stavio naglavu, smijali su mu se....
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2017, 15:34:12
[/b]

Svaka im čast :thumbup:. Gdje god je fiksna kamera, na ulazu u mjesto stoji znak obavijesti.

Mećite prsluke ljudi, nemojte bit zatucani :tongue:.
Slično je bilo prije 20 godina s kacigama...tko god ju je stavio naglavu, smijali su mu se....

Nakon tona razočaranja, još uvijek vjerujem u razum zakonodavaca u vezi tog prsluka.  :smijeh:
Ma, da su kacige obvezene u limun žutoj, to bih i shvatio, jer kacige su uočljive.... ali prsluk se vidi tek kada si pokraj motora, dakle stao si i nešto petljaš po koferima.
Prsluk se ne vidi u vožnji, vozač je sakriven od naprijed vizirom, od nazad koferom. Jedino gdje je uočljiv to je bočno, ali tada si već prošao.

Suki

Bez obzira na sve, mislim da je samo pitanje vremena, godine, kada će i kod nas, kao i svuda drugdje, propisati obavezan reflektirajući prsluk.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2017, 15:45:57
Bez obzira na sve, mislim da je samo pitanje vremena, godine, kada će i kod nas, kao i svuda drugdje, propisati obavezan reflektirajući prsluk.

Gdje je to svuda drugdje?

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2017, 15:42:41

Prsluk se ne vidi u vožnji, vozač je sakriven od naprijed vizirom, od nazad koferom.
..nije kolegstvo..jako se lijepo odozada vide ramena..tj. gornji dio leđa preko kofera  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Bagy  u Kolovoz 13, 2017, 15:27:37
Doš'o ja neki dan iz Bosne - i ništa me nisu pitali za prsluče. Još i to da sam nosio, pa bilo je 40 u hladu! Al da slikaju - slikaju! Samo me jedna ublicala, al đaba joj odnaprijed!   :tongue: Al' zato prije svake stoji upozorenje, da ne bi bilo - nisam znao!  [emoji106]

Inače, Bosna je zakon! I ceste i ljudi i klopa... i 5 x jeftinije nego otić' u Alpe...
Naravno da su skuplje alpe, ali i vrijede te novce [emoji106] [emoji8]

jeeves

Citat: Suki  u Kolovoz 13, 2017, 15:45:57
Bez obzira na sve, mislim da je samo pitanje vremena, godine, kada će i kod nas, kao i svuda drugdje, propisati obavezan reflektirajući prsluk.
Gdje je obavezno nošenje kričavih prsluka? U kojim zemljama?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


tibertov


Bagy

Citat: tibertov  u Kolovoz 13, 2017, 16:14:37
Naravno da su skuplje alpe, ali i vrijede te novce [emoji106] [emoji8]

Još sam mlad, stignem ja do njih - možda već nagodinu!   :)
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2017, 16:03:07
Gdje je to svuda drugdje?
Citat: jeeves  u Kolovoz 13, 2017, 16:49:47
Gdje je obavezno nošenje kričavih prsluka? U kojim zemljama?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



...ma nigdje još, al kažem, nema ništa loše u tome, dapače :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

jeeves

Ima ako voziš narančasti motor [emoji1]



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Suki

:moto2:

098 9232180

Goran69

U Bosni prvo da ih natjeraju da nose kacige pa cemo o prslucima

Sent from voices in my head


Mrki

Pitao policajca u Bosni sada.. kaže on nije čuo za to.. ali kaže da je kod njih velika razlika od policijske uprave do uprave kako se tumači zakon..
I kaže pazi jako oko Tomislavgrada.. tamo deru sa kaznama onako muški..