Reflektirajući prsluk

Autor bajki, Kolovoz 11, 2017, 09:03:56

« natrag - naprijed »

Saxi

Albanci su teške ubice, ne mislim na narod, nego na vozače, kad god sam tamo jahao glavu u torbi sam nosio, voze po sredini, ugledaju me u krivini, al bole ih, a uglavnom sve neke ladje voze, uglavnom mini buseve i kombije i to gleda i na mene [emoji44]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Kolovoz 14, 2017, 17:50:07
Albanci su teške ubice, ne mislim na narod, nego na vozače, kad god sam tamo jahao glavu u torbi sam nosio, voze po sredini, ugledaju me u krivini, al bole ih, a uglavnom sve neke ladje voze, uglavnom mini buseve i kombije i to gleda i na mene [emoji44]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Bio sam 4 ili 5 x u Albaniji i nisam imao puno situacija. Naravno, oči su mi otvorenije nego kod nas, ali i oni se malo po malo vozački kultiviraju. Ovdje gore bliže nama je uvijek gužva, a dolje prema Grčkoj su ceste lošije, ali prometa je daleko manje. Tako jedno s drugim ide nekako.... ustvari je najgora Tirana, uvijek gužva.

tibertov

Nikakvih problema u Albaniji...za razliku od recimo Bosne di polismeni u svakom grmu ćuće i čekaju žrtvu...

Kaj se tiče prsluka...jesam vam napisao da njihov zakon to ne propisuje, a vi zaustavljate polismene i njih ispitujete, samo im ideju dajete kaj naplacivat laicima [emoji1]

Saxi

Od zemalja u regionu najveće kamikaze su u Albaniji, voze bez svesti i zabole ih dupe, za njima idu bahati vozači u Crnoj Gori koji bi da se trkaju I u krivini da se šegače kad prilikom obilaska krenu vozilom na mene i umiru od smeha... A u Bosni sam uglavnom uživao i sa soferima i sa Strumpfovima, radar i policija me hvatala nekoliko puta, iz Sarajeva me jurila do Sokolca maltene, kažu vozili ste preko 160 i preticali preko pune linije, i nismo platili nista, a jednom prilikom su nas uhvatili zbog prebrze vožnje i rekli pa mi nikada motoriste nismo kaznili, a onda putem radio stanice locirali drugara koji se izgubio, uputili ga na pravi put, rekli gde su patrole, ovaj na SV-u uhvatio zalet I dojurio u trenu, potukao sve rekorde jos je na 2 raskrsnice policija zaustavila saobraćaj da on prodje kao neka važna ličnost da ide, znači bosanski polismeni su za mene nenadmašni i za njih imam samo reči hvale [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


jeeves

Meni je definitivno najveći stres za vozit bio u Albaniji i to dio od Skadra do Tirane i Drača. Još je gore od kada su napravili "autoput". Ostatak mi je bio ok.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


JZ

Citat: zorro  u Kolovoz 14, 2017, 17:39:41
..ma slažem se apsolutno..to sam i pisao  :thumbup: ..nego..samo sam mu napomenuo da savjet za izbor topova potraži od stručnjaka  :smijeh:  :prrr:

:buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

damjandugi

Citat: jeeves  u Kolovoz 15, 2017, 14:32:12
Meni je definitivno najveći stres za vozit bio u Albaniji i to dio od Skadra do Tirane i Drača. Još je gore od kada su napravili "autoput". Ostatak mi je bio ok.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Ove godine bio dva puta u Albaniji.Samo na obilaznici izmedju Tirane i Drača naletio na budale,sve ostalo je bilo za 5.
Samo da se pomakneš južnije od Drača prema Fieru,postaju uslovi za vožnju skoro fenomenalni.
Prvi puta isprobano motorom a drugi puta sa avtom.
Opčenito mislim,da Albanci nisu opasni vozači.A bogami jesu Crnogorci i naši.